Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Tuesday, 07.07.2009, 15:13

To nie jest i nie była nigdy tajna wiedza.
no tak ale dlaczego recami i nogami bronisz tego co jest - "TAK MA BYC" pomimo argumentow graczy ktore dla wszystkich sa jasne i poparte symulacja
przeciez my na dobra sprawe wciąż gramy w bete i tak będzie dopoki Krowa nie dojdzie do ostatniego lewelu i nie zabije ostatniego bossa , wtedy dopiero będziemy mogli powiedziec ze wiem o grze wszystko i ze gra w całym swoim czasie jest OK
moj główny to demon ale rownolegle szkole 3 pozostałych - każdy z innej rasy,
symulacje symulacjami a gra w realu i tak wszystko weryfikuje
rebalans armi byl robiony na prośbe graczy teraz mówimy o rebalansie hero i słyszymy tak ma byc bo jest dobrze :|

22

Tuesday, 07.07.2009, 15:18

Jak zwykle żeby czegoś dociec trzeba wydać kasę na symulację bo inaczej ci nie uwierzą, oczywiście wiekszość tych co ma człowieka będą się zapierać (mój główny hero to człowiek), ja chcę tylko tego żeby było równo dla wszystkich nawet jak ja stracę.

23

Tuesday, 07.07.2009, 15:34

dobij 99 lvl będę Ci klaskał na przywitanie


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

24

Tuesday, 07.07.2009, 15:47

Ale chyba lepiej zmienić niedociągnięcia wcześniej,

wypowiedział się ten co ma człowieka głównego hero, mówiłem ze tacy będą bronić że jest i będzie dobrze jak jest.

25

Tuesday, 07.07.2009, 15:59

Przecież to jest gra dla myłących graczy było najpierw trzeba przemyśleć a nie teraz rebelie robić.
Może i człowiek ma o wiele lepiej niż inni ale za to na pierwszych lewelach to wszyscy kiedys płakali jaki człek słaby.

26

Tuesday, 07.07.2009, 16:50

A ja mam człowieka na 20 lvl i w starciu z porównywalną armią i herosem z tym że to był nieumarły pomimo że szarża weszła żadnych szans nie miałem. Rekonfigurować będą bo na 99 lvl to i tam. Pewnie z pięć lat minie zanim który do tego lvl dojdzie ale oczywiście lepiej skopać tych na niższych poziomach bo oni już mają wyżej herosów to już im to fifta.

Poróbcie symulacje na 10-20 lvl a nie na lewelach rodem z s/f.

27

Tuesday, 07.07.2009, 17:04

A ja mam człowieka na 20 lvl i w starciu z porównywalną armią i herosem z tym że to był nieumarły pomimo że szarża weszła żadnych szans nie miałem. Rekonfigurować będą bo na 99 lvl to i tam. Pewnie z pięć lat minie zanim który do tego lvl dojdzie ale oczywiście lepiej skopać tych na niższych poziomach bo oni już mają wyżej herosów to już im to fifta.

Poróbcie symulacje na 10-20 lvl a nie na lewelach rodem z s/f.
Masz link na początku Nieumarły 20 vs Człowiek 11, 1 szarża i nic nie zostało.

28

Tuesday, 07.07.2009, 17:13

Kiedyś ludzie płakali że człowiek jest nobem i wszyscy go biją, ja przeglądnąłem wszystkich bohów i uznałem że Człowiek jest najlepszy. Popatrzyłem na to perspektywicznie i wydało mi się że te kozaki chodzące z Demonami i Zdechlakami którzy się szczycą teraz bonusami do at i def będą kiedyś dostawać ode mnie baty dzięki szarży. Może i dużo daje ale jeśli nie masz dużego farta lub dużego lvl to człowiek mało sypie szarżą. Poza tym teraz chciałbyś robić wielkie zmiany kiedy już na to za późno inni myśleli przed rozpoczęciem gry a inni nie trudno jedni są za Człowiekiem inni za Demonem a jeszcze inni za Aniołem proste Skoro tak twórcy gry założyli to więc tak ma być !


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

29

Tuesday, 07.07.2009, 17:30

DrastiC ale chyba o czymś zapominasz. na 20 lvl człowieka szansa na szarżę wynosi 15 procent czyli teoretycznie raz na siedem rund. Inaczej mówiąc dwa razy armię przy człowieku się straci zanim szarża wejdzie i się odkujesz (wiem z losowością jest różnie raz wejdzie trzy rundy pod rząd ale kiedy indziej nie wejdzie przez trzy walki ani razu).

Ty porównujesz tak jak by szarża zawsze wchodziła, a nie bierzesz pod uwagę ile wojska się traci w walkach w których szarża w ogóle nie wchodzi. No bo po co ? Co nie ?

30

Tuesday, 07.07.2009, 17:30

Nie broń tak już tego człowieka,
ci co nie mają rozwiniętych hero zaraz się przerzucą na człowieka, i walka nie będzie polegała na doborze jednostek tylko komu wejdzie szarża.

Będę cały czas się upierał że to powinien to być mnożnik obrażeń.

