You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Magister

Intermediate

• Send private message

41

Monday, June 22nd 2009, 6:34pm

Nie na zabicie ( wiele osób się wycofa bo wskrzeszenie jest DROGIE). Kto zada więcej obrażeń ( w procentach )= win.

PS: Nazgrel vs. Leonidas, ciekawe jak z tych epok wcisnąłbyś nam jednostki z AA :P
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

AlienPFtF

Intermediate

• Send private message

42

Monday, June 22nd 2009, 6:35pm

Ja chciałbym dodac ze w trzech rundach nie da rady ubic hero samym bohaterem dlatego według mnie gwardia przyboczna powinna sie skłądać z 10 jednostek z AA
Innym pomysłem byłoby obliczenie, który hero stracił mniej % HP -> ten wygrywa.

43

Monday, June 22nd 2009, 7:26pm

Zadam pytanie które mi przyszło do głowy po co ten turniej skoro nie ma repki nie ma exp nie ma nic żadnych wrażen ?? Ja jestem gotów podjąc ryzyko i jeżeli znajda sie tacy oczywiscie na porównywalnym poziomie herosa któzy tez je podejma i mozemy sie naparzać z 10 łucznikami :P

44

Monday, June 22nd 2009, 8:18pm

Ja też myślałem właśnie o repie, nie wiem czemu magister mysli inaczej. jak już jest to organizowane to może ktoś wygra przez "nokaut", albo % hp.

45

Monday, June 22nd 2009, 8:35pm

Zadam pytanie które mi przyszło do głowy po co ten turniej skoro nie ma repki nie ma exp nie ma nic żadnych wrażen ?? Ja jestem gotów podjąc ryzyko i jeżeli znajda sie tacy oczywiscie na porównywalnym poziomie herosa któzy tez je podejma i mozemy sie naparzać z 10 łucznikami :P

jest ryzyko jest zabawa :]
demon 28 lvl
tyle ze jestem w 4 ep , czyli przeciwko łucznikow wchodzi w gre 10 arkebuzow ???
nie mam wszystkich techow jeszcze dla AA ale mysle na ubitej ziemi mozemy sie spotkac :] ,
jak ustalimy jakieś reguły turnieju to moze i nagrode ktos ufunduje chocby pare dni PREMIUM dla zwyciezcy ;)
jedyny minu jest taki ze jak padnie gospodarz to dostanie ujemnego expa za obrone czyli mniej a jak gosc to sporo wiecej za kleske w ataku ??
tu przydałaby sie arena z ujemnym expem po rowno bez wzgledu na to kto padnie czy atakujacy czy obronca - ale to kwestia jakby poboczna ...

46

Monday, June 22nd 2009, 8:42pm

Ja chciałbym dodac ze w trzech rundach nie da rady ubic hero samym bohaterem dlatego według mnie gwardia przyboczna powinna sie skłądać z 10 jednostek z AA

A może frytki do tego :P . Macie racje dodajemy jeszcze 10 łuczników, ale trzeba też ustalic jakimi jednostkami będą walczyc inne ery i wtedy będzie trzeba urządzac walki era vs. era. No więc tak ja myślę, że dobrym rozwiązaniem jest:
- 1 era: 10 mastodontów
- 2 era 10 legionistów
- 3 era 10 łucznicy
- 4 era muszkiety/arbuzy
- 5 era piechota

This post has been edited 2 times, last edit by "D@nio" (Jun 22nd 2009, 8:59pm)

47

Monday, June 22nd 2009, 8:48pm

ja jestem za dodatkowa armia hero vs hero jest prawdopodobienstwo ale bardzo male ze jednak ktorys zginie a z armia :D
zreszta mozna sprawdzac
jak dla mnie na poczatek mozna dac zestaw rycerz + giermek ;)
moze sie wypowie nt ktos z 5 ep tam sa jednostki latajace i uzywanie ich w turnieju mogłoby byc calkiem zabawne :]

48

Monday, June 22nd 2009, 8:48pm

ja mam 27 lvl wiec sunny mozemy isc na pierwszy ogien :)

49

Monday, June 22nd 2009, 8:50pm

No to ustalmy datę końców zapisów. Jaka najlepsza?
Ja myślę, że dobra by była 10-11 lipca.

