Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

81

Saturday, 27.06.2009, 09:17

ale to bd hamskie ^^ :)
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

82

Saturday, 27.06.2009, 19:16

I co umarło śmiercią naturalną czy jednak bedzie ten grafik ??

83

Saturday, 27.06.2009, 20:41

Najprawdopodobniej ułożę w sobotę. Oficjalnie będzie można zacząć w poniedziałek.
Damy mu jeszcze z godzinkę...no powiedzmy do 22.00 na ogłoszenie planu walk.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

84

Saturday, 27.06.2009, 20:57

Sorry ale raczej się dzisiaj nie wyrobię :/

Proszę o odrobinę cierpliwości. Jutro ok południa będzie wszystko podane w pierwszym poście.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

85

Saturday, 27.06.2009, 20:59

Święciutki Wacusiek, aniołek, poziomik 34, epoka 4 :)
Jak patrzę, to ja i tak będę walczył z Krową :P

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

86

Sunday, 28.06.2009, 11:29

Może być problem z dwoma najsłabszymi grupami. W pierwszej jest dwóch hero ale należą do tego samego gracza a w drugiej jest jeden gracz...

W najwyższej Św.Wacek spotka się z Krową.

W średniej jest 7 zawodników. Pomimo tego, że Robert pojedynkował się z Sunnym nigdzie nie widzę jego zgłoszenia. Teraz Robert jest na urlopie więc nie wiem czy chce brać udział w turnieju. Na razie zrobię tabelę z jego udziałem ale w przypadku, gdy jednak nie będzie chciał to jego przeciwnik dostanie wolny los.

O godz. 12:00 podam w nowym temacie rozpiskę kto z kim. Przeciwnicy uzgadniają ze sobą termin i godzinę walki (to wszystko na PW). Następnie jeden z nich pisze posta podając czas starcia. Po walce edycja posta i wklejenie raportu. Czas raportu musi się zgadzać z czasem podanym w poście. Reszta regulaminu w nowym temacie:)


Regulamin już jest. Trochę dłużej mi to zeszło ale mam nadzieję, że jest zrozumiały.
Wszelkie propozycje jego modyfikacji proszę pisać dzisiaj do godziny 21:00. Potem regulamin stanie się obowiązujący i od poniedziałku zaczniecie się umawiać na walki. 24h będzie liczone od godziny 8:00.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Lomnas" (28.06.2009, 12:26)


Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

87

Sunday, 28.06.2009, 12:59

To ja mam pytania:
1.Czy wygrany będzie wyłaniany na podstawie ilości pozostałego hp, czy % pozostałego hp?
2.Czy w pierwszej i w drugiej walce można mieć inne jednostki?
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

88

Sunday, 28.06.2009, 13:03

Liczy się ilość straconego hp u herosa. Ten który stracił więcej w obu walkach przegrywa.
Tak.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

89

Sunday, 28.06.2009, 13:04

Ja proponuję, żeby dodatkowym kryterium wyłaniania zwycięscy było zdobyte expo. Wydaje mi się , że hero z małą obstawą raczej nie zginie w tej walce, ale zabite jednostki mogą być decydujące.Kto komu więcej zabije.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

90

Sunday, 28.06.2009, 13:08

Propozycje proszę umieszczać w tym temacie.

Exp nie może być kryterium walki ze względu na to że oponenci mogą znajdować się w różnych epokach (inne HP jednostek). Również w tym przypadku Anioł stał by na przegranej pozycji.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

91

Sunday, 28.06.2009, 13:14

Według mnie wyłanianie na podstawie ilości straconego hp jest bez sensu, bo jeśli jakiś heros ma więcej hp, ale za to mniej obrony to z góry jest na przegranej pozycji. Procentowo wszystko byłoby ok.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

92

Sunday, 28.06.2009, 13:16

Może być %. Pierwszy turniej pokaże jak to będzie wygladać;)



Hero vs. Hero - Walki
Pierwsze walki zaczną się jutro. Do godziny 21 dzisiaj będzie możliwość modyfikacji regulaminu.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Lomnas" (28.06.2009, 13:28)


Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

93

Sunday, 28.06.2009, 18:24

Hero vs. Hero - Walki
Hero vs. Hero - Walki

Walki dopiero od jutra od godziny 8:00
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

94

Sunday, 28.06.2009, 20:24

czemu dopiero od jutra. mysmy sie dogadali juz na dzisiaj. atak idzie i bedzie za 6 min. jesli uciekne to i tak bede wiedział czym atakowal rywal i jest po zabawie


walka zakończona.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Iver" (28.06.2009, 20:32)


95

Sunday, 28.06.2009, 20:36

to zamieść walkę-jutro edytujesz ,żeby drugą zamieścić

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

96

Sunday, 28.06.2009, 20:48

Walki zaczynamy jutro ze względu na ewentualne zmiany w regulaminie które mogły by się pojawić dzisiaj. Poza tym pisałem jakoś wcześniej, że zaczynamy w poniedziałek;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

97

Sunday, 28.06.2009, 21:58

to ja także sie zgłaszam ;]
demonix: demon 28 lev

Edit dla Lomnas
średniwiecze
ale nie widze problemu aby walczyć z inną epoką ;]

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "demonix" (28.06.2009, 22:34)


Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

98

Sunday, 28.06.2009, 22:01

To już do następnego turnieju. Tabela ułożona niestety.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

99

Sunday, 28.06.2009, 22:02

Lomnas niech walki już trwają.Po prostu ustalmy, że jutro zamykana jest lista uczestników. Regulamin, który napisałeś jest w miarę obiektywny już szlifowania nie wymaga. Jutro jak pojawią się Admini, może jedynie jakąś nagrodę ufundują.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

100

Sunday, 28.06.2009, 22:12

W sumie... tylko niech poda, która epoka. I na razie ma wolny los bo pary dla niego nie ma;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Oceń wątek