Cytat

"Skoro tak twórcy gry założyli to więc tak ma być !"
To skąd się wzięło te 50 poprawek?, twórcy wiedzieli że błędy wyjdą z czasem.
Np. 3 epoka przez długi czas był inny upkeep niż w chwili obecnej i ta zmiana przewróciła praktycznie serwer do góry nogami, bo 3 epoka ma teraz tanie wielkie i łatwo znaleźć wioski pod wojsko.

31

Tuesday, 07.07.2009, 19:03

Tak przyznaje sie grałem w Bete.
Tak przyznaje mój heros bitewny to człowiek.
Tak przyznaje zrobiłem to z premedytacją.
Tak nawet dorzuciłem mu kobalt w buty.

Odczepcie się od człowieka. Info o boostach hero jest jawne. Głównego wziołem trupka i jestem z niego zadowolony.

Dyskusja co do boostow rasowych bez sensu. JUż raz admini dali ciala z rebalansem 3e. Dajcie pograć w spokoju :).

32

Tuesday, 07.07.2009, 19:09

Z Kobaltem w butach to ja już nie wspominam, bo najlepszy boost dla człowieka jaki widziałem.

Lord Marcin

Początkujący

Postów: 20

Skąd: Wąchock - Stolica Humoru :-D

  • Wyślij prywatną wiadomość

33

Tuesday, 07.07.2009, 19:15

Powinna być cecha dla Demona , Anioła i Nie umarłego np. co piąty lvl bohatera 1% szansa na nieudaną szarżę .

34

Tuesday, 07.07.2009, 19:27

DrastiC nie wylewaj swoich smutów na forum tak jak to kolega wyżej powiedział najpierw stracie się kilka armii zanim w 1 wejdzie szarża Procent na udaną szarżę jest mało tak więc zależy to gównie od szczęścia. A ty czemu tak atakujesz człowieka ? Każesz go nie bronić najlepiej żeby wszyscy się z tobą zgodzili i wszystko było jak Ty chcesz


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

35

Tuesday, 07.07.2009, 19:50

Powinna być cecha dla Demona , Anioła i Nie umarłego np. co piąty lvl bohatera 1% szansa na nieudaną szarżę .




tak a dla człowieka co piaty lvl 1% szansy na zniesienie bonusów w walce jakie mają anioł, demon i nieumarły.....

Was naprawdę pogięło. Bo gościu źle wybrał i zamiast człowieka powołać to wtopił w innych i teraz pluje sobie w brodę no bo przecież nie porzuci np. demona na 30 lvl żeby nowego człowieka od zera szkolić to robi wszystko żeby tych co dobrze wybrali teraz pognębić. Takie jest moje zdanie bo innego sensu w tym wszystkim nie widzę.



Człowiek to jedyny heros który nie ma stałego niezmiennego bonusu przy walce w odróżnieniu od innych herosów którzy swoje bonusy mają zawsze. Owszem szarża jest silna ale może być, a może jej nie być. Ok to zmniejszyć szarżę ale w takim razie pozostałym herosom też zrobić losowość że np. u demona będzie z 20 procent szansy na to że bonus do ataku będzie dodany lub nie. :D Wtedy będzie ok ?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Awatar" (07.07.2009, 20:06)


36

Tuesday, 07.07.2009, 20:04

Drastic przecie pisze ze jego głowny to czlowiek czytajcie wczesniejsze posty
ja szkole 4 hero bo i przeciez taki jest sens gry i od dawna sie mowi ze kazzdy jest potrzebny , glowny moj to demon i widze ze w niektorych lokacjach inny by sobie poradzil lepiej , zalozylem tera wioche na zlocie zeby powalac druzyne 10 husarzy i z nimi posmigac na lokacje i oczywista rzecza jest ze głowny nie pojdzie tylko poboczni , czyli człowiek , umarlak i anioł ...
no i czekam na eventy zeby szkolenie nie trwało 10 lat :P ...
a szrza u ludzia to faktycznie masakra :]

37

Tuesday, 07.07.2009, 20:27


Człowiek to jedyny heros który nie ma stałego niezmiennego bonusu przy walce w odróżnieniu od innych herosów którzy swoje bonusy mają zawsze. Owszem szarża jest silna ale może być, a może jej nie być. Ok to zmniejszyć szarżę ale w takim razie pozostałym herosom też zrobić losowość że np. u demona będzie z 20 procent szansy na to że bonus do ataku będzie dodany lub nie. :D Wtedy będzie ok ?
Robiłem obliczenia przy 100% szansie na szarże, nawet dwa razy większa armia anioła nie przeżyje 1 rundy. Z każdym levelem człowiek staje się coraz mniej zbalansowany.

38

Tuesday, 07.07.2009, 20:36

Haha, ja mogę powiedzieć że jestem w 56 epoce i uwietzysz ??
Niech pokaże tego głównego bocha

40

Tuesday, 07.07.2009, 20:50

No i brawo.
Po co psuć grę ??
Niech się zajmą najpierw ewenentami