Nie jesteś zalogowany.

[rozwiązany] klanówki

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 25.06.2009, 18:48

klanówki

Błąd w systemie poczty, klanówki i obelgi nie są liczone jako nowe nieprzeczytane wiadomości. Po wysłaniu klanówki (lub innej informacji do wszystkich ludzi w klanie typu obelg), o ile ktoś nie dostanie innej wiadomości tylko do siebie (atak, szpiegowanie, wiadomość), albo sam nie wejdzie na przycisk "wiadomości" klanówki nie aktywizują licznika nowych nieprzeczytanych wiadomości.
Bodex to mój miszcz, poprawnie użył czaru Gniew Bogów

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 25.06.2009, 18:59

Jak nie jak tak.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

3

Thursday, 25.06.2009, 19:09

a ja potwierdze problem... zazwyczaj dzieje sie tak jak jesteśmy juz zalogowani i przemieszczmy sie wszedzie prócz wiadomości... czasem nie pokazuje że przyszły nowe i dodyczy to właśnie klanówek..

4

Thursday, 25.06.2009, 19:12

Również potwierdzam, właśnie znalazłem klanówkę o rozpoczęciu oblega sprzed 9 minut.Między wioskami chodziłem, robiłem operacje armiami i nic nie było póki nie kliknąłem"Wiadomości"

5

Thursday, 25.06.2009, 19:31

U mnie to samo i czesc mojego klanu juz to tez zauwazyła

6

Thursday, 25.06.2009, 19:41

też muszę potwierdzić ten bug ;)


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Thursday, 25.06.2009, 19:47

Myślę, że tyle potwierdzeń wystarczy;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

8

Thursday, 25.06.2009, 21:03

u mnie jest tak ze nawet jak sam klikne ikone wiadomosci to i tak wiadomosci o rozpoczetych oblegach mi sie nie pojawiaja. Zaznaczam ze problem wystpuje od czasu do czasu. Czasami wszystko jest ok, w sumie tak pol na pol. Dopiero po przelogowaniu wiadomosc sie pojawia.

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Thursday, 25.06.2009, 22:05

Czemu tylko mi to nie występuje? :P
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

10

Thursday, 25.06.2009, 22:32

Żeby sprawdzić jak to działa trzeba być w klanie prowadzącym działania oblężnicze. W jakim jesteś klanie? Jaki masz nick w grze?

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Thursday, 25.06.2009, 22:39

Nawet nie wyobrażasz sobie ile klanówek i wiadomości o oblegu dostaje dziennie...

Żeby nie spamować, do postu niżej:
-To nie miało na celu zastraszenia lecz poinformowanie,
-Tak jestem w klanie, który prowadzi działania wojenne (20 takich wiadomości dziennie to minimum),
-Nie, nie podam mojego nicku i klanu, jeśli chcesz to sam znajdziesz, albo po prostu Kazia się spytaj.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

12

Thursday, 25.06.2009, 22:40

No teraz to mnie nastraszyłeś...ale wciąż nie odpowiedziałeś na pytanie.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Thursday, 25.06.2009, 22:42

To nie miejsce do pogaduszek... na PW sobie porozmawiajcie.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Friday, 26.06.2009, 09:12

Po sprawdzeniu faktycznie mógł występować taki błąd w pewnych przypadkach. Zostało to naprawione.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker