Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

41

Friday, 19.06.2009, 17:49

Dyvid nie pekaj...i z nalotami sobie poradzimy :P
Co do podziekowań....zobaczymy który klan przetrwa ;)

Naloty - skoro zostana tak jak sa to bardzo dobrze, nikt nie bedzie stękał ponieważ wszyscy z nas beda mieli ich po równo wiec o co biega?

42

Friday, 19.06.2009, 18:10

wiem ze moje zdanie mało się liczy ale...;)
popieram poprzedników by zwiększyć liczbę ataków wraz z erami... jak się maja 2 ataki w 1 epoce to 2 ataków w 4 i 5 erze?
przeciez liczba wiosek wzrasta z epokami a ataki juz nie.. to znaczy ze gra ma byc łatwiejsza.. czy jak??
pisałem kiedyś by to zmienić.. no ale nikt mnie nie poparł teraz może ktoś jeszcze raz weźmie pod uwagę takie rozwiązanie.
a...
i sadze ze powinny przynajmniej byc 2 ataki + 2 naloty jak juz nie mozna zmienic liczby ataków w epokach
(moze być w tych samych epokach:
1 epoka v 1 epoka - 2 ataki
2 epoka v 2 epoka - 3 ataki
3 epoka..... itd --->>> zeby nie było że to niesprawiedliwe dla 1v2 2v3 itd

43

Friday, 19.06.2009, 18:26

1 epoka v 1 epoka - 2 ataki
2 epoka v 2 epoka - 3 ataki
3 epoka..... itd --->>> zeby nie było że to niesprawiedliwe dla 1v2 2v3 itd


Podpisuję się pod tym obiema rękami.Sam kiedyś wnioskowałem o zwiększenie liczby ataków.Ten schemat jest do przyjęcia. Co do nalotów....hmm daleko mi jeszcze do 5 epoki, ale sądzę, że dla tych wytrwałych graczy, którzy dotarli aż tam powinna być nagroda za włożony trud i czas w grę. Naloty powinny być liczone niezależnie od ataków.Czyli 6 ataków+ 6 nalotów.

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

44

Friday, 19.06.2009, 18:44

Aja wychodzę z piaskownicy 2x2 i jestem na nie. Nie zapominajcie że zwykle nie walczy się z jednym graczem, ale z kilkoma. Ja jestem mniej-więcej w połowie średniowiecza i odbieram:
- po dwa ataki w celu zdobycia koni od Sunny'ego
- dwa ataki od pewnego starego kolegi
- kilka od MW lub ich sojuszników
- dwa od pewnego upierdliwego pana

I jak mam się pozbierać? W jednej wiosce (ulubiona Sunny'ego) mam takie spichlerze że chowam i zużywam całą produkcję, a on bierze tylko kunie, w drugiej mam prawie same chatki drwala, nie mogę w niej wystawić nawet 100 piechoty przez te ataki. Stolica czeka już miesiąc na przenoszenie i dostaje tyle ataków że ją olewam.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

45

Friday, 19.06.2009, 19:01

Wreszcie coś z czym mogę się zgodzić! Hobogan robisz postępy oby tak dalej. Atakującym jest łatwo atakowanym gorzej bo nie zawsze odpierają ataki od jednej osoby. Naloty mogą zostać tak jak są, poza tym czemu mają być nagrody za dojście do 5ep? To tak jak byś w 3 gimnazjum uczył się alfabetu, słowa mama, i dodawania, powinno być trudniej i jest, nikt wam nie karze przechodzić do wyższych epok.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

46

Friday, 19.06.2009, 19:30

otóż to ;) Prawdopodobnie za dojście do 6E Thorga bedzie rozdawała wytrwałym lizaki...

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

47

Friday, 19.06.2009, 19:47

A ja chcę piaskownicę 3x3. VI EP powinna być znacznie silniejsza od V, ale tak straszliiiwiiiieeee woooolnaaaa w rozwoju że osoby z teraźniejszości z okolicy zdążyłyby przejść do niej zanim VI zacznie stanowić zagrożenie. Według mnie by w przyszłości siedziało dużo graczy trzeba będzie zrobić pola i jednostki takie, by można było wystawić armię masową (np. takie jak średniowiecznej piechty) oraz skład, który zmiecie wszystkie lokacje, z trudem, ale zmiecie.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

