You are not logged in.

[rozwiązany] korupcja

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, June 3rd 2009, 1:12pm

korupcja

opracowałem technologie feudalizm i po zakończeniu zamieniłem wioski. Po zamianie mam korupcję w obu wioskach poza stolicą.

Czy tak powinno być?? Czy to jakiś problem techniczny?

Konrad

Administrator

• Send private message

2

Wednesday, June 3rd 2009, 1:41pm

Podaj serwer na którym grasz i swoje id.
Po opracowaniu feudalizmu (przed zamianą) korupcja z jednej wioski została usunięta?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Wednesday, June 3rd 2009, 1:51pm

korupcja

Tak, po opacowaniu feudalizmu z jednej wioski znikneła, a teraz mam w obu.

ID:
26654

Login:
123olo

Premium:
TAK

Habogan

Intermediate

• Send private message

4

Wednesday, June 3rd 2009, 1:54pm

Konrad, to może być to samo ci ja Ci zgłosiłem. Najpewniej korupcja, feudalizm i oblegi się w czymś gryzą.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

Konrad

Administrator

• Send private message

5

Wednesday, June 3rd 2009, 2:28pm

Znalazłem prawdopodobną przyczynę, w wyniku której w pewnych przypadkach mogło nie aktualizować poprawnie korupcji przy zamianie wiosek.

Co do Twojego przypadku, to powinieneś już nie mieć korupcji w 2 wiosce (jeśli nadal będzie to wyloguj się i zaloguj ponownie).
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Habogan

Intermediate

• Send private message

6

Wednesday, June 3rd 2009, 4:30pm

Już dawno zrobiłem Radę Królewską, ale dobrze że bug rozwiązany. Nie wiem czy korupcja zeszła po zajęciu drugiej wioski czy po opracowaniu rady bo to był zbliżony czas, ale zaszła. Dziękuję bardzo za pomoc bo tak miałbym byćmoże korupcję i w czwartej.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!