Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

41

Monday, 22.06.2009, 18:34

Nie na zabicie ( wiele osób się wycofa bo wskrzeszenie jest DROGIE). Kto zada więcej obrażeń ( w procentach )= win.

PS: Nazgrel vs. Leonidas, ciekawe jak z tych epok wcisnąłbyś nam jednostki z AA :P
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

42

Monday, 22.06.2009, 18:35

Ja chciałbym dodac ze w trzech rundach nie da rady ubic hero samym bohaterem dlatego według mnie gwardia przyboczna powinna sie skłądać z 10 jednostek z AA
Innym pomysłem byłoby obliczenie, który hero stracił mniej % HP -> ten wygrywa.

43

Monday, 22.06.2009, 19:26

Zadam pytanie które mi przyszło do głowy po co ten turniej skoro nie ma repki nie ma exp nie ma nic żadnych wrażen ?? Ja jestem gotów podjąc ryzyko i jeżeli znajda sie tacy oczywiscie na porównywalnym poziomie herosa któzy tez je podejma i mozemy sie naparzać z 10 łucznikami :P

44

Monday, 22.06.2009, 20:18

Ja też myślałem właśnie o repie, nie wiem czemu magister mysli inaczej. jak już jest to organizowane to może ktoś wygra przez "nokaut", albo % hp.

45

Monday, 22.06.2009, 20:35

Zadam pytanie które mi przyszło do głowy po co ten turniej skoro nie ma repki nie ma exp nie ma nic żadnych wrażen ?? Ja jestem gotów podjąc ryzyko i jeżeli znajda sie tacy oczywiscie na porównywalnym poziomie herosa któzy tez je podejma i mozemy sie naparzać z 10 łucznikami :P

jest ryzyko jest zabawa :]
demon 28 lvl
tyle ze jestem w 4 ep , czyli przeciwko łucznikow wchodzi w gre 10 arkebuzow ???
nie mam wszystkich techow jeszcze dla AA ale mysle na ubitej ziemi mozemy sie spotkac :] ,
jak ustalimy jakieś reguły turnieju to moze i nagrode ktos ufunduje chocby pare dni PREMIUM dla zwyciezcy ;)
jedyny minu jest taki ze jak padnie gospodarz to dostanie ujemnego expa za obrone czyli mniej a jak gosc to sporo wiecej za kleske w ataku ??
tu przydałaby sie arena z ujemnym expem po rowno bez wzgledu na to kto padnie czy atakujacy czy obronca - ale to kwestia jakby poboczna ...

46

Monday, 22.06.2009, 20:42

Ja chciałbym dodac ze w trzech rundach nie da rady ubic hero samym bohaterem dlatego według mnie gwardia przyboczna powinna sie skłądać z 10 jednostek z AA


A może frytki do tego :P . Macie racje dodajemy jeszcze 10 łuczników, ale trzeba też ustalic jakimi jednostkami będą walczyc inne ery i wtedy będzie trzeba urządzac walki era vs. era. No więc tak ja myślę, że dobrym rozwiązaniem jest:
- 1 era: 10 mastodontów
- 2 era 10 legionistów
- 3 era 10 łucznicy
- 4 era muszkiety/arbuzy
- 5 era piechota

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "D@nio" (22.06.2009, 20:59)


47

Monday, 22.06.2009, 20:48

ja jestem za dodatkowa armia hero vs hero jest prawdopodobienstwo ale bardzo male ze jednak ktorys zginie a z armia :D
zreszta mozna sprawdzac
jak dla mnie na poczatek mozna dac zestaw rycerz + giermek ;)
moze sie wypowie nt ktos z 5 ep tam sa jednostki latajace i uzywanie ich w turnieju mogłoby byc calkiem zabawne :]

48

Monday, 22.06.2009, 20:48

ja mam 27 lvl wiec sunny mozemy isc na pierwszy ogien :)

49

Monday, 22.06.2009, 20:50

No to ustalmy datę końców zapisów. Jaka najlepsza?
Ja myślę, że dobra by była 10-11 lipca.