48

Saturday, 20.06.2009, 10:20

Sorka za offtop Habogan zapomniałeś dodoać jeszcze że przy okazji koni to Ci skasowałęm głównego bohatera w stolicy razem z armia :P i jeszcze Cie odwiedze jak bede miał chwile wolną żebyś nie czuł sie osamotniony i zapomniany :P

A co do tematu uważam że powinny być 2 ataki i max 4 naloty liczby ataków nie można zwiekszac myślcie tez troche o tych których atakujecie jak wjedziesz komus 6 razy dziennie i mu skasujesz wszystkie armie i zabierzesz wszystkie surowce to sie zniecheci i przestanie grać i co wam po nieaktywnych kontach ? exp juz na nich nie zdobedziecie jak wyczysciłem okolice naokoło jednej z moich wiosek nikt juz tam nie gra oprocz mnie i sojuszników cała reszta to nieaktywne konta i tylko przy 2 atakach dziennie dlatego zdecydowanie niezgadzam sie z opcja o zwiekszeniu ilości ataków

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Sunny" (20.06.2009, 11:06)


Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

49

Saturday, 20.06.2009, 11:13

Niech będą tak jak krowa pisał dwa ataki i dwa naloty niezależnie. Przy dobrej obronie naloty nie są aż taki zagrożeniem.

Pora na offtop:
Moją stolicę jedzie cały klan i odbieram tam całe mnóstwo ataków, z czego co drugi zdejmuje mi herosa, więc w stolicy tylko buduję herowi armię i trzymam go we wioskach. Teraz zamiast rycerzami na T-rexa 4 chodze z kapłanami na 5. Ciekawe czy mnie ściągniesz :)
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

50

Saturday, 20.06.2009, 16:35

Zgadzam się z Sunnym nie można wprowadzić więcej ataków dziennie ponieważ gracze którzy nie są takimi no lifami jak my nie będą w stanie uchronić siebie i wojska przed 4 lub 6 atakami dziennie i skasuje bądź opuści konto...
Mnie tam już nikt nie atakuje w sumie ja też nie mam już nikogo ;) (bo albo ci z którymi wojowałem przestali grać albo skasowali konta) teraz tak mi ich żal bo nudna okolica :( :( surowców nie potrzebuje expa nie ma gdzie zdobyć a porządniejszych graczy nie da się ruszyć jak się okopią 4 armiami O_o

OFT
Habogen nie bądź taki pewny siły kapłanów jak będzie trzeba to i przerobie wiochę pod 80 łuczników ^^


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

51

Saturday, 20.06.2009, 16:38

Pablo, ale przyznasz, że 2 naloty i 2 ataki to dobra sprawa, bo jak już mówiłem z nalotów nie ma surka,a grabieże są ważniejsze i teraz nie opłaca się robić nalotów(no chyba, że się kogoś nie lubi;D)

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

52

Saturday, 20.06.2009, 17:13

Można też jedną grabież wysłać na początek w celu wyczyszczenia i ograbienia, a potem zburzyć budynki.

OFT:
By móc simować wystarczy sie dostać do MW, sojuszniów MW lub sojuszników sojuszników MW, a nawet mieć sojusz z jednym z sojuszników sojuszników sojuszników. MW mogłoby z łatwością upaść gdyby inne klany nie bały się dołączyć do Żuli. Cieszę się z tego że jestem jednym z głównych celów, bo kiedy pablo i sunny namiętnie kradną konie podczas gdy mój klan atakuje inne wilce.

Dlaczego wilce? Można przyjąć że wilce to błędnie zapisany rodzaj męski liczby mnogiej słowa "wilec". Przynajmniej są trujący.

Łodyga
Wijąca się, rzadziej wzniesiona.
Liście
Skrętoległe, całobrzegie, dłoniastodzielne lub pierzastodzielne.
Kwiaty
Duże, lejkowate, pięknie wybarwione, efektowne, osadzone zazwyczaj pojedynczo w kątach liści.
Roślina trująca
Nasiona zawierają alkaloidy indolowe, między innymi erginę i lizergol. Jako symptomy zatrucia mogą wystąpić: halucynacje, euforia, rozszerzone źrenice, nudności, wymioty, biegunka, senność, zdrętwienie i kurcze mięśni.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

53

Saturday, 20.06.2009, 17:28

Offtop do Offtopa a nie tutaj...
Ostrzeżenie...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

54

Saturday, 20.06.2009, 17:37

Brak mi słów... to nie jest offtop, bo jeśli chociaż jedna litera jest zgodna z tematem to jest to ontop. Aha i proszę i błagam, wyzeruj mi te posty by pewna grupa panów od pushingu nie nabijała sobie własnych wytykając mi spam.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

