Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

141

Friday, 10.07.2009, 19:52

Ano ślepy jestem, bo widzę tam jedynie 2 do jednego przewagę w obrażeniach. Aaaa...... zaraz bo może Ty liczysz względewm tych dwóch na froncie ?????? Aha .......

Zgadza się 363 kontra 33 tyś....... :D : :D :D

no ręce mi opadły.....

to jak ja jednego procka na front wystawię , a w odwodzioe będę miał 300 procarzy z herosem to znaczy że liczymy tylko kontra tego jednego na wabia ???????.............

142

Friday, 10.07.2009, 19:56

Widzę że nie znasz zasad tej gry,

tak wszystkie jednostki z najwyższa inicjatywą zaatakują tego jednego o ile heros nie ma większej i sam zabije, dlatego się stawia tyle żeby heros nie ubił.

Więc cały atak Halabard przepada w tym przypadku.

143

Friday, 10.07.2009, 20:02

tiaaaaa ?????? poważnie ? A ja czytałem że jednostki z drugiej lini poza leczącymi lub np. taranami nie biorą udziału w walce jeśli front nie padnie. Coś się zmieniło ? A może tutorial poczytaj ?????



I popatrz gdzie ten Twój hero był.......

144

Friday, 10.07.2009, 20:04

Ratujcie mnie przed nim, najpierw jeden później drugi, jak chcecie dyskutować to naprawdę przeczytajcie tutorial i poradniki na www.

Ile masz lat dziecko?

145

Friday, 10.07.2009, 20:05

raczej więcej niż Ty.

I tyle. żegnam.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

146

Friday, 10.07.2009, 20:08

A ja proponuję zakończyć ten radosny spam tutaj...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

147

Friday, 10.07.2009, 20:09

Ja proponuję zamknąć i ten wątek i ten tam w misz-masz z ankietą.

Zmian nie będzie i tak, a tylko pyskówki idą. Po co ?

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

148

Friday, 10.07.2009, 20:14

Szarża u człowieka nie będzie zmieniana.
Co wtedy mają powiedzieć gracze, którzy od początku gry inwestują w człowieka?
Sorry, czas na istotne zmiany skilli bohaterów był w otwartej alfie, potem w becie, nie po roku gry.

Ankiety nie zamykam, ale nie łudźcie się, że ma jakąkolwiek moc sprawczą.


Ten zamykam bo i tak zmian nie będzie. Dyskusję na temat szarży kontynuujcie w MiszMaszu.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)