Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 28.06.2009, 11:41

Modyfikowanie armii poza rodzimą wsią

Czy istnieje możliwość wprowadzenia zmiany polegającej na modyfikowaniu armii ( zmiany ustawienia żołnierzy/hero) kiedy armia stacjonuję poza wsią z której pochodzi? Moim zdaniem jest to całkiem przydatne w niektórych sytuacjach, szczególnie wtedy, gdy wsie gracza są nieco rozsiane po planszy. Marsz do rodzimej wsi w celu przestawienia kilku jednostek to ewidentna strata czasu.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 28.06.2009, 11:44

"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

3

Sunday, 28.06.2009, 11:50

W punkcie drugim mowa jest jedynie o łączeniu armii. Ja to rozumiem w ten sposób, że jeśli armia stacjonuje w obcej wsi i walczyła tam, to nie może zostać uzupełniona oddziałem przysłanym z rodzinnej wsi.Mnie bardziej chodzi to, że chcę np. Przestawić 2 jednostki z tyłów na front i muszę po to lecieć tam i z powrotem.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Sunday, 28.06.2009, 12:23

Trochę ogólnie jest to napisane ale chodzi o wszelkie modyfikacje armii stacjonujących nie w swoich wioskach.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Sunday, 28.06.2009, 18:09

Jeśli uzasadnisz dlaczego to NIE może być wprowadzone to będę Cię podziwiał. Uzupełnianie rozumiem, byłoby za łatwo obronić oddalone wioski, ale tego pojąć nie mogę.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

6

Monday, 29.06.2009, 00:58

Nikt Ci nie karze. Przyjmij punkty z tego tematu za aksjomaty. Ich sie nie udowadnia, przyjmuje sie, ze tak wlasnie jest.

...w tym konkretnym przypadku jest to bardziej skomplikowane do sprawnego, optymalnego zaimplentowania, niz sie wydaje na 1 rzut oka. I to jest głównym powodem niewprowadzenia zmian.

Innymi słowy - na dzień dzisiejszy modyfikacji nie będzie. Jeśli Konrad coś wymyśli w tym temacie to na pewno da znać :)
Zamykam.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Podobne wątki