Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 29.05.2009, 20:19

Bezlitosny Mag Zniszczenia

Chyba twórcy gry coś zwalili.
NYD-HAAL-GIP

umiejętność władania bronią miotaną -1
umiejętność rzucania zaklęć śmierci +1
punkty życia bohatera -5
inicjatywa bohatera -3

szkoda że nie wszystko na minus.

2

Friday, 29.05.2009, 20:24

1-2 ph w ogóle syfny ten zwój

3

Friday, 29.05.2009, 21:47

0 PH - szkoda , że wysokich zwojów nie mozna na surke lub PH przetopić

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Khainn" (29.05.2009, 23:29)


4

Friday, 29.05.2009, 21:51

no zwoj totalnie nieprzydatny (taniej wyjdzie nawet upnac sobie magie +1 niz staty jakie mozna miec z innego zwoja na klate )

5

Friday, 29.05.2009, 22:32

ja piernicze taki zwoj to chyba kawał adminow :P po co tworzyc cos czego i tak nikt nigdy nie ubierze:P bezsensu

wycenka 1ph- dla kolekcjonerow

6

Friday, 29.05.2009, 23:03

Same runy wsadzić do przedmiotu i więcej można zyskać. Zwój na medal :)

Aż dziwne: jest toto na aukcji teraz i licytowane za 4 ph w tej chwili .

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Czarna_Mamba" (30.05.2009, 21:17)


7

Sunday, 31.05.2009, 08:35

totalna porażka!same runy warte są majątek a zwój zupełnie beznadziejny...

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Sunday, 31.05.2009, 13:17

Jak taki znajdziesz to daj znać ;) Kupię, zrobię screena, wrzucę kolegom na GG i mamy się z czego śmiać ;P
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

9

Sunday, 31.05.2009, 15:06

Można by ten zwój poprawić...przecież z góry widać, ze to jakis blad...a poki co nikt z tworcow gry sie nie wypowiedzial...proponuje dorzucic +30 AA i +5 atak jednostek...

10

Sunday, 31.05.2009, 16:56

Jak by tak zrobili to bym sie mocno wk**** bo by mnie drugi raz wy*****, aprop zwój jest na aukcji.

11

Sunday, 31.05.2009, 23:25

Może poprosimy o odpowiedź kogoś z twórców po raz kolejny...zwój jest do niczego i czegoś tu brakuje...były modyfikowane zwoje z szarżą więc proponuję i ten zmodyfikować...bez sensu w 5 epoce wydropić coś co jest gorsze od zwoju z 1 epoki...

12

Monday, 01.06.2009, 08:00

Może poprosimy o odpowiedź kogoś z twórców po raz kolejny...zwój jest do niczego i czegoś tu brakuje...były modyfikowane zwoje z szarżą więc proponuję i ten zmodyfikować...bez sensu w 5 epoce wydropić coś co jest gorsze od zwoju z 1 epoki...


to zwoj III epokowy.

13

Monday, 01.06.2009, 08:57

Jak by tak zrobili to bym sie mocno wk**** bo by mnie drugi raz wy*****, aprop zwój jest na aukcji.

Więc nie będziemy nic zmieniać. Jakbyś nie wystawił w sumie można byłoby coś dodać, bo rzeczywiście jest śmieszny :P
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

14

Monday, 01.06.2009, 10:31

...wiec zaproponuje nastepujace rozwiazanie...jako, ze to ja ostatecznie kupilem go za 7 ph zrzekam sie zwoju na rzecz DrastiCa...prosze zatem o poprawienie zwoju...moze sie okazac, ze bedziemy ich dropic wiecej i zamast dobrej zabawy beda nerwy...

15

Monday, 01.06.2009, 10:37

skoro poszedł za 7ph to chyba kilka osób licytowało, więc może jednak coś jest wart? ;)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

16

Monday, 01.06.2009, 11:03

Dobrze wiemy, ze" nie jest wart tych 7ph...liczylem, ze bedzie poprawiony stad go kupilem..szkoda zeby z powodu jednego zwoju gracze narzekali :P ostatnie zwoje z szarza poprawialiscie w kilka minut...wg mnie ten tez powinien byc poprawiony...a co sie pojawi no coz ja powyzej juz z"asugerowalem co byloby mile widziane ale moze to byc cokolwiek...

17

Monday, 01.06.2009, 11:17

Dobrze wiemy, ze" nie jest wart tych 7ph...liczylem, ze bedzie poprawiony stad go kupilem..szkoda zeby z powodu jednego zwoju gracze narzekali :P ostatnie zwoje z szarza poprawialiscie w kilka minut...wg mnie ten tez powinien byc poprawiony...a co sie pojawi no coz ja powyzej juz z"asugerowalem co byloby mile widziane ale moze to byc cokolwiek...


hehe, cwaniaki z forum wszyscy którzy licytowali :P
zwój, jeśli zostanie poprawiony, to nieznacznie - tak, żeby nie był bezsensowny (więcej zabierał niż dawał) - nie liczcie na to, że nagle zrobi się z tego hit na miarę PPG.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

18

Monday, 01.06.2009, 11:30

Mozemy zrobic z niego hit'a...oddamy DrastiCowi i bedzie oki...ja chetnie go oddam :) i wszyscy bedziemy zadowoleni...

19

Monday, 01.06.2009, 11:47

Moze otworzymy osobny dział:P bedziemy tam zamieszczać zwoje do poprawy bueheheheh

A tak poważnie to też się nie obrażę jak się go poprawi o kilka ++.

A najlepiej jeżeli w przyszłości NIE BĘDZIE takich zwojów - przecież i tak ich nie wsadzi bo po co. Nawet sie za niego złota nie dostanie więc totalny koszmar jak wypadnie :D

Ostatnio dużo zwojów padło dla człowieka - inka, szarża i tp. może dla odmiany coś dla pozostałych 70% graczy:D Mam wszystkie mozliwe sandałki i buciki ze slotami i runki ale ale nie ma co pakować - poza

dziewicą masakry ale dziewice to żadkość - ze świeczką szukać :D

zeby nie bylo warna - 2ph- wycena:P

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Alkohol" (01.06.2009, 12:20)


20

Monday, 01.06.2009, 13:00

Czekamy zatem na zmiany...