Nie jesteś zalogowany.

[analizowany] 501 - Not Implemented

1

Wednesday, 24.06.2009, 23:25

501 - Not Implemented

,,Wybrana wioska nie istnieje''
Czasami to mi się pojawia kiedy chcę przerzucić armię z wioski do wioski, później gdy cokolwiek kliknę pojawia się:
501 - Not Implemented
Po tym jak się cofnę do poprzedniej strony pojawia się jakiś tam komunikat, klikam ,,prześlij ponownie'' i armia zostaje wysłana.

Tyle że jest to upierdliwe.
Używam firefox'a, spotkał się ktoś z tym??
Gram pod innym nickiem

2

Thursday, 25.06.2009, 01:16

tak mi sie to czasami zdarza.

pomaga relogin na TE.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 25.06.2009, 09:58

Chyba innego rozwiązania w tym momencie nie ma, bo to zapewne błąd serwera http. Przedwczoraj wyszła jego nowa wersja, którą zainstalowałem dziś na obu serwerach, zobaczymy czy to coś pomoże.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

4

Thursday, 25.06.2009, 14:03

po tym 501 not implemented pojawia się okno z taką informacją:

Aby wyświetlić tę stronę, Firefox musi ponownie przesłać dane, które spowodują powtórzenie zadań wykonanych wcześniej (takich jak przeszukiwanie czy potwierdzenie zlecenia).

prześlij ponownie/anuluj

Jak już mówiłem daje prześlij ponownie i armia rusza.
Gram pod innym nickiem

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Thursday, 25.06.2009, 15:19

To dlatego, że wysyłasz drugi raz te same dane przy pomocy metody POST. Ale czemu serwer www za pierwszym razem wyrzuca 501, a potem te same dane przyjmuje, jest raczej niemożliwe do ustalenia, tym bardziej że dzieje się to raz na jakiś czas.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

6

Thursday, 25.06.2009, 15:45

tylko ten problem juz u mnie byl oddawan.

czesto sie robilo to tez przy budowaniu woja, okna przechodzily normalnie dalo sie budowanei woja oswierzal pisal ze nie ma wystarczajacej liczby surowcow i po kliknieciu obojetnie gdzie pojawial sie w/w blad.

jest to bardzo zadko i zawsze relogin pomaga.

7

Saturday, 27.06.2009, 00:38

Ja cos takiego zauwazylem jeszcze na Blood Wars: klikam, blad polaczenia, wstecz, znow klikam- dziala. Dzieje sie tak kilka razy dziennie, bez jakiejkolwiek reguly. W miedzyczasie mialem kilka wercji przegladarki i kilka reinstali systemu. Ale jakos mi to jakos specjalnie nie przeszkadza, Opera od dluzszego czasu obsluguje gesty, przez co ta mala niedogodnosc nie jest zbyt uciazliwa.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

8

Tuesday, 30.06.2009, 11:25

Mi dzisiaj coś takiego się pojawiło(a zdarzało sie i wcześniej), próbowałem wytrenować 5 władców tygrysów, miałem 1050 krzemienia i 1200 kamienia, wydobycie miałem krzemienia 26/h a kamienia ponad 80/h, a mimo to przy próbie wytrenowania pojawiał się komunikat "Brak surowców lub niedozwolona ilość jednostek!". Po drugiej próbie to samo za 3 razem błąd 501 i potem już się udało :P

9

Friday, 19.03.2010, 15:31

Mnie ten błąd pojawia się ostatnio dość często i przyznam, że jest to irytujące. Zauważyłem, że występuje on gdy kilka razy pod rząd zmieniam podgląd budowy/trenowania w wioskach, przeglądam stan armii w wioskach itp.