Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Pire

Początkujący

  • "Pire" started this thread

Postów: 5

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Friday, 29.05.2009, 21:36

Przyjme Konto Na Mezopotami

Witam !

Chciałbym się spytać czy ktoś ma konto do oddania na Mezopotami chętnie przyjme bardzo mi zależy gdyż kiedyś już grałem w Time Edge ale po pewnym oddałem konto z powodu braku czasu na grę, teraz mam dużo wiec bede ciągle dbał o wioske. Najbardziej ucieszyla by mnie Wioska z trzeciej Epoki lub wyższej, mniejszej.

!!! Jeśli masz konto (na Mezopotami) a niechcesz juz grać gdyż gra wydaje ci się nudnalub niemasz czasu by w nią grać? DAJ MI JE A BEDZIE W BEZPIECZNYCH RĘKACH !!! :rotfl:

PROSZE O SZYBKI KONTAKT NA FORUM LUB GADU-GADU :3108594 (profil niewidoczny pisać)

Z Góry Dzięki Chłopaki :P

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Pire" (31.05.2009, 16:36)


Pire

Początkujący

  • "Pire" started this thread

Postów: 5

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 14.06.2009, 21:48

PROSZĘ O SZYBKI KONTAKT !!!

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Pire" (16.06.2009, 15:23)


Pire

Początkujący

  • "Pire" started this thread

Postów: 5

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Friday, 26.06.2009, 20:14

oki mam temat uwazam za zamkniety

Podobne wątki