Nie jesteś zalogowany.

[już zgłoszony] znów to samo

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 26.06.2009, 01:23

znów to samo

login topsam serwer Jukatan znów to samo w okienkach brak info tylko tło i nazwa budynku dotyczy wioski .Prosze o szybkie rozwiązanie tego problemu. X(

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Friday, 26.06.2009, 08:21

Proponuję napisać na support@microsoft.com żeby poprawili swoją przeglądarkę i dostosowali ją do panujących w świecie www standardów :)
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Saturday, 27.06.2009, 01:30

RE:DO ADMINISTRATOR KONRAD.WIĘC MOŻE SPRAWDZILI BYŚCIE ŁASKAWIE O CO CHODZI

JEŻELI TAK STAWIACIE SPRAWE TO JA WIĘCEJ NIE ZAPŁACE ANI ZŁAMANEGO CENTA .WIDOCZNIE NIE ZALEŻY WAM NA KLIENTACH. X( RAZ DAŁO SIĘ ZROBIĆ TAK,A JAK JEST TEN SAM PROBLEM TO NAJŁATWIEJ ZGONIĆ NA KOGOŚ INNEGO.MYŚLE ŻE JEST TO NIE FAIR.ZA KONTO PREMIUM SZYBKO BRALIŚCIE KASE A JAK JEST PROBLEM TO ODSYŁACIE W P.......... . PRZEDLĄDARKA JEST OK BO DETALI BRAKUJE TYLKO W:OŁTARZ,WĘDZARNIA,ZAGRODA,NAMIOT ZMYSŁÓW, WIĘC MOŻE SPRAWDZILI BYŚCIE ŁASKAWIE O CO CHODZI A NIE ODSYŁACIE MNIE DO MICROSOFTU.DZIĘKUJE.

4

Saturday, 27.06.2009, 07:16

Kurczę,człowieku wyluzuj troszkę...Nikt tu Ciebie nie lekceważy, więc nie ma powodu do złości... Troszkę dystansu i samokontroli życzę :)

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Saturday, 27.06.2009, 08:48

Ale żyłka by Ci nie pękła jakbyś przeszedł na mozille/opere.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Lord Marcin

Początkujący

Postów: 20

Skąd: Wąchock - Stolica Humoru :-D

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Saturday, 27.06.2009, 10:00

Nakieruj kursorem na napis [Zniszcz budynek] i opis się pojawia i nie ma co się denerwować .
Ja mam to samo i mi się to podoba :rotfl:

7

Saturday, 27.06.2009, 10:30

DO LORD MARCIN

DZIĘKI BARDZO ZA PODPOWIEDŻ :thumbsup: TO POMAGA.

8

Saturday, 27.06.2009, 12:58

Nie jesteśmy cudotwórcami - nie naprawimy bugów IE :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


9

Saturday, 27.06.2009, 17:04

tez mialem taki sam problem i doradzono zmiane przegladarki
sciagnolem google chrom
no i problemy z mapa - nie pokazuje sie "reka" i napisy gdy najade na wioske
no nic grac nie idzie wiec zainstalowalem Firefoxa
widocznie to jest ta najlepsza przegladarka ktora poprawnie dziala z ta gra
reszta to dziadostwo
i teraz mam 2 przegladarki jedna do netu a druga specjalna do tej gry
zrob taksamo to naprawde dziala

10

Saturday, 27.06.2009, 19:13

Ale ja korzystam z firefoxa... myślę, że pewnie mam coś pokopane na kompie raczej, no tak czy owak nie zawsze ładuje strony do końca...

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Wednesday, 01.07.2009, 14:58

Różne wersje różnych przeglądarek wyświetlają strony na swój sposób i czasem nie ma obrazków, utnie jednostkę, załaduje stronę w połowie... Najlepiej jest pokombinować i ściągnąć nowszą wersję swojej przeglądarki. Jeśli to nie pomoże najlepiej jest zmienić przeglądarkę. Ja używam Sea Monkey (brat ff) i jak na razie nie miałem nigdy takiego przypadku.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Thursday, 02.07.2009, 13:05

W tej chwili największy komfort i szybkość działania oferuje FF 3.5. Zalecamy wszystkim zmianę/aktualizację do tej wersji.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker