Nie jesteś zalogowany.

[analizowany] Armia

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 29.06.2009, 18:07

Armia

NIewiem czemu znikł mi front armii , dotyczy woja z wioski 35 x 42

moje id 133 login Marvell serwer T1, proszę o szybką reakcję

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Cora" (29.06.2009, 18:23)


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 30.06.2009, 09:09

Możesz podać więcej okoliczności tego tajemniczego zniknięcia?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Tuesday, 30.06.2009, 17:36

Jest oki poprostu IE nieradziła sobie z moją armijką w Firefox widac wszystko ale mimo to szkoda trochę bo się przyzwyczaiłem grać na IE , grałem na tej przeglądarce od samego początku a to już rok, no cóż trzeba się przesstawić , sorry za kłopot

aha i oczywiście do zamknięcia

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Cora" (02.07.2009, 18:56)