Nie jesteś zalogowany.

1

Sunday, 28.06.2009, 17:03

Nowy Server

Witam serdecznie. moim skromnym zdaniem Czas na nowy server. Aktualne 2 servery sa zdominowane przez tych samych graczy co jest bez sensu nowi gracze nie maja prawa bytu.Zdobyli juz jako takie doswiadczenie w grze ale to i tak na nic skoro nie maja szans na jakikolwiek sukces. to by bylo na tyle

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 28.06.2009, 17:35

RE: Nowy Server

Witam serdecznie. moim skromnym zdaniem Czas na nowy server. Aktualne 2 servery sa zdominowane przez tych samych graczy co jest bez sensu nowi gracze nie maja prawa bytu.Zdobyli juz jako takie doswiadczenie w grze ale to i tak na nic skoro nie maja szans na jakikolwiek sukces. to by bylo na tyle


IMO nie jest on teraz potrzebny...

T1 (Mezopotamia) -> jeśli chcesz spokojniejszej gry (choć da się też trochę powalczyć :P ) -> można dobić do ~100-200 miejsca w rankingu
T2 (Jukatan) -> jeśli chcesz walczyć -> masz szansę na TOP 1

3

Sunday, 28.06.2009, 20:14

na T2 spokojnie mozesz pograc jezeli masz pojecie juz o grze to masz siwety spokoj, ja gram od 4.06.09 i dobilem do top 200 a nie zasiaduje konta przez 24h tylko gram jak mam czas, starczy tylko pojecie o grze, a poco serwer jak na t2 jest tylko pokand 4000 graczy

4

Tuesday, 30.06.2009, 13:59

najwazniejsze. Ja nie gram po to aby sobie pograc tylko aby byc najlepszym. Jesli chcecie uczynic z tej gry elitarna to nie ma problemu ale ludzie nie chca grac na starych serverach. ogloscie ze za miesiac powstanie nowy serwer ludzie sie przygotuja takie tam i bedzie wielu graczy.

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Tuesday, 30.06.2009, 14:25

Ale wiesz może ile utrzymanie serwera kosztuje? teraz nowy serwer byłby nieopłacalny...

6

Tuesday, 30.06.2009, 17:08

Nowy server to wiecej ludzi wiecej ludzi to wiecej kont premium a konta premium zarabiaja na siebie :D Swoja droga wystarczy jakaś reklama ktora wyskakuje 1 reklama na jednego usera dziennie wydaje mi sie ze zarobily by na servery. Swoja droga niewiem ile kosztuje taki server ale chyba cos 150 zł miesiecznie . Wydaje mi sie ze kilka reklam zalatwilo by sprawe (besposrednio gry na zaprzyjaznionych servisach) bo gra sama w sobie jest niepopularna. a nic tak nie sciaga nowych graczy jak nowy server.


Moja propozycja??

Wiecej reklam dla ludzi bez konta premium
1 reklama dla ludz iz kontem premium (ale taka malo uciazliwa )
Zareklamowanie servisu naszego przez graczy w celu pozyskania nowych userow
Zapowiedz powstania nowego servera z miesiecznym wyprzedzeniem pozwoli wielu ludziom przygotowac sie na otwarcie
Teraz sa wakacje wiec wielu nowych bedzie miec czas na granie.

No i bede mogl zagrac od nowa :D

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Tuesday, 30.06.2009, 21:41

wbrew pozorom czas wakacji to czas wymierania serwów - czemu? bo ludzie wyjeżdżają ;) nie wszyscy siedzą na necie. Koszt serwera dedykowanego (a nie wyodrębnionej części serwa wspólnego) mogącego unieśc grę przeglądarkową - nie na silniku val... i bez limitu graczy online - to grubo ponad 1000zł miesięcznie - zaznaczam że do tego dochodzi łacze itd ;) i to tyle jeśli chodzi o koszty i graczy

8

Wednesday, 01.07.2009, 13:45

Nowe serwery są otwierane, jeżeli liczba aktywnych graczy na poprzednich serwerach zaczyna powodować lagi.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

9

Sunday, 26.07.2009, 20:14

Z reklamami to głupi pomysł to wcale nie jest przyjemne jak grasz a tu ci coś wyskakuje


10

Sunday, 26.07.2009, 20:24

Zamiast otwierać nowe proponowałbym ożywić stare :D

11

Monday, 27.07.2009, 20:32

Zgadzam się z DrastiCem. Na Mezopotami jest zarejestrowanych około 28 tysięcy graczy więcej niż połowa z nich jest nieaktywnych można by było skasować te konta co nie są logowane przez np. 6 miesięcy.


DoGi114

Początkujący

Postów: 47

Skąd: Gdynia

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Monday, 27.07.2009, 20:34

RE: Nowy Server

Witam serdecznie. moim skromnym zdaniem Czas na nowy server. Aktualne 2 servery sa zdominowane przez tych samych graczy co jest bez sensu nowi gracze nie maja prawa bytu.Zdobyli juz jako takie doswiadczenie w grze ale to i tak na nic skoro nie maja szans na jakikolwiek sukces. to by bylo na tyle

nie prawda ja do T1 doszedlem po polowie roku jego istnienia i nie powiem zeby szlo mi az tak zle jako tako sie trzymam i nie odbiegam od reszty ... ;p...
nie widze powodu zeby tworzyc nowy serwer mysle ze mozna gdzies tak po sylwestrze ;p

13

Monday, 27.07.2009, 21:08

Bardziej trzeba tu zagrania, strategii i aktywności.

Do 3 epoki i umocnienia się w niej potrzeba naprawdę mało czasu.
Wystarczy tylko jedna osobą która ma hero na jakimś sensownym levelu do założenia min. 8 osobowego klanu.

14

Wednesday, 29.07.2009, 14:02

ja po okresie nie calych 2 miesiecy juz jestem w top 50 i nie wiem poco nowy serwer jak na T2 jest cos okolo 5000 gracz, jak ma sie checi to mozna spokojnie wejsc do czolowki i sobie spokojnie pogrywac, ado nastepnej epoki nie awansuje narazie mam okres zniw, wiec i malo czasu zeby zagladac, wiec wyprawkowanie odwiedzanie dobrych farm i pkt same leca, wiec zalozycielu tematy tylko trochu dobrych checi i za jakis czas sam bedziesz w czolowce, a nie weirze ze ludzie grali na wiecej serwerach bo to trochu czasu zajmuje, a nie kazdy moze siedziec godzinami przed kompem :)

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Friday, 31.07.2009, 16:41

Nowi gracze nie mają prawa bytu? Zagraj na Mezopotamii. 90 % graczy siedzi w średniowieczu więc szybko ich dogonisz. Tylko ten głupi ranking. Nie rozumiem jakim prawem kończę średniowiecze i jestem 1050. Nie patrz na ranking, bo wszystkie pierwsze miejsca to simowcy w III ep.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!