You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Lomnas

Super Moderator

• "Lomnas" started this thread

• Send private message

21

Monday, June 29th 2009, 9:50pm

Panowie... komentujemy walki a nie rozmawiamy o zaklęciach;)

Edit:
Iver... Prosiłem o coś.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D

Dajcie wasala;)

This post has been edited 1 times, last edit by "Lomnas" (Jun 29th 2009, 9:55pm)

22

Monday, June 29th 2009, 9:50pm

z tego co zauważyłem to niezależnie od defa zawsze trafia za 40 z tym że losowo, więc zawsze jest dużo większe prawdopodobieństwo że trafi obstawę a nie bosa :(

Aliar

Intermediate

• Send private message

23

Wednesday, July 1st 2009, 1:30pm

Może zrobimy jedną walkę z 10 jednostkami, a drugą solo?
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

24

Wednesday, July 1st 2009, 2:00pm

solo to bez sensu dla graczy którzy mają porobione techy dla wojska, to rozwiązanie tylko i wyłacznie zastępcze-surogat.

Aliar

Intermediate

• Send private message

25

Wednesday, July 1st 2009, 2:40pm

Dlaczego? Jedno będzie z wojskami, drugie bez i wtedy będzie się liczyć i strategia i siła herosa.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

26

Friday, July 3rd 2009, 12:19pm

robertpk vs Arni

Komentarz do walki ktora sie jescze nie odbyła
a ja z gory znam wynik starcia hero vs hero :]
wieczorem zobaczycie wyniki starcia hero vs hero analiza walki powie nam kto jest zdecydowanym faworytem i dlaczego Arni
i dlaczego obecnosc obstawy moze znaczaco wpłynac na wynik walki :]
jest to pierwszy turniej doswiadczenie w nim zdobyte przyda sie napewno w nastepnych :]
uwaga i propozycja : kolejene turnieje - osobna kategoria dla turniej hero vs. hero i hero+10 jednostek -

wtedy wszyscy co chcą sprawdzic swoich herosow w potyczkach hero vs hero beda sie mogli wykazac a takze ci co zmienali epoki i nie maja jeszcze techow do jednostek
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=3752c5a96e
i sama walka
w momencie kiedy znamy sile hero przeciwnika mozemy tak dobrac złom ktory na niego załozymy że walka zakonczy sie remisem
tu Arni mial przewage dmg a ja niewielka szanse na dodatkowy atak mizerna bo mizerna ale zawsze
po dopakowaniu kirysem i inna tarcza walka by byla remisowa ...ale ostawilem tak zeby bylo widac :]
przy obecnosci druzuny walki mogłaby zaminic sie w zdecydowana przewage jednej ze stron ...

This post has been edited 1 times, last edit by "robertpkt" (Jul 3rd 2009, 1:35pm)

27

Friday, July 3rd 2009, 2:33pm

def i AA macie prawie identyczny. Proszę zróbcie 2 walkę z 10 jednostkami.Nawet jeśli nie masz techów, wiadomo, że skazujesz ich na śmierć, ale wtedy o trafieniu boha zdecyduje szczęście i przypadek

28

Friday, July 3rd 2009, 4:16pm

def i AA macie prawie identyczny. Proszę zróbcie 2 walkę z 10 jednostkami.Nawet jeśli nie masz techów, wiadomo, że skazujesz ich na śmierć, ale wtedy o trafieniu boha zdecyduje szczęście i przypadek

techy mam wiec nie ma zmartwienia ze zgina , walka miala pokazac bezsens walki hero vs. hero gdzie znajac hero przeciwnika zakładamy złom i mamy remis 30 dmg do 30 dmg
druga walka bedzie z obstawa i tu rzeczywiscie wiele zalezy od szczescia i doboru jednostek

Aliar

Intermediate

• Send private message

29

Monday, July 13th 2009, 9:37am

W ogóle co z tym turniejem? Umarł śmiercią naturalną?
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Aliar

Intermediate

• Send private message

30

Thursday, August 13th 2009, 3:28pm

Zdechł pies?
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

31

Friday, August 14th 2009, 8:37pm

Ja czekam na drugą edycję.Już się zgłaszam.Zdechlak 29. Nick znany.

Rate this thread