Magister

Intermediate

• Send private message

50

Monday, June 22nd 2009, 8:52pm

No to ja się wypisuje ;) Co to za zabawa kiedy mnie zaatakuje 10 mastodontów i żaden nie trafi ? :/
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

51

Monday, June 22nd 2009, 8:54pm

No to chcesz wziąć skoro w 1 erze nie ma jednostek z aa?

Magister

Intermediate

• Send private message

52

Monday, June 22nd 2009, 8:56pm

Proponuję tam gdzie nie ma AA żeby obyło się BEZ armii :)

To oczywiste że moje mastodonty wykoszą takiego hero :/ (jak jeszcze demon)

53

Monday, June 22nd 2009, 8:58pm

No to może tak: zróbmy totalną dowolność w doborze jednostek(ma być ich 10) tak jak na lokacjach wtedy nigdy nie wiesz co Cię spotka po za tym Magister:
a)zdobędziesz trochę expa
b)fajnie się patrzy na walki ;D
c)jak na razie nikt się nie zgłosił z 1 ery oprócz Ciebie więc nie licz ni jakiś duży wybór przeciwników

Magister

Intermediate

• Send private message

54

Monday, June 22nd 2009, 9:03pm

Iiii tam, mogę się bić z Niszczycielem Kapusty Habogana :P (Co ma oznaczać że mogę się bić nawet z 2 erą :P)

1. 0 armii
2. 0 armii
3. Po stronie nielota - łucznicy, po stronie lotnika 7 piechurów i 3 rycerzy.
4. Nie znam się :D
5. Nie znam się :D
6. Krowa będzie znać. :D

PS: Dowolność ? Wezmę 10 szamanów i mi zaprzeproszeniem g**** zrobicie :thumbsup: / :thumbdown:

Ewentualnie ... Nieloty mogą brać armie :D (Nielot vs. Nielot [wyjątek Er 1 i 2])

Edity: Literówki

This post has been edited 5 times, last edit by "Magister" (Jun 22nd 2009, 9:13pm)

55

Monday, June 22nd 2009, 9:11pm

Faktycznie nie przemyślałem kwestii leczących, ale to w regulaminie będzie na którym ja z Lomnasem będziemy pracowali :D

56

Monday, June 22nd 2009, 9:14pm

Jeśli ktoś ma ochotę-niech bierze księży. Ja powiem szczerze nie pokazałbym się publicznie w takim towarzystwie.

Magister

Intermediate

• Send private message

57

Monday, June 22nd 2009, 9:17pm

Chodzi o aspekt religijny czy o kosztowy ? :)

58

Monday, June 22nd 2009, 9:20pm

Dobra koniec spamu macie ankiety, a jeśli ktoś ma COŚ SENSOWNEGO do dodanie niech pisze. Ja się żegnam, bo od jutra mnie nie będzie. Lomnas zajmie się tym tematem podczas mojej nieobecności. Koniec zapisów: 11.07.2009r.
Potem pary będą losowane i ustalone zostaną godziny "spotkań".

59

Monday, June 22nd 2009, 9:39pm

oki to pomyslcie o czyms takim jak immunitet na czas turnieju...
szkoda by bylo jakim głupim przypadkiem oddac walkowerem spotkanie z powodu niedyspozycji herosa
tak wiem mozna hero wykupic ale czasem po prostu nie ma za co, nieuczciwa konkurencja tez moze skosic herosa zeby ich faworyt wygrał :]
a scenariusz taki ze ostawiamy hero w wiosce i czekamy na umowione spotkanie a farmer przyjezdza po haracz i po ptokach jest mozliwy
po ustaleniu par podajemy nicki z gry ew. farma sle info do swojego farmera o udzieleniu dyspensy na czas turnieju ;)
głosowałem na ustalone jednostki ale mozna pozniej zrobic wersje hard-core - losowo jednostki ;)

60

Monday, June 22nd 2009, 11:43pm

Może jeszcze jedna rzecz byłaby do przeforsowania. Ja chętnie na potrzeby takiego turnieju wystawiłbym młodszych bohaterów. Tacy znaleźliby przeciwników w epoce 1. Może byloby możliwe odblokowanie walk z większą różnicą niż +/- 1 epoka.Oczywiście tylko na potrzeby turnieju.

Rate this thread