Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

41

Tuesday, 07.07.2009, 20:52

Tylko zmiana tego sądzę że jest chwila a event to pewnie trochę więcej roboty.

42

Tuesday, 07.07.2009, 20:56

bez ryzyka nie ma grania
I tak na początku człowieki były tępione przez inne rasy to niech przynajmiej potem wyżyją

43

Tuesday, 07.07.2009, 21:02

Człowiek dużo zyskuje samą inicjatywą, np. z piechurami atakując piechury np. z demonem ma 50% więcej ataków, mało?, to jak +50 do ataku.

44

Tuesday, 07.07.2009, 21:56

Ale nawet przy twoim herosie 17 % to tyle co nic
oczywiście wrzuciłeś raport w którym ci 3 szarże weszły ..


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

45

Tuesday, 07.07.2009, 22:10

No a jak inaczej. Ja sobie posymulowałem człowiek 20 lvl kontra nieumarły 20 lvl 2 epoka legioniści kontra legioniści. Musiałem sześć razy symulację robić bo w pięciu pierwszych szarża ani razu nie poszła i człowiekowi wybiło armie, a dopiero za szóstym razem weszła szarża i owszem wybił armię nieumarłego ale człowiekowi też ledwo co zostało.

Teraz policzmy 6x50 legionistów stracony kontra 1x50 legio. Tak to wygląda generalnie. Ale oczywiście najlepiej pokazać raport gdzie szarża wejdzie akurat dwa lub trzy razy. Czemu na symulatorze i w grze mi to tak to nie wchodzi ? :P

46

Tuesday, 07.07.2009, 22:37

Adoratorom ludzi przypominam, ze szarza moze wejsc albo nie wejsc. Jak wejdzie to pozamiatane, ale jak nie, to sam bonus do inicjatywy daje bardzo niewiele i bardzo latwo mozna stracic cala armie z herosem wlacznie.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

47

Wednesday, 08.07.2009, 00:17

Oto dlaczego ludzie z PSD zaczeli bic pianę o szarżę :
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=947567b4c6

Swoja drogą Drastic to ze masz glównego hero ludzika działa na Twoja niekorzysc (stolica=mała armia) wiec nie pisz bzdur ze chcesz równych szans, podpierajac sie argumentem ze twój glówny hero to ludzik.

48

Wednesday, 08.07.2009, 02:48

Tu tylko pokazujesz że właśnie trzeba to zmienić, hero od armii też mam człowieka więc twoje argumenty są żadnymi.

I po co pokazujesz linka który jest na samym początku, wzór trzeba nieco zmienić i tyle. Zresztą jak widać przeciwników jest mało i wypowiadają się tylko ci sami posiadacze praktycznie samych ludzi.


Co śmieszniejsze człowiek na niewygórowanym levelu wygrywa też bez szarży z odpowiednimi jednostkami samą inicjatywą,

Chodzi o zbalansowanie walk/ras, żeby nie było że każdy gra tą samą rasą człowiek z 100% szarżą przeciwko proporcjonalnie do niemu innemu bohaterowi, wygrywa zawsze zanim cokolwiek przeciwnik zrobi.

To nie jest zdegradowanie szarży to tylko uwzględnienie obrony przy szarży, żeby jednak różnica klas jednostek miała wpływ.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "DrastiC" (08.07.2009, 03:18)


49

Wednesday, 08.07.2009, 06:10

Juz mnie zaczynaja draznic ciagle zmiany w trakcie gry, bo komus jest zle i zaraz beczy zeby zmieniac, bo armie stracil.

Ciekawe jak wyliczysz szarze kiedy obrona bedzie wieksza od bazowego ataku?? pomnozysz ujemny atak przez modyfikator szarzy, super pomysl :wacko:

50

Wednesday, 08.07.2009, 06:38

to w ramach rebalansu w reszcie ras trzeba zmienić:
1) Demon o połowę przyrost ataku i w sumie to AA powinno rosnąć 1 na 10 lvl
2) Nieumarły niech daje sama obronę.
3) Anioł niech daje regeneracje 1/10lvl i życie też połowę.

A tak na poważnie to bohaterów by nie ruszał po porostu, np. nikt tak jak demon nie będzie pasował do baterii przeciwlotniczej właśnie dzięki bonusowi AA itp
Każdy bohater ma swoje plusy i minusy. Człowiek wcale nie jest taki dobry; ok ma pierwszy atak; ale nie dojdziesz do herosa który będzie miał 100% szarży. Szarża nie wchodzi i masz pozamiatane walcząc np z demonem.
Zobacz że max lvl ludzi to 33-36 i są już w 5e - maja około 21-24%. a inne rasy też są w 5ep żeby nie było że tylko człowiekiem się da grać.

51

Wednesday, 08.07.2009, 08:39

Juz mnie zaczynaja draznic ciagle zmiany w trakcie gry, bo komus jest zle i zaraz beczy zeby zmieniac, bo armie stracil.

Ciekawe jak wyliczysz szarze kiedy obrona bedzie wieksza od bazowego ataku?? pomnozysz ujemny atak przez modyfikator szarzy, super pomysl :wacko:

Może o to mu właśnie chodzi bo jak jego nieumarły doda już bonusu do obrony wystarczająco dużo to wtedy zgodnie z balansem człowiek przy szarży albo nie zada żadnej rany, albo będzie musiał zadawać obrażenia swoim własnym jednostkom bo będzie wynik ujemny :D :D :D

52

Wednesday, 08.07.2009, 09:19

Widać że nie dociera do was że Człowiek na wysoki levelu jest nie do pokonania.