55

Saturday, 20.06.2009, 17:42

co do nalotów to nie ma nic przeciwko można je liczyć poza atakami np 2 dziennie :D ale nie wiem jak to jest z obrona przed nalotami w ep4 ;)


no nie wiem czy sojusznicy sojuszników sojuszników MW są nie tyklalni moze po prostu umia sie obronic a zeby dostac sie do sojuszu MW trzeba mieć jakies osiagniecia ...
A że inne klany boją się dołączyć do kolaicji anty-MW to znak że MW rządzą żelazną ręką :thumbsup: a poddani mają się ich bać
tj. podczas wojny Mw vs Żulowa koalicja
gdzie 1 klan pokonał 9 (o ile dobrze pamiętam) 8|
Jak Napoleon przeciw kolicji państw która też upadła :thumbdown:


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

56

Saturday, 20.06.2009, 18:06

Coż, nie nasza wina ze sie rozbrykaliscie Panowie - tutaj nie chodzi o nabijanie postów tylko by temat był przejrzysty.

Pablo123 , za spam.

Lojalnie ostrzegamy:
Każdy kolejny post tutaj zawierający coś poza tematem zostanie bezwzględnie nagrodzony.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (20.06.2009, 19:10)


Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

57

Saturday, 20.06.2009, 18:53

Jako że ataki i naloty co coś zupełnie innego, uważam że Thorga się rozpędziła robiąc tak bez większego uzgodnienia. Nalot to atak mający na celu nieznaczne osłabienie przeciwnika, a grabież niesie za sobą poważniejsze konsekwencje.

PS (nie offtop):

Czy jeśli podczas nalotu zostanie uszkodzona kopalnia w czasie gdy jednostki korzystają z jej pełnych możliwości zostanie ujemne wydobycie?
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

58

Saturday, 20.06.2009, 19:09

No będziesz mieć tak jak po skasowaniu kopalni ujemne wydobycie. A potem jeśli dobrze pamiętam kasuje jednostki.
Co do tematu problem już jest rozwiązany i raczej jest rozwiązany dobrze, nikt nie będzie robił nalotów ot tak bo to jest fajne, tylko będzie je wykonywał w trakcie konfliktów, więc ilość 2 nalotów wystarczy po jakimś czasie będzie więcej graczy w 5ep i klany z takimi graczami będą w stanie zniszczyć bardzo dużo w ciągu dnia.

Hobogan jeśli chcesz porozmawiać o MW to sobie temat w Misz-Maszu załóż, i rozmawiaj bo to nie temat na takie rozmowy.

59

Saturday, 20.06.2009, 19:40

Nalot to atak mający na celu nieznaczne osłabienie przeciwnika, a grabież niesie za sobą poważniejsze konsekwencje.


Jak zwykle wszystko potrafisz zapętlić. Czy Ty w ogóle masz pojęcie co piszesz? Jeśli nalot zniszczy główny budynek: Pałac, czy jak się to nazywa, to ma mniej poważne konsekwencje niż kradzież surowców? Nie tylko tracisz cenne surowce, ale przede wszystkim czas potrzebny na budowę, a ten jak wiadomo w 4 i kolejnych epokach jest coraz dłuższy. Naloty wykonywane będą tylko w naprawdę koniecznych sytuacjach. Klany będę surowo karały wykonawców szafujących nalotami.I to będzie naturalnym regulatorem ich ilości.

60

Saturday, 20.06.2009, 21:08

A może nalot potraktować jak coś w stylu "przygotowania artyleryjskiego" przed atakiem ?

Daleko mi jeszcze do epok z nalotami, ale jak czytam to nasuwa mi się taka propozycja by jak wcześniej pisali były dwa naloty i dwa ataki z tym że nie tak niezależne.

Ja bym proponował że wykonuje się nalot na daną osadę np. x ale potem musi atak nastąpić zwykły na tą osadę i dopiero potem można ponowić nalot, a jeśli nie będzie zwykłego ataku to drugiego nalotu w tym dniu nie można już wykonać.

Jak czytam to wydaje mi się (zaznaczam żem w kwesti nalotów zielony jest) że niektórzy chcą by np. 3/4 klanu wyniszczyła komuś osadę nalotami po czym atak nastąpi dopiero na zrujnowaną już osadę.

Luźny pomysł zaznaczam. O nalotach pojęcia nie mam więc polemizować nie będę.

Podobne wątki