Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 07.07.2009, 12:48

Jaskinia !!!

To jest jakiś koszmar.. Dzis rano zasiadam na forum , jem kanapkę i widzę nowy wątek w sali trofeum: jakis jegomość wydropił zbroje skorzana z 2 slotami - aktualnie poluje na nią w kazdej lokacji od prawie 3 miesięcy...
Podobno poziom trudności świadczy o szansie na dobrego dropa... Skoro tak to dlaczego ja nie dropnałem nic na Arachne, Królu Arturze, Tupacu, Atylli, T-rexie, Ondynie, Molochu ... i w zasadzie na każdym innym każdych innych Bossach, na ktorych defakto tracę niekiedy całe moje wojsko !!!
Moja propozycja żeby następnym dropem jaki padnie w jaskini był Grzmiący Pistolet Laserowy (3), wtedy już nic mnie nie zdziwi.... No chyba, że ktos dropnie biżuterie na T-rexie :P

2

Tuesday, 07.07.2009, 13:00

Dodam tylko tyle że wydropił to gracz Pierwszoepokowy!!! To tylko podkreśla racje graczy z dyskusji "Częstotliwość dropienia biżuterii".

3

Tuesday, 07.07.2009, 13:03

Jaskinia w ogóle jest magiczna. Najczęstsze miejsce znajdowania biżuterii...

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 07.07.2009, 13:05

Bo miejsce najczęściej odwiedzane.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

5

Tuesday, 07.07.2009, 13:35

Cytat

Bo miejsce najczęściej odwiedzane.
a skąd wiesz? zależnie od epoki ludzie męczą rożnych bossów... jest wiekszy wybór. Czemu siedząc w 4e miałbym goliata bić jak np z Molocha i IS i PER może mi wypaść...

6

Tuesday, 07.07.2009, 13:39

Moloch ma szanse wywaleni IS i PER, ale Goliat więcej expa no i biżu czasem leci.

7

Tuesday, 07.07.2009, 13:41

Posiadam jedną runę IS ale niestety nie można jej jeszcze użyć bo nie ma słów , które by ją zawierały- pewnie w końcu bedzie w stylu BEZLITOSNEGO MAGA ZNISZCZENIA:D....

Mimo wszystko o wiele bardzie wolałbym dobrego dropa w stylu biżuterii lub prefixowanych pancerzy ETC...

8

Tuesday, 07.07.2009, 13:41

No cóż to przerażające że niektórzy mają więcej szczęścia.
Np. co 2 dni ktoś wygrywa w totka, to jest dopiero chamówa :P
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

9

Tuesday, 07.07.2009, 13:45

Ale totek zależy tylko i wyłącznie od szcześcia.. Skoro tu też tak jest to po co dajecie poziom trudności świadczący o częstotliwości dropienia.

LUCK - EDGE - nowa nazwa gry..

10

Tuesday, 07.07.2009, 13:48

Moloch ma szanse wywaleni IS i PER, ale Goliat więcej expa no i biżu czasem leci.


lazilem na molocha bardzo duzo i drop z tego co pamietam:
runy: yr per or nyd is ( nyd i isy w mnogich ilosciach)
zwoj: dziewica, obezwladniajacy dym wsrod bagien, ppg, krwawy wrzask, nipokonay krol, niszczace swiatlo i to niektore zwoje wiecej niz 1 raz.
itemy: mrozna kolczuga +2, grzmiacy rewolwer, i pare innych wartosciowych hitow. (na tamten czas).
bizu: wisior +1.

wiem ze nie jestem jedyny co wydropil na molochu bizuterie (przynajmniej 2 osoby jeszcze wydropily gdzie widzialem raproty).

11

Tuesday, 07.07.2009, 13:53

Panowie i panie... Nie poszcze w celu wymieniania sie dropami z poszczególnych lokacji.. Chciałem poruszyć ten wątek ponieważ poziom trudności jaskini jest odwrotnie proporcjonalny do DROPÓW, które można w niej znależć. Ja wiem, że zaraz ktoś powie, że Arachne dobrze dropi i tp.. Nie o to się rozchodzi... Pamiętam jak pani Agata sama napisała, że na T-REXIE nie ma szans na biżu- a jest wyższy poziom trudności od jaskini...

12

Tuesday, 07.07.2009, 14:03

A pisałam że na Jaskini nie ma szansy na biżu?
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

13

Tuesday, 07.07.2009, 14:10

Nie ale pisała Pani, że POZIOM TRUDNOŚCI stanowi o rodzaju i częstotliwości dropienia.....

14

Tuesday, 07.07.2009, 14:13

relatywny poziom trudności, a nie numerek w kolejności.
zrób jaskinię solo a zrób t-rexa solo.

zamysłem tej lokacji jest to, żeby dawała dużo złomu w zamian za to, że nic lepszego się nie wydropi.
taka lokacja dla zbierających złom.
przyjmijcie to do wiadomości po prostu i jak nie chcecie złomu to chodźcie do innych lokacji.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

15

Tuesday, 07.07.2009, 14:15

No dobra w takim razie po co te nr? Miały one oznaczać poziom trudności, a teraz właśnie pani to zaprzeczyła.

16

Tuesday, 07.07.2009, 14:16

No chyba, że ktos dropnie biżuterie na T-rexie :P

Ja dropłem pierścien jak byłem w drugiej erze na T-rexie 4 :P

niestety bez slotów

17

Tuesday, 07.07.2009, 14:18

Sugerowana kolejność zaliczania lokacji, nic więcej. Chyba wprowadzona w becie (albo zamkniętej becie), na prośbę graczy którzy płakali że im to jest bardzo potrzebne.
Generalnie pierwotnie miało tego w ogóle nie być.
Ponumerowane jest to pi razy drzwi, nikt nie rozstrząsał godzinami czy to czy tamto jest trudniejsze i czy dać numerek 17 czy lepiej 21.

@ Sunny to bardzo ciekawe, masz raport?
bo to by było do działu bugi. (chociażby z faktu, że t-rex jest dostępny od 3 dopiero ;)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

18

Tuesday, 07.07.2009, 14:20

No to w takim razie T-rex jest jedną z najsłabszych(o ile nie najsłabszą lokacją z bossem).

19

Tuesday, 07.07.2009, 14:21

Skoro żadnego innego bossa nie można zaliczyć solo, to chyba słusznie.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

20

Tuesday, 07.07.2009, 14:22

T-rex 4 poziom jest dostepny od 2 ery :P pani Thorgo

chodzi sie na niego z 10 legionistami

a roportu juz dawno nie mam ale mam pierscien :P

Można zaliczyć Ondyne solo mi sie pare razy udało i Atylle pierwszego tego to sie nawet często udaje :P