Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 06.06.2008, 08:04

Czas zakończenia wyprawy - po 5h?

Witam,

w nocy ok 2 puściłem wyprawę na Siedlisko wilkołaków. Po czym skończyłem grać (nie pamiętam czy zamknąłem przeglądarkę czy się wylogowałem).

Przychodzę dziś rano (przed 8), loguję się i patrzę, że bohater martwy. OK. Ale patrzę na czas wskrzeszenia 11:58:xx. Co jest grane??

Oto link do raportu (chociaż to raczcej nie ma wielkiego znaczenia) http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=f6858b5372

Proszę o spr. czy to bug lub wyjaśnienie czemu wyprawa zakończyła się w momencie mojego zalogowania do gry.

Pzdr,

Fiury

2

Friday, 06.06.2008, 15:00

Bo jest tak jak na BW: wyprawa dokonuje sie w momecie otworzenia raportu, a nie odrazu po skonczeniu sie czasu.
Tudziez po wykonaniu jakies innej akcji/przeladowaniu strony.

Buga nie ma.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Friday, 06.06.2008, 15:01

Jest, bo tutaj jest inaczej i powinna się wykonać. Z tym że nie mamy żadnych danych o tym, czemu się nie wykonała.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

4

Friday, 06.06.2008, 15:33

Jest, bo tutaj jest inaczej i powinna się wykonać. Z tym że nie mamy żadnych danych o tym, czemu się nie wykonała.

Zebym wiedzial, ze jest inny system wykonywanbia wypraw, to sam bym to zglosil wczesniej, bo mialem tak juz kilka razy.
Puszczam bohatera do spec-lokacji na noc/przed wyjsciem do pracy i wykonanie odbywalo sie dopiero gdy czytalem raport po ponownym zalogowaniu.
Niestety nie mam zadnych aktualnych raportow z takiego zdazenia.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Friday, 27.06.2008, 15:39

Prawdopodobnie rozwiązany, choć znając życie to nigdy nie wiadomo ;)
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Podobne wątki