Nie jesteś zalogowany.

1

Sunday, 14.06.2009, 18:59

Brak surowców podczas zakupu.

Witam
Dzisiaj o 18:54 zakupiłem 2xpaczki gliny za żelazo...zamiast dostać 2x1100 żelaza zabrano mi tylko glinę, o 18:55 podobna sytuacja ale tu zakup 1x1100 żelaza. Chodzi o zakup w wiosce [69 : 108].
T1
ID:3388

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Davidossus" (14.06.2009, 19:11)


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 16.06.2009, 09:54

Niestety, nie ma jak tego sprawdzić a co gorsza nie udało nam się zrobić reprodukcji problemu - próbowaliśmy kupować surowce w tej kombinacji i wszystko było w porządku. Jedyna możliwość by ich nie dodało, to taki, że baza danych musiałaby "po cichu" nie zmodyfikować jakiegoś rekordu nie logując żadnego błędu, ale coś takiego mogłoby się zdarzyć raz na kilka milionów modyfikacji, bardzo dziwne że zdarzyło ci się to 3 razy.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Tuesday, 16.06.2009, 10:31

moze przeszlo 3x poniewaz przechodzilo w bardzo krotkim okresie od siebie co moglo spowodowac przejscie logu podczas jednego bledu
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

4

Tuesday, 16.06.2009, 10:41

Ok, poki co mozemy zamknąć i tak wliczyłem to w straty, jak się powtórzy to będziemy się przejmować...choć muszę powiedzieć, ze to już nie pierwszy raz, dokładnie w tej wiosce...tyle, ze poprzednio stwierdziłem, ze pewnie zamiast żelaza z pośpiechu kupiłem saletrę stąd przyrostu żelaza nie zauważyłem a na saletrę nie zwracałem uwagi...teraz to na 100% było żelazo tym razem...