Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

  • "sparki20003" started this thread

Postów: 58

Skąd: Płonąca Ziemia

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Monday, 08.06.2009, 00:35

Proponuje wprowadzenie więzienia dla bohaterów którzy przegrali walkę podczas ataku (grabieży, oblegania.)

Można by było ich odzyskać dopiero wtedy gdy zapłaci się okup w cenie bohatera! Oczywiście martwego bohatera jego ciało!

Myśłę że urozmaiciło by to grę pozieważ ktoś albo wykupi swojego bohatera albo musi szkolić nowego od początku!
Niech ten, który nie umie panować nad sobą samym, nie sięga po władzę nad innymi!
http://t2.czaswojny.interia.pl/r.php?r=4922

2

Monday, 08.06.2009, 02:24

a myślałem ze tylko ja wpadam na kretyńskie pomysły;)

Cytat

Można by było ich odzyskać dopiero wtedy gdy zapłaci się okup w cenie bohatera! Oczywiście martwego bohatera jego ciało!

1. jak ginie bohater to trzeba za niego zapłacić - wiec masz swój wykup i wiezienie

Cytat

Myśłę że urozmaiciło by to grę pozieważ ktoś albo wykupi swojego bohatera albo musi szkolić nowego od początku!

2. jak byś przez parę miechów expił bohatera i po jednej wpadce musiał się z nim pożegnać
bo np. przeszedłeś do nowej epoki i nie masz za co go wykupić - pewnie byś szybko przestał grac w TE a tego oczywiście nikt ci nie życzy ^^

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Monday, 08.06.2009, 07:35

Fakt kretyńskie pomysły...zresztą jak kilka innych (np. konie dla hero)...

4

Monday, 08.06.2009, 08:20

RE: Proponuje wprowadzenie więzienia dla bohaterów którzy przegrali walkę podczas ataku (grabieży, oblegania.)

Można by było ich odzyskać dopiero wtedy gdy zapłaci się okup w cenie bohatera! Oczywiście martwego bohatera jego ciało!

Myśłę że urozmaiciło by to grę pozieważ ktoś albo wykupi swojego bohatera albo musi szkolić nowego od początku!


Przecież jest okup za wskrzeszenie bohatera...
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

5

Monday, 08.06.2009, 10:54

Może jeszcze okup za wojsko i w ten sposób po jednej wpadce pozostaje skasować konto bo jak się zapłaci podwójną cenę za wskrzeszenie i wykup bohatera, plus za produkcję i wykup wojska to 10 osad nie nastarczy z wydobyciem :P

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Monday, 08.06.2009, 11:47

Dajcie już spokój z tymi dziwnymi wymysłami.
Niech programiści skupia się lepiej na eventach a nie na dziwacznych pomysłach, bo jak na razie eventy to tylko czcze gadanie :/

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Monday, 08.06.2009, 13:39

Spadłem z krzesła. Naprawdę! Spadłem i uderzyłem się w nos! Jak to? Bo moja głowa odwróciła się o 180 stopni, byle dalej od tej głupoty. Jak dla mnie największa karą za śmierć bohatera jest to, że trzeba go kilka dni expić by wyrównać exp. Jeśli aż tak bardzo chcesz tego więzienia to zrób sobie łatkę do TE, która zmieni napis "Wskrześ" na "Zapłać okup"
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Monday, 08.06.2009, 16:14

A ja myślałem że tylko ja wpadłem na taki durny pomysł :) [koń]
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.