Nie jesteś zalogowany.

Lomnas

Super Moderator

  • "Lomnas" started this thread

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

21

Monday, 29.06.2009, 21:50

Panowie... komentujemy walki a nie rozmawiamy o zaklęciach;)


Edit:
Iver... Prosiłem o coś.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Lomnas" (29.06.2009, 21:55)


22

Monday, 29.06.2009, 21:50

z tego co zauważyłem to niezależnie od defa zawsze trafia za 40 z tym że losowo, więc zawsze jest dużo większe prawdopodobieństwo że trafi obstawę a nie bosa :(

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

23

Wednesday, 01.07.2009, 13:30

Może zrobimy jedną walkę z 10 jednostkami, a drugą solo?
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

24

Wednesday, 01.07.2009, 14:00

solo to bez sensu dla graczy którzy mają porobione techy dla wojska, to rozwiązanie tylko i wyłacznie zastępcze-surogat.

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

25

Wednesday, 01.07.2009, 14:40

Dlaczego? Jedno będzie z wojskami, drugie bez i wtedy będzie się liczyć i strategia i siła herosa.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

26

Friday, 03.07.2009, 12:19

robertpk vs Arni

Komentarz do walki ktora sie jescze nie odbyła
a ja z gory znam wynik starcia hero vs hero :]
wieczorem zobaczycie wyniki starcia hero vs hero analiza walki powie nam kto jest zdecydowanym faworytem i dlaczego Arni
i dlaczego obecnosc obstawy moze znaczaco wpłynac na wynik walki :]
jest to pierwszy turniej doswiadczenie w nim zdobyte przyda sie napewno w nastepnych :]
uwaga i propozycja : kolejene turnieje - osobna kategoria dla turniej hero vs. hero i hero+10 jednostek -

wtedy wszyscy co chcą sprawdzic swoich herosow w potyczkach hero vs hero beda sie mogli wykazac a takze ci co zmienali epoki i nie maja jeszcze techow do jednostek
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=3752c5a96e
i sama walka
w momencie kiedy znamy sile hero przeciwnika mozemy tak dobrac złom ktory na niego załozymy że walka zakonczy sie remisem
tu Arni mial przewage dmg a ja niewielka szanse na dodatkowy atak mizerna bo mizerna ale zawsze
po dopakowaniu kirysem i inna tarcza walka by byla remisowa ...ale ostawilem tak zeby bylo widac :]
przy obecnosci druzuny walki mogłaby zaminic sie w zdecydowana przewage jednej ze stron ...

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "robertpkt" (03.07.2009, 13:35)


27

Friday, 03.07.2009, 14:33

def i AA macie prawie identyczny. Proszę zróbcie 2 walkę z 10 jednostkami.Nawet jeśli nie masz techów, wiadomo, że skazujesz ich na śmierć, ale wtedy o trafieniu boha zdecyduje szczęście i przypadek

28

Friday, 03.07.2009, 16:16

def i AA macie prawie identyczny. Proszę zróbcie 2 walkę z 10 jednostkami.Nawet jeśli nie masz techów, wiadomo, że skazujesz ich na śmierć, ale wtedy o trafieniu boha zdecyduje szczęście i przypadek

techy mam wiec nie ma zmartwienia ze zgina , walka miala pokazac bezsens walki hero vs. hero gdzie znajac hero przeciwnika zakładamy złom i mamy remis 30 dmg do 30 dmg
druga walka bedzie z obstawa i tu rzeczywiscie wiele zalezy od szczescia i doboru jednostek

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

29

Monday, 13.07.2009, 09:37

W ogóle co z tym turniejem? Umarł śmiercią naturalną?
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

30

Thursday, 13.08.2009, 15:28

Zdechł pies?
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

31

Friday, 14.08.2009, 20:37

Ja czekam na drugą edycję.Już się zgłaszam.Zdechlak 29. Nick znany.

Oceń wątek