You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, June 1st 2009, 9:40pm

30 godzin czekania na sukces..............

Różne są sposoby walki na TE.--- dlatego proszę nie czytać tego linku osobom o słabym sercu---on powala........

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=121d641892
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - bo czasami pykam w szachy na kurniku ...........

2

Monday, June 1st 2009, 9:57pm

to było pokerowe zagranie !!!!!!!!prawie zniszczył tą armie :)

3

Monday, June 1st 2009, 10:24pm

Ja też sie zastanawiałęm co on chciał osiągnąc w ten sposób i nic kreatywnego mi nie przychodzi do głowy szedł do mnie 30 godzin chyba tylko po to żeby mi nerwów napsuć :P

4

Tuesday, June 2nd 2009, 8:48am

chyba lubicie się nawzajem - zwróć uwagę na nazwę armii .........
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - bo czasami pykam w szachy na kurniku ...........

5

Tuesday, June 2nd 2009, 9:02am

Można powiedzieć że czynimy zabiegi w celu umilenia sobie życia :P

6

Tuesday, June 2nd 2009, 12:35pm

haha :)
niezłe

7

Tuesday, June 2nd 2009, 12:39pm

To może urządzimy jakieś zawody - walki 1 osadnik vs 1 osadnik, każdy w odwodach 1 hero :P
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

8

Tuesday, June 2nd 2009, 1:10pm

Ciekawa walka by była pomiędzy osadnikiem a księdzem..........................
Czy nikt nie zauważył , że osadnik ranił piechura śmiechem ?

czarny syn

Intermediate

• Send private message

9

Tuesday, June 2nd 2009, 1:26pm

bo osadnik zadawał minimalne obrażenia - czyli 10 ;) z tego wynika że wszystko może zadawać obrażenia - oczywiście w walce wręcz - bo nie ruszy jednostki latającej

10

Tuesday, June 2nd 2009, 4:21pm

Szkoda, że żołnierzy nie można dodatkowo wyposażać. Jestem przekonany, że ksiąz ubrojony w zwoje :Woda święcona i Pokuta wymiatałby.Napewno przebiłby osadnika. A co by robili puszczeni w parze?

11

Tuesday, June 2nd 2009, 11:21pm

Zgodnie ze starą, fizyczną zasadą: "Ciało puszczone raz, puszcza się cały czas". Więc myślę, że by biedacy wpadli w nieskończoną homo-pętle :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

Habogan

Intermediate

• Send private message

12

Wednesday, June 3rd 2009, 2:03pm

Najsilniejsza byłaby stonoga uzbrojona w 50 PPG.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

Magister

Intermediate

• Send private message

13

Wednesday, June 3rd 2009, 2:17pm

Już to widzę :D Szamani z 3 YRDami pracujący nad bombą atomową :D
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

AlienPFtF

Intermediate

• Send private message

14

Thursday, June 4th 2009, 11:44am

Najsilniejsza byłaby stonoga uzbrojona w 50 PPG.
a żebyś wiedział :P 10x stonoga (10x 50 PPG) = ładna armia :D

Habogan

Intermediate

• Send private message

15

Thursday, June 4th 2009, 12:17pm

12 500 atk drżyjcie niewierni. Ma 100 piechurów na hita.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

16

Thursday, June 4th 2009, 1:01pm

Jasne tylko skad Ty byś wział te 50 PPG :P

This post has been edited 1 times, last edit by "Sunny" (Jun 4th 2009, 1:08pm)

Habogan

Intermediate

• Send private message

17

Thursday, June 4th 2009, 1:21pm

Myslę że na aukcjach już się tyle przewinęło. No dobra skończmy ten offtop.