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

50

Monday, 22.06.2009, 20:52

No to ja się wypisuje ;) Co to za zabawa kiedy mnie zaatakuje 10 mastodontów i żaden nie trafi ? :/
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

51

Monday, 22.06.2009, 20:54

No to chcesz wziąć skoro w 1 erze nie ma jednostek z aa?

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

52

Monday, 22.06.2009, 20:56

Proponuję tam gdzie nie ma AA żeby obyło się BEZ armii :)

To oczywiste że moje mastodonty wykoszą takiego hero :/ (jak jeszcze demon)
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

53

Monday, 22.06.2009, 20:58

No to może tak: zróbmy totalną dowolność w doborze jednostek(ma być ich 10) tak jak na lokacjach wtedy nigdy nie wiesz co Cię spotka po za tym Magister:
a)zdobędziesz trochę expa
b)fajnie się patrzy na walki ;D
c)jak na razie nikt się nie zgłosił z 1 ery oprócz Ciebie więc nie licz ni jakiś duży wybór przeciwników

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

54

Monday, 22.06.2009, 21:03

Iiii tam, mogę się bić z Niszczycielem Kapusty Habogana :P (Co ma oznaczać że mogę się bić nawet z 2 erą :P)

1. 0 armii
2. 0 armii
3. Po stronie nielota - łucznicy, po stronie lotnika 7 piechurów i 3 rycerzy.
4. Nie znam się :D
5. Nie znam się :D
6. Krowa będzie znać. :D

PS: Dowolność ? Wezmę 10 szamanów i mi zaprzeproszeniem g**** zrobicie :thumbsup: / :thumbdown:

Ewentualnie ... Nieloty mogą brać armie :D (Nielot vs. Nielot [wyjątek Er 1 i 2])

Edity: Literówki
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

Ten post był edytowany 5 razy, ostatnio edytowany przez "Magister" (22.06.2009, 21:13)


55

Monday, 22.06.2009, 21:11

Faktycznie nie przemyślałem kwestii leczących, ale to w regulaminie będzie na którym ja z Lomnasem będziemy pracowali :D

56

Monday, 22.06.2009, 21:14

Jeśli ktoś ma ochotę-niech bierze księży. Ja powiem szczerze nie pokazałbym się publicznie w takim towarzystwie.

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

57

Monday, 22.06.2009, 21:17

Chodzi o aspekt religijny czy o kosztowy ? :)
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

58

Monday, 22.06.2009, 21:20

Dobra koniec spamu macie ankiety, a jeśli ktoś ma COŚ SENSOWNEGO do dodanie niech pisze. Ja się żegnam, bo od jutra mnie nie będzie. Lomnas zajmie się tym tematem podczas mojej nieobecności. Koniec zapisów: 11.07.2009r.
Potem pary będą losowane i ustalone zostaną godziny "spotkań".

59

Monday, 22.06.2009, 21:39

oki to pomyslcie o czyms takim jak immunitet na czas turnieju...
szkoda by bylo jakim głupim przypadkiem oddac walkowerem spotkanie z powodu niedyspozycji herosa
tak wiem mozna hero wykupic ale czasem po prostu nie ma za co, nieuczciwa konkurencja tez moze skosic herosa zeby ich faworyt wygrał :]
a scenariusz taki ze ostawiamy hero w wiosce i czekamy na umowione spotkanie a farmer przyjezdza po haracz i po ptokach jest mozliwy
po ustaleniu par podajemy nicki z gry ew. farma sle info do swojego farmera o udzieleniu dyspensy na czas turnieju ;)
głosowałem na ustalone jednostki ale mozna pozniej zrobic wersje hard-core - losowo jednostki ;)

60

Monday, 22.06.2009, 23:43

Może jeszcze jedna rzecz byłaby do przeforsowania. Ja chętnie na potrzeby takiego turnieju wystawiłbym młodszych bohaterów. Tacy znaleźliby przeciwników w epoce 1. Może byloby możliwe odblokowanie walk z większą różnicą niż +/- 1 epoka.Oczywiście tylko na potrzeby turnieju.

Oceń wątek