Nie jesteś zalogowany.

[analizowany] Czas powrotu.

1

Monday, 15.06.2009, 21:47

Czas powrotu.

Po rozbiciu armii zakładającej oblężenie, czas powrotu mojej armii z tego oblegu jest pokazany jak czas zakończenia oblężenia. Powrót powinien trwać ok 3h a nie 13h.

Serwer: T1
nick: dyvid
id: 222

2

Monday, 15.06.2009, 21:57

Osoba odpowiedzialna za naprawianie błędów zagląda na to forum rano, do tego czasu naprawione nie będzie. Moge przechwać twoje surowce do tego czasu.
Bodex to mój miszcz, poprawnie użył czaru Gniew Bogów

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Monday, 15.06.2009, 21:59

Ooooo, dobrze wiedzieć.

Trzeba się pilnować wobec tego z oblężeniami teraz. Czasy ujemne też znowu wyskakują!

Dyvyd - mówisz o tej armii?

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=7794397403

4

Tuesday, 16.06.2009, 07:46

Osoba odpowiedzialna za naprawianie błędów zagląda na to forum rano, do tego czasu naprawione nie będzie. Moge przechwać twoje surowce do tego czasu.
Nie pomagasz... Tutaj się rozwiązuje problemy z grą a nie przechowuje surowce poza tym dyvid gra już tak długo że wie kiedy jest Thorga. No i jak chcesz przechować surowce kogoś z EP4, raczej nie jesteś w tej epoce, no chyba że mamy nowego członka BWT.

5

Tuesday, 16.06.2009, 09:09

Dziękuję "życzliwym" za próbę rozwiązania problemu. Jednak mimo waszych najszczerszych chęci mój heros dalej jest w drodze, choć obleg został rozbity prawie 12h temu .
No chyba, że to testowa wersja eventów klanowych i trafiłem na jeden z nich?? Pewnie się nazywa " Niezapowiedziana wizyta w domu uciech"

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Tuesday, 16.06.2009, 10:08

Rozumiem, że wysłałeś armię na atak na oblegających i rozbiłeś oblężenie. Czas pojawił się 13h i odliczał w dół? Czy po prostu jest ujemny od tych kilku(nastu) godzin?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

7

Tuesday, 16.06.2009, 10:11

nie
armia byla wspomagajaca obelezeni i w trakcie obelga kontra zostala rozbita armia zakladajaca obelga ( innej osoby), wiec z tego co pisze to obelg powinien zostac przerwany a wojo powinno wracac do domu odrazu.

8

Tuesday, 16.06.2009, 10:15

Nie rozbijałem oblegu. Ja brałem w nim udział. Ale po rozbiciu oblężenia zmienił się tylko napis "Armia wspomaga oblegających wioskę" na " Armia wraca do wioski", a czas się nie zmienił i leci tak jak by obleg trwał dalej. I co jeszcze dziwne to armia wraca do wioski z której została wysłana do pomocy w oblegu a nie do wioski macierzystej jak zazwyczaj się dzieje.

EDIT. Również na T2 właśnie nastąpiło dziwne zdarzenie. Po rozegranym oblężeniu moja armia zamiast wracać ok 40min do macierzystej wioski pojawiła się tam natychmiastowo.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "dyvid" (16.06.2009, 10:23)


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Tuesday, 16.06.2009, 12:24

Muszę się upewnić - zawsze było dobrze, a teraz w tym jednym przypadku obliczyło źle?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

10

Tuesday, 16.06.2009, 12:49

No na to wygląda. Heros już wrócił więc nie mam żadnych dowodów. Ale coś dziwnego się wydarzyło na obu serwerach.

11

Tuesday, 16.06.2009, 14:08

Jak też tak miałem po rozbiciu armii inicjatora oblegu, zmienił się znaczek na taki że armia wraca ale czas pozostał bez zmian czyli około 12h zamiast 1.5h

P.S.
Mowa tu o tym samym oblegu, tylko o innej armii oczywiście.

12

Thursday, 18.06.2009, 07:28

U mnie też to się pojawiło, po rozbiciu oblężenia armia wraca 18godz. i w klanie ma to chyba każdy kto brał udział w oblężeniu.