Nie jesteś zalogowany.

[nie bug] Muzyka do gry

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 31.05.2009, 21:03

Muzyka do gry

Bądź pozdrowiony Odbiorco tej wiadomości!
Mam problem bo albo nie potrafię włączyć muzyki w TE albo jej nie ma ;(
Jeśli dzieje się tak z tego drugiego powodu, to mam zapytanie: czy nie dałoby się coś z tym zrobić? :P
z poważaniem
Tawni_balfor

2

Sunday, 31.05.2009, 21:45

Taaa, zamiast zwiększyć atrakcyjność gry teraz twórcy wynajmą orkiestrę, jakiś super zespół i złożą zamówienie na 12 utworów, których posłuchasz ze 2-3 razy i wyłączysz dźwięk, bo Ci się znudzi. No chyba że zadowoli Cię brzdąkanie na syntezatorze :)
Włącz sobie radio albo ulubiony zespół i będziesz najbardziej zadowolony.

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Sunday, 31.05.2009, 22:09

Gry przez przeglądarkę zwykle muzyki nie mają. Jeśli dasz mi jeden przykład to dostaniesz buzi. A tak na serio to muzyki w TE nie ma. Zapewne strasznie lagowałaby grę i pozostawałaby kwestia gustów graczy. Jedni chcieliby Iron Maiden, inni Lady Gaga (stfu, fuj, pfuj,stfuj), a inni Mozarta. Dodatkowym utrudnieniem byłoby dobranie muzyki do epok. W prehistorii jakieś mruczenie i stukanie, w starożytności harfy i liry, w średniowieczu trąby i lutnie, w kolonizacji jakieś werble, we współczesności... tu się zaczynają schody.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

4

Monday, 01.06.2009, 08:38

Nie planujemy wprowadzenia muzyki w TE ;)
Zalecamy słuchanie muzyki wg. własnych preferencji :)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

5

Monday, 01.06.2009, 11:56

to mnie rozbawiło ;) A po co muzyka ? W nowym gg jest radio dostępne z caaaaaaaaaaaaaaaaałą masą różnego rodzaju muzyki więc co za różnica czy "brzęczeć" będzie z radia czy z gry ;)

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Monday, 01.06.2009, 15:56

Ew. coś w rodzaju last.fm.
Zamykam
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker