Nie jesteś zalogowany.

[nie bug] szpiegowanie

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Monday, 15.06.2009, 15:52

Mając wioskę w tamtej okolicy, możesz również wiele dowiedzieć się od jej mieszkańców na temat okolicznych wsi, dlatego szpiegowanie jest łatwiejsze, niż gdybyś szpiegował zupełnie dalekie i nieznajome tereny. To akurat chyba logiczne :)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

22

Monday, 15.06.2009, 15:54

Thorga oto kordy wiosek autora tematu:
303 : 120
74 : 102
280 : 11

23

Monday, 15.06.2009, 15:56

Mając wioskę w tamtej okolicy, możesz również wiele dowiedzieć się od jej mieszkańców na temat okolicznych wsi, dlatego szpiegowanie jest łatwiejsze, niż gdybyś szpiegował zupełnie dalekie i nieznajome tereny. To akurat chyba logiczne :)






No to jest logiczne i to baaaaaardzo, jeśli właśnie z takiej wioski się wysyła szpiega, a nie z innej oddalonej o bóg wie ile pól.



Taki przykład. Mam stolicę w europie i osadę na dzikim zachodzie obok której jest wroga osada indian. Znaczy się szpieg z europy poprzez ocean szybciej dotrze do osady indian niż szpieg z osady obok ? Thorga ja Cię proszę....... nie zaniżaj swego poziomu......



Tak to wygląda obecnie w TE....



P.S. Szybciej należy przeliczyć na większą lub równą szansę szpiegowania.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Awatar" (15.06.2009, 16:08)


24

Monday, 15.06.2009, 16:02

Znaczy że dotrze w tym samym czasie a to wszystko za sprawą tego teleportu co ludzi na obleg pod mury przenosi.

25

Monday, 15.06.2009, 16:04

No nie, ja chcę taki sam teleport na ataki żebym nie musiał 2h w forszownym marszu iść tylko 15 minut bo inna osada jest akurat w takiej odległości, ale że w tej armi nie mam to z innej idę. No czemu nie przecież to to samo co nie ?

26

Monday, 15.06.2009, 16:07

Możesz przenieść armie do innej wioski i z niej atakować będziesz miał szybko, sam tak robie i jest spoko.

Może skończmy offtopa i niech Thorga się wypowie czy miałem rację. Na razie szpieguję gościa i już mam pewną teorię ale trzeba jakiś wykres zrobić najpierw...

27

Monday, 15.06.2009, 16:13

Wiesz to tak samo mogę szpiegować z tej bliższej wioski, ale po co skoro jak z dalszej szpieguję to i tak obliczany jest procent odnośnie wioski która jest najbliżej ? Tak dotychczasowe wszelkie wyjaśnienia zrozumiałem. Więc czemu z atakimi jest inaczej ?



Ukłon do autorów o poprawkę tej kwestii. Jak się szpieguje (podobnie jak i atakuje) z KONKRETNEJ wioski to wszelkie obliczenia szans itp. powinny się odnosić do TEJ KONKRETNEJ wioski. (a nie jakiejś innej która akurat jest bliżej)

28

Monday, 15.06.2009, 16:47

Offtopa zrobiliście i już nie nadążam gdzie co jest. Poza tym System Gry to nie najlepsze miejsce na testowanie takich rzeczy, założyłem osobny temat w poradach
Tajniki szpiegowania...
jeśli ktoś ma jakieś teorie to proszę tam pisać.
Jeśli założyłem temat w nie odpowiednim miejscu to wrzućcie do Misz-Maszu :) , zaraz dodam moje spostrzeżenia...

29

Monday, 15.06.2009, 17:13

Szkoda że Thorga potraktowała pytanie niepoważnie, bo pytanie było skierowane praktycznie do niej, Kondrada i tych osób które w testowym środowisku mogą sprawdzić i wyraźnie wypowiedzieć się o co tu chodzi. Nie umieszczam tam moich postów, bo nie widze merytorycznych oznak zainteresowania ze strony jedynych osób mogących dać autorytatywne odpowiedzi. Offtop mnie nie bawi, przepraszam że zajmowałem czas.
[nie bug] Szpiegowanie, błąd
Z taką pewnościa zaznaczyłaś że to nie jest błąd.
Bodex to mój miszcz, poprawnie użył czaru Gniew Bogów

30

Tuesday, 16.06.2009, 11:24

Podaj jakimi jednostkami przeprowadzałeś szpiegowanie oraz ile ich było.
oraz czy masz technologię dodającą do szpiegowania.

http://wiki.czaswojny.interia.pl/index.p…le=Szpiegowanie
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (16.06.2009, 13:25)


31

Tuesday, 16.06.2009, 14:14

Powtórzę mój link z pierwszego postu http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=d86b9d770a
W środku jest ponad 800 jednostek, żadna z moich armii nie ma nawet 700, więc wzór się nie zgadza.
Szpieguję pojedyńczymi jednostkami, i przeważnie takimi którzy mają umiejętność szpiegowania 1. Może lepiej było zostawić temat zamknięty.
Bodex to mój miszcz, poprawnie użył czaru Gniew Bogów

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Mort" (16.06.2009, 14:23)


32

Tuesday, 16.06.2009, 14:32

To zmienia postać rzeczy. Przenoszę do działu "Bugi".
PS. Może lepiej było pisać z poprzedniego konta? Multikonta na forum też są karalne ;)

EDIT: podaj czym szpiegowałeś w przypadku każdego z tych raportów.

EDIT2: Wszystko jasne
Suma szpiegowania jednostek w szpiegowanej wiosce dotyczy tylko jednostek, które znajdują się w garnizonie.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (16.06.2009, 15:26)


Podobne wątki