Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Habogan

Intermediate

  • "Habogan" started this thread

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Sunday, 31.05.2009, 22:31

Tekstówka RPG - szukam osób do pomocy.

TO NIE JEST GRA ONLINE - TYLKO PRODUKCJA WŁASNA NIEZALEŻNA OD TE. ŻADNYCH LINKÓW - CZYSTY TEKST.

Szukam osób do:

- przeprowadzania próbnych sesji
- opracowywania lokacji
- pisania formuł
- opracowywania potworów
- szukania błędów

Ja zajmuję się fabułą. Za pomoc otrzymacie prawa do gry oraz funkcję MG w grze (oczywiście za życzeniem).

Jeśli wyrazicie zgodę to zamieszczę efekty dotychczasowych prac. Jeśli przeprowadzanie małych sesji od czasu do czasu ma zniszczyć TE - usunę to, nie ma problemu.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 01.06.2009, 17:59

Niedługo zostanie reaktywowana gospoda.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Habogan

Intermediate

  • "Habogan" started this thread

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Monday, 01.06.2009, 20:14

To nie ma nic wspólnego z gospodą która wymarła w zeszłym roku i nie sądzę by ożyła po temacie "Gospoda jest żywa"
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 02.06.2009, 17:37

Mogę spróbować jakoś pomóc ;)
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

Habogan

Intermediate

  • "Habogan" started this thread

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Tuesday, 02.06.2009, 17:55

To może napisz opis leśnej ścieżki. Taki średnio długi, ale na tyle by dało się wywnioskować szczegóły. Nie mogę dać linka do forum gry, muszę czekać aż ktoś pozwoli.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Tuesday, 02.06.2009, 18:05

Konkretne informacje ( ścieżkę przecina strumyk, itp, itd) czy liczysz na całkowitą oryginalność ?
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

Habogan

Intermediate

  • "Habogan" started this thread

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Tuesday, 02.06.2009, 21:32

Tą grę będą tworzyć gracze, a fabuła będzie zależna od ich poczynań. Również od twórców. Czyli ścieżek będzie wiele, nie wszystkie zostaną użyte, lecz każda kolejna wydłuża zabawę i urealnia grę. Żadnych ograniczeń. Hmm... powiedzmy, że las sosnowy na wzgórzach, nieuczęszczany trakt podczas suszy.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Wednesday, 03.06.2009, 14:10

Nie będziesz miał nic przeciwko jak napiszę " Widać ..." tylko ' Zauważyłeś ..." ?

(Chodzi o widok z pierwszej osoby, nie z "narratora".
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

Habogan

Intermediate

  • "Habogan" started this thread

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Wednesday, 03.06.2009, 16:42

Może być w liczbie mnogiej? Czyli widzicie, bijecie, dziękujecie itd.?
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!