Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 02.07.2009, 22:21

Częstotliwość dropienia biżuterii

Gram już w tę grę kawałek czasu i zacząłem zadawać sobie takie pytanie. Czy częstość dropienia wartościowych itemków rw rodzaju biżuterii nie jest ustawiona przesadnie nisko. Rozumiem, że to ma być pewnego rodzaju rarytas, ale ilość zdobytych wisiorków wydaje się niewspółmiernie mała do ilości graczy.Kochana Administracjo: zróbcie z tym porządek, bo już wynoszenie drobnych runek, berdyszów(nawet ze slotami) i innego złomu robi się deprymująca.

Inną sprawą budzącą moje kontrowersje jest też brak zwojów przeznaczanych do broni i tarcz. Skoro są sloty w tych przedmiotach-powinny być też zwoje. Zawsze byłby to rarytasik i możliwość kombinowania ze statami bohatera.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Czarna_Mamba" (02.07.2009, 22:29)


AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Friday, 03.07.2009, 08:29

Świetny pomysł. Już kiedyś Baldr proponował troszkę zmienić częstotliwość dropienia biżu na korzyść gracza.

Zwoje do tarcz i broni jak najbardziej popieram. W ten sposób powstałoby dużo nowych zwojów, po kilka dla każdego rodzaju broni (inne dla broni 1h i inne dla 2h, bądź dla samych broni białych, palnych i miotanych.)

3

Friday, 03.07.2009, 08:57

Ja tam myślę że twórcy z takimi bajerami dopiero zaczeli kombinować np. Wcześniej na forum nigdy nie widziałem anielskiej tarczy albo karmazynowej itp. gity.

4

Friday, 03.07.2009, 09:10

Bo częstotliwość wypadania rzadkich przedmiotów rośnie z poziomem lokacji, a że coraz więcej osób jest w wyższych epokach co za tym idzie są lepsze przedmioty.

Co nie zmienia faktu że nigdy nie wydropiłem żadnej biżuterii mimo iż już dość długo siedzę w 4 epoce.

5

Friday, 03.07.2009, 09:58

Dobrym pomysłem byłoby zrobienie zwojów z czarami nie tylko do biżuterii.
Czemu np w zbroi nie dać "tarczy żywiołów" i odpowiedników tego czaru dla pozostałych klas postaci itp.

6

Friday, 03.07.2009, 10:55

Dobrym pomysłem byłoby zrobienie zwojów z czarami nie tylko do biżuterii.
Czemu np w zbroi nie dać "tarczy żywiołów" i odpowiedników tego czaru dla pozostałych klas postaci itp.

A co z tymi, którzy używają broni 2h?
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

7

Friday, 03.07.2009, 11:05

Cytat

A co z tymi, którzy używają broni 2h?
obawiam się że nie załapałem pytania...

Oparłem się na tym, że zgodnie z lista zmian których nie będzie nie będzie słów runicznych dla broni i tarcz. Zatem trzeba wykorzystać to co jest. "Tarcza żywiołów" była oczywiście przykładem.
Teraz jeszcze wpadł mi do głowy pomysł: (znowu posłużę się tarczą żywiołów) słowa runiczne do zbroi/butów/hełmów były powiązane z prefixem danej magii. Czyli tarcza żywiołów najlepsze działanie miałaby z zbojami które dają +2 do tej magii

8

Friday, 03.07.2009, 11:19

Z tym, że ci, którzy używają broni 2H, mogliby założyć tylko 1 czar - do broni
ci, którzy używają broni 1H, mogliby założyć już 2 czary

bronie 2H bez rebalansu o zyski z czarów straciłyby sens.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Friday, 03.07.2009, 11:33

no to może zwoje o odpowiedniej sile, by dawały w sumie podobne statystyki...

rumi

Trainee

Postów: 108

Skąd: Piotrków Trybunalski

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Friday, 03.07.2009, 11:34

Wegług mnie jest dobrze tak jak jest :P
Wystarczyłoby tylko zwiększyc lekko szanse dropu biżu ze slotkami i byłoby ok 8) :rotfl:
PS3>>rumi55
(\__/)
(O.o )
(> < )

To jest Króliczek, Wielki Władca.
Skopiuj sobie Króliczka do profilu aby pomóc mu
opanować świat.


11

Friday, 03.07.2009, 12:22

poczekajmy na tą 6 epoke może tam co chwila będą dropić jak nie to wtedy sie pomyśli co z tym zrobic

12

Friday, 03.07.2009, 12:43

Nie licz na to. Chyba że na lokacjach, które bedzie można robić za 2-3 lata.
Poniżej macie jak wspaniale dropi w 5 erze. I żeby nie było to jest to już któraś z kolei udana expa z takim dropem. Najlepsze co się Krowie trafiło to chyba THOR. To już nawet nie jest żałosne tylko śmieszne.
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=136ae92324

13

Friday, 03.07.2009, 12:47

Z tego co widzę to w 5 epoce już Krowa handluje biżuterią ;-)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

14

Friday, 03.07.2009, 12:50

Wiesz ja jak dobrze pamiętam to już widziałem handlarzy biżuterią w 1 epoce prawie rok temu. Więc argument trochę nie na miejscu.

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Friday, 03.07.2009, 13:49

Już ładne statsy mają bossowie, dodają też niezłą ilość statsów do jednostek... Aby takich pokonać trzeba mieć tą ludzką szarżę i dobre jednostki z techami...

Drop raczej słaby... runy lepsze lecą w ep2 (>THOR), przedmioty natomiast zwykłe, pospolite. Buty i hełm to złom (i to baardzo popularny), kolczuga bez slotów i prefixu używana jest chyba tylko przez graczy z ep1 na Mezopotamii.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "AlienPFtF" (03.07.2009, 14:13)


16

Friday, 03.07.2009, 14:10

Z tego co widzę to w 5 epoce już Krowa handluje biżuterią ;-)


to,że krowa handluje biżuterią niczego nie zmienia. Mimo całego szacunku dla tego gracza krowa nie jest jedyny. Ja apeluję o zwiększenie częstości dropienia dla pozostałych 28.000 graczy.

17

Friday, 03.07.2009, 17:21

tzn ze jakas szanse na biz bede miał dopiero w 5 epoce???królowa tygrysów wyczysciłem juz z 500 razy i co z bizu?to samo co na arachne w 2 epoce....

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Friday, 03.07.2009, 17:36

Patrząc na obecną sytuację - tak.
W 5 epoce medaliony trafiają się częściej niż jakakolwiek inna biżuteria w poprzednich epokach.

19

Friday, 03.07.2009, 19:01

teraz szukam na forum moze ktos sprzeda :)...nie wiem w sumie co mam kupowac za te ph :)

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Friday, 03.07.2009, 19:05

kup xyz złomu :D to będziesz mieć surówkę po przejściu do ep4 :P

Modyfikacja dropienia biżu na korzyść gracza byłaby bardzo sensowna. Upowszechniłyby się czary.