Będzie później stękanie "ale ja nawet nim mu nie zadałem a on mi na raz cała armie"

Dobra, kończę bo to jak walka z wiatrakami.

53

Wednesday, 08.07.2009, 09:35

Tylko żeby osiągnąć takie levele jak w przykładach podajesz to trzeba będzie kilka-kilkanaście lat gry. Prędzej epok zabraknie niż się taki osiągnie. A w międzyczasie to może bomba atomowa na głowę spaść więc jaki sens by był już teraz balansować ? Tylko jeden bo dotychczas Twój nieumarły lał człowieka, a teraz człowiek zaczyna lać Twojego nieumarłego. Przez rok czy więcej było ok, teraz nagle źle jest.

Na szczęście Thorga jasno i dobitnie to wyjaśniła więc ten wątek nie ma znaczenia.



Tak pi razy drzwi sobie tak policzyłem. Przy utracie herosa na 99 lvl otrzymuje się ponad 1,2 mln ujemnych pkt. A to zawsze jest tylko część pkt które są potrzebne do przejścia na nstępny lvl. Ale przyjmując że tyle właśnie potrzeba to do dojścia na 191 lvl żeby mieć 100 procent szansy na szarżę potrzeba ok 120 mln pkt. (a że one rosną wykładniczo to będzie kilka razy więcej ale co tam). Teraz 12 misji dziennie niech za każdą będzie z 1 tyś pkt to.....

dziennie zbierze się 12 tyś, przez miesiąc zbierze się 360 tyś. Przez rok ok 4,3 mln pkt....... czyli żeby uzbierać 120 mln pkt i dojść do 191 lvl na którym to było by 100 procent szansy na szarżę trzeba by grać......... bagatelka 28 LAT........... (i to już po osiągnięciu 99 lvl).......

coś jeszcze dodać ?????

A że potrzebne pkt na każdy następny lvl rosną wykładniczo to było by to o wiele więcej.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Awatar" (08.07.2009, 10:12)


54

Wednesday, 08.07.2009, 10:11

Chłopaki-dziewczyny :) Drastic wam tłumaczy jedną prostą rzecz a wy dalej swoje .... Ile można powtarzać, że chodzi mu o póżniejsze poziomy... Zobaczcie ile expa dostaje krowa na lokacjach 5 epoki.. Czasami nawet 2k- widzialem gdzies chyba screana. Balans jest potrzebny i koniec bo - i tu sie zgadzam z Drastic' iem- Człowiek na wysokim poziomie nie ma sobie równych.

55

Wednesday, 08.07.2009, 10:14

Jakis czas temu mialem kilka sparingow hero na bodaj 30 poziomie + 20 rajtkow. Wynik 3:0 dla demona.. Mala proba, ale zawsze. Czlowiek dostawal lanie w nizszych epoach, ponizej 20 poziomu jest praktycznie bezuzyteczny i leja go wszyscy. Tego jednak co poniektorzy nie zauwazaja, ze wyszkolic czlowieka jest znacznie trudniej niz aniola. Ale ja juz kilka razy powtarzalem, ze roznica miedzy dodawaniem a mnozeniem musi kiedys wylezc ;) Wtedy jakos nikt o promowaniu czlowieka nie mowil. Powtorze raz jeszcze: trzebabylo myslec wczesniej ;)
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

56

Wednesday, 08.07.2009, 10:15

Alkohol to policz jak wyżej nawet po 2k pkt to od 99 lvl do 191 zajmie na bidę 14 lat, a gdzie do 99 lvl jeszcze ?

Przyszłościowo z wyprzedzeniem 20-to letnim ???? sorrry.... w domu starców to mi np. będzie fiftać ile który hero czego ma :D :D :D

57

Wednesday, 08.07.2009, 10:16

Chłopaki-dziewczyny :) Drastic wam tłumaczy jedną prostą rzecz a wy dalej swoje .... Ile można powtarzać, że chodzi mu o póżniejsze poziomy... Zobaczcie ile expa dostaje krowa na lokacjach 5 epoki.. Czasami nawet 2k- widzialem gdzies chyba screana. Balans jest potrzebny i koniec bo - i tu sie zgadzam z Drastic' iem- Człowiek na wysokim poziomie nie ma sobie równych.


chwila chwila 2k ekspa na lokacji?
chyba na - lol ;)

jak znajde chwile to zrobie dokladnie rozpiski jak wyglac bedzie starcie na wyzszych lvl'ach. ale na takich realnych 30-60 ;)

58

Wednesday, 08.07.2009, 10:18

Moze mi sie powalilo . w takim razie przepraszam:) ale mimo wszystko duzo wiecej bo mozesz sobie latac tymi pkami na fenriego chociazby .

59

Wednesday, 08.07.2009, 10:22

Pikami na Ferniego? Cos ty dzisiaj palil?
Na Ferniego owszem, moze sobie latac, ale to nie z powodu hero, tylko epoki, ktora daje jednostki mogace sprostac Ferniemu. Boss nie ma tu nic do rzeczy.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

60

Wednesday, 08.07.2009, 10:24

helikopterkami zwanymi potocznie p-pac i nic nie palilem- zachowaj takie uwagi dla siebie.