Nie jesteś zalogowany.

[rozwiązany] korupcja

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 03.06.2009, 13:12

korupcja

opracowałem technologie feudalizm i po zakończeniu zamieniłem wioski. Po zamianie mam korupcję w obu wioskach poza stolicą.

Czy tak powinno być?? Czy to jakiś problem techniczny?

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Wednesday, 03.06.2009, 13:41

Podaj serwer na którym grasz i swoje id.
Po opracowaniu feudalizmu (przed zamianą) korupcja z jednej wioski została usunięta?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Wednesday, 03.06.2009, 13:51

korupcja

Tak, po opacowaniu feudalizmu z jednej wioski znikneła, a teraz mam w obu.





ID:
26654

Login:
123olo

Premium:
TAK

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Wednesday, 03.06.2009, 13:54

Konrad, to może być to samo ci ja Ci zgłosiłem. Najpewniej korupcja, feudalizm i oblegi się w czymś gryzą.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Wednesday, 03.06.2009, 14:28

Znalazłem prawdopodobną przyczynę, w wyniku której w pewnych przypadkach mogło nie aktualizować poprawnie korupcji przy zamianie wiosek.

Co do Twojego przypadku, to powinieneś już nie mieć korupcji w 2 wiosce (jeśli nadal będzie to wyloguj się i zaloguj ponownie).
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Wednesday, 03.06.2009, 16:30

Już dawno zrobiłem Radę Królewską, ale dobrze że bug rozwiązany. Nie wiem czy korupcja zeszła po zajęciu drugiej wioski czy po opracowaniu rady bo to był zbliżony czas, ale zaszła. Dziękuję bardzo za pomoc bo tak miałbym byćmoże korupcję i w czwartej.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

Podobne wątki