Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

61

Tuesday, 23.06.2009, 00:00

Wiesz ile osób by się przyłączyło do turnieju dla zdobycia surków z tych co mają mnóstwo surówki w 1 ep ? :P
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

62

Tuesday, 23.06.2009, 00:06

Zasady są raczej jasno okreslone. Albo solo, albo boh+10 jednostek. Ile tym zestawem można nagrabić?

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

63

Tuesday, 23.06.2009, 00:14

Chodzi mi o takich co będą w turnieju, wezmą MNÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓSTWO [ 500 ] jednostek (złamanie regulaminu ) i wtedy zaatakują. Nie mówię o uczciwcach, lecz o oczustach.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

64

Tuesday, 23.06.2009, 00:43

Tacy graczykowie mogą być karani banem

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

65

Tuesday, 23.06.2009, 00:47

Tu się zgodzę, ale ... Jak admini rozpoznają kto jest w turnieju ? Po ID, dobrze myślę ?

Ale wracając do tematu

Wątpię by admini zajęli się szarym i niesławnym turniejem.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

66

Tuesday, 23.06.2009, 09:02

Zawsze można takiego gracza usunąć z turnieju dodatkowo karać warnem na forum;)
A przed walką usuwać surowce z wioski, żeby nikogo nie kusiło.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

67

Tuesday, 23.06.2009, 09:12

Myślę, że najskuteczniej będzie jak wszyscy pozostali uczestnicy turnieju umówią się i spala takiemu oszustowi wioski :)

Też sobie wymyśliliście problem ;p
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


68

Tuesday, 23.06.2009, 09:39

Przyjmuje wyzwanie pana robertapkt i reddevila tylko ze walke moge rozgrać dopiero jutro po południu bo mi dzisiaj potrzebna moja armia:P

A ze by bylo sprawiedliwie to łupiemy sie dwa razy najpierw u mnie a pozniej u was wtedy problem ujemnego expa odpada :P

zgadzam sie na 10 arbuzów ja wezme 10 łuczników

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Sunny" (23.06.2009, 10:00)


69

Tuesday, 23.06.2009, 16:35

no ja najpredzej gdzies na weekend moge sie ustawic bo bede miał przez kilka dni mniej czasu i planuje urlopik krotki z tego powodu...wiec mysle ze piatek wieczorem lub sobota...co Ty na to ?

70

Tuesday, 23.06.2009, 17:33

pasuje jak najbardziej a co do konkretnego terminu daty i godziny to napisz mi pw w grze

71

Thursday, 25.06.2009, 19:33

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=b05e4e84aa


pierwsza walka :P

sorka za nie edytowanie ale chciałem odnowic temat

72

Thursday, 25.06.2009, 19:43

10 więcej inicjatywy łuczników a jaka różnica :D :D :D
Dopisuje 26lvl Człowiek :D


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

73

Thursday, 25.06.2009, 20:29

Znajadzie się ktoś dla mojego Nieumarłego?
Jakieś tabele rozgrywki są może układane?

Nie chcę pisać nowego posta:
Walka Słoneczka już wchodzi do rankingu oczywiście?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Czarna_Mamba" (25.06.2009, 20:34)


Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

74

Thursday, 25.06.2009, 20:33

Najprawdopodobniej ułożę w sobotę. Oficjalnie będzie można zacząć w poniedziałek.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

75

Friday, 26.06.2009, 08:33

Gratki dla Sunnyego
jak widac po walce z łucznikami dopiero muszkieterzy moga powalczyc ew. czlowiek z wiekszym ini czy umarlak ze zwiekszonym defem
demon ze zwiekszonym dmg i przewaga inicjatywy wymiata przy malej liczbie jednostek nie da sie ukryc :]
czekamy na inne walki demon kontra inne rasy ....

76

Friday, 26.06.2009, 09:29

To racja łucznicy sa lepsi od arbuzów dlatego mozemy wprowadzic mozliwosc brania ze soba 10 jednostek z AA ale nie mowimy sobie jakie 3 era moze jechacz łucznikami albo kusznikami a 4 ze swoimi jednostkami z AA :P

Bedzie duzo ciekawiej i bardziej nieprzewidywalnie :P

77

Friday, 26.06.2009, 10:19

a co ja mam powiedziec i z czym mamisc na sparing jak sie ktos znajdzie?

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

78

Friday, 26.06.2009, 10:34

hmmm... jednostkami p-lot.? ;) Możesz jeszcze ewentualnie śmigłowcami p-panc., bądź gromowcami :)
Wybór zależy od Ciebie :P

Jednostki p-lot -> atak prawie jak piechota/piechota zmechanizowana, AA duży i ini też niezłe
śmigłowce p-panc -> latający ; atak niezły, AA mniejsze, ini przyzwoite
gromowcy -> mało HP, duży atak, duże AA, ini bardzo duże.

79

Friday, 26.06.2009, 10:45

no ale jak wezme te 10 jednostek to nie maja szans IV erowcy.

80

Friday, 26.06.2009, 11:40

to weź 5 :P


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Oceń wątek