Nie jesteś zalogowany.

[nie bug] Spichlerze

1

Saturday, 20.06.2009, 23:50

Spichlerze



Po zburzeniu spichlerza surowce są dalej w nim przechowywane


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (22.06.2009, 12:00)


Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 21.06.2009, 00:20

Ale jak wyjmiesz to ich znowu tak nie włożysz, więc nie rozumiem o co chodzi ;)
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Sunday, 21.06.2009, 07:18

Pewnie o to, że to bug i jest surowców więcej niż miejsca =.='.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Aliar" (21.06.2009, 10:59)


4

Sunday, 21.06.2009, 09:55

Modów proszę o nagradzanie nie potrzebnych i bez sensownych wypowiedzi ostrzeżeniami za spam
tj. jak Magistra...


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Sunday, 21.06.2009, 13:23

Nie ma problemu ;) Dla mnie to nie bug.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Sunday, 21.06.2009, 16:02

Skoro to nie bug to się nie wypowiadaj.

Imo powinniśmy się zastanowić, jak w takim przypadku zadecydować o rodzaju wyciąganego surowca? Może wszystkich po równo?
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Sunday, 21.06.2009, 17:06

Są dwa wyjścia:

- każdego po równo
- W takim stosunku jak przy przetapianiu run/przedmiotów. Czyli wylatuje najwięcej drewna, potem gliny, trochę koni, mało żelastwa i ociupinka złota.

Ja jestem za tym pierwszym, ponieważ drugie to zbyt duże ułatwienie. O ile w średniowieczu to gracz podejmuje decyzję o zburzeniu budynku, to w kolejnych epokach są naloty i nie można sobie za bardzo ułatwiać.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Sunday, 21.06.2009, 17:13

Z drugiej strony nie wiele taki błąd daje. I tak kiedyś będziesz musiał wyciągnąć surowce. Pewnie jest tak samo jak z kasowaniem kopalni i ujemnym wydobyciem;)

Nie ma problemu ;) Dla mnie to nie bug.

Ten dział to nie Offtop. Nie służy do pogadania sobie tylko do wyjaśniania/naprawiania bugów. Takie wypowiedzi zachowaj dla siebie;)
Warn za spam
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

9

Sunday, 21.06.2009, 20:03

Dalej nie wiem po co wpieprzacie się wypowiedziami skoro i tak nie są związane z tematem?? Nabije postów jest fajne ??
Na miejscu modów (o ile się da) ustawiłbym ten dział tak żeby mogli się w nim wypowiadać tylko Admini/Mody i autor tematu !
Jak chcecie sobie popieprzyć swoje smuty to załóżcie sobie topic w OFF topie !!!


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

10

Monday, 22.06.2009, 09:27

Jak ktoś wyżej zauważył, po wyjęciu surowców nie włożysz ich ponownie.
surowce nie będą wypadać, to chyba dobrze z punktu widzenia gracza, prawda?
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Monday, 22.06.2009, 10:34

No nie za bardzo. Jak jest wojna gracz 1 się bunkruje (stawia dużo spichlerzy) i chomikuje surowce, a gracz 2 go gnębi nalotami. Dajmy na to zniszczył mu 5poziomów spichlerzu i co? Surowców nie zabierze, a gracz 1 poczeka, aż mu się znudzi.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Monday, 22.06.2009, 10:39

Znudzi mu się, przestanie atakować, 1 wyjmie surowce, 2 puści szpiega, zobaczy że są surowce i zaatakuje, zgadza się ? Czy idę złym tokiem myślenia ?

A jeśli ich nie wyjmie to ... co ? będzie je tak trzymać i trzymać ?^^
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Magister" (22.06.2009, 11:40)


13

Monday, 22.06.2009, 11:37

Zgadza się, a że spichlerze już poburzone będą to wtedy nie będzie już miał gdzie schować tych surowców przed atakiem i wtedy atakujący się obłowi w końcu. Po prostu nie ma łatwo :P

14

Monday, 22.06.2009, 11:58

Mogę je tam trzymać w nieskończoność powiedzmy że są na "czarną godzinę" nie muszę ich wcale wykładać a trzymać mogę w nieskończoność tak jak teraz leżą sobie spokojnie już ponad tydzień


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

15

Monday, 22.06.2009, 12:00

Aliar no i w czym problem, że tak zrobi?
nowych już nie włoży.
nie będzie to zmieniane na 100%, więc zamykam temat.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Podobne wątki