Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

41

Thursday, 16.07.2009, 20:36

Aha. Wiarygodnych z sojuszniczego klanu ? :P

Wybacz, ale nie uwierzę dopóki admin jakiś nie potwierdzi, że sprawdził i była sytuacja iż po oblężeniu miał ochronę na wszystkie wioski i na żadną inną nie było trochę wcześniej lub trochę później innego oblegu (lub z nich oblężenia).

Dopóki ze strony admina nie zostanie to potwierdzone to dyskusja typu "sprawdzałem i ochronka była" nie ma sensu. Bo nie ma żadnych dowodów na potwierdzenie takich słów.

42

Thursday, 16.07.2009, 20:45

Możesz mi powiedzieć po co się wypowiadasz w tym wątku bo nie bardzo czaje. Od wiary to jest pewne miejsce i pewni ludzie w czarnych sukienkach.
Problem został zgłoszony i teraz czekamy na odpowiedz Konrada.

43

Thursday, 16.07.2009, 20:48

Wypowiadam bo mi jakoś ni czorta takowa ochronka na wszystkie wioski nie chce się pojawić, a Wam cudownie wskakuja na wszystkie. Wierzę w to co na własne oczy widzę.

I tyle. Zobaczę czy i co admini odpowiedzą.

Prop

Intermediate

  • "Prop" started this thread

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

44

Thursday, 16.07.2009, 21:07

Dyvyd, Drastic,

pewnie, że jest syf w tym temacie ochronek zrobiony i nikt nie wie jak to jest naprawdę.
Ale administracja już się wypowiedziała zmieniając nazwę tematu na [NIE BUG] (czytaj: spadajcie na drzewo).
U mnie sytuacja się jeszcze raz powtórzyła w zeszłym tygodniu. A teraz skoro mamy rozejm to już nawet tego nie pilnuję, żeby się dodatkowo nie denerwować 8|

45

Thursday, 16.07.2009, 21:38

No ale albo wóz albo przewóz ...


teoretycznie powinienem mieć ochronkę ale dostałem oblega :/

Prop

Intermediate

  • "Prop" started this thread

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

46

Thursday, 16.07.2009, 21:43

Pozostaje współczuć niestety.
A następnym razem przynajmniej my wiemy, że musimy pilnować ochronek częściej i szczelniej niżby to mógł tutorial sugerować. Ot, taki psikus twórców... :rotfl: