Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

41

Friday, 10.07.2009, 15:38

DrastiC ale skąd Ty bierzesz takie dane z 1000 lvl-u ???? Poza tym już Ci policzyłem że przejście od 99 do 191 lvl na bidę 14-28 lat by zajęło, a Ty o tysięcznym lvl pierdzielisz podczas gdy na 50 lvl każdy człowiek był by herosem którego równie dobrze można by w ogóle zlikwidować bo nic, absolutnie nic by szarża nie dawała, a samą inicjatywą wobec zbonusowanych jednostek to sobie można podetrzeć coś :P

Zacznij liczyć realistyczne lvl , a nie najpier 191 lvl a teraz już tysięczny lvl oblicza.....

42

Friday, 10.07.2009, 16:16

Jesteś głupi czy tylko udajesz?,

Skille człowieka są rosnące,
innych ras stałe w porównaniu.

Nieumarły 50/50% <-(szansa wygrania) Demon (10)
Nieumarły 50/50% <-(szansa wygrania) Demon (30)
Nieumarły 50/50% <-(szansa wygrania) Demon (50)
Nieumarły 50/50% <-(szansa wygrania) Demon (100)
Nieumarły 50/50% <-(szansa wygrania) Demon (200)

Człowiek 50/50% <-(szansa wygrania) Demon (10)*
Człowiek 60/40% <-(szansa wygrania) Demon (30)*
Człowiek 75/25% <-(szansa wygrania) Demon (50)*
Człowiek 85/15% <-(szansa wygrania) Demon (100)*
Człowiek 100/0% <-(szansa wygrania) Demon (200)*

*przykłady mogę odbiegać od rzeczywistości

Mówię o takich levalch bo łatwiej jest zobaczyć różnice między 1 a 100 niż 1 a 2, dla takich krótkowidzów jak ty.

43

Friday, 10.07.2009, 16:17

Nie chce zjeżdżać człowieka do 10 dmg szarża, ale po prostu dać szanse innym klasom na wyższych levelach.


Ależ mają taką szansę bo na najbliższe dwa-trzy lata zanim do 50-tego 60-tego levelu się dojdzie to szarża człowieka zbyt rzadko wchodzi. I szanse są więcej niż wyrównane i nie szarża ale rodzaj i ilość jednostek ma decydujące znaczenie.

Ale Ty się uparłeś bo w turze tysięcznej to i tamto. Człowiek obecnie jak w pierwszej turze szarżą nie wejdzie to jest dead.... taka jest prawda.

Podałem przykład w drugim wątku na lvl 50 i wiesz jaki był finał ? Człowiekowi dwa razy weszła szarża, druga i trzecia runda. Człowiek stracił 100% wojska, nieumarł równo tylko 50%. A teraz policz kiedy dojdziesz do 50 lvl ???????..............

Masz zdaje się 24 lvl człowieka , a ile czasu już grasz ? Gdzie drugie tyle ?

44

Friday, 10.07.2009, 16:27

W drugim człowieku,demonie,nieumarłym i aniele, wszyscy mają średnio ponad 20lvl.

45

Friday, 10.07.2009, 17:20

Nieumarły 50/50% <-(szansa wygrania) Demon (10)
Nieumarły 50/50% <-(szansa wygrania) Demon (30)
Nieumarły 50/50% <-(szansa wygrania) Demon (50)
Nieumarły 50/50% <-(szansa wygrania) Demon (100)
Nieumarły 50/50% <-(szansa wygrania) Demon (200)

Człowiek 50/50% <-(szansa wygrania) Demon (10)*
Człowiek 60/40% <-(szansa wygrania) Demon (30)*
Człowiek 75/25% <-(szansa wygrania) Demon (50)*
Człowiek 85/15% <-(szansa wygrania) Demon (100)*
Człowiek 100/0% <-(szansa wygrania) Demon (200)*


chłopie, co to jest?
szanse w pojedynku na wygraną?

46

Friday, 10.07.2009, 18:07

skille innych ras są stałe ?????..................... nie rosną ? rosną tylko skille człowieka ???????...............



Ogłoszenie, kupię kilogram C4 żeby DrastiC-owi to pod cztery litery podłożyć........

47

Friday, 10.07.2009, 18:48

Awatar, Drastic - pogadajcie sobie na gg/ircu/PW, dobrze? Bo inaczej to chyba nigdy nie dojdziecie do ładu, a swoją kłótnie ciągnięcie przynajmniej w dwóch tematach i sam powoli zaczynam nie nadążać za tym co piszecie ;P
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


48

Friday, 10.07.2009, 18:50

zauważ że nie tylko ja, inni też i klarują mu co i jak ale....... racja ma być jego bo jego poboczny heros zaczął obrywać więc koniec kropka.



Dobra. Milknę.

I niech se nawet wymyśli jakieś super nowe wzory na lvl herosów 10 tyś z hakiem to się nie odezwę.

49

Friday, 10.07.2009, 18:59

Jednego już mam z głowy został jeden.

Szansa na wygraną nie rosną wraz z levelem u żadnej klas (oprócz człowieka) przeciwko innej klasie o tym samym levelu (nie licząc człowieka).

Reasumując, człowiek z każdym levelem zdobywa przewagę nad innymi klasami.
Żadna inna klasa tak nie ma i to się nazywa niezbalansowanie.

50

Friday, 10.07.2009, 21:05

Na zakończenie powiem tak DrastiC zapraszam na T2 Jukatan. Herosa sobie rób jakiego chcesz. A ja tylko w kontrze nieumarłego postawię.

Chciał bym zobaczyć jaki finał będzie.

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

51

Friday, 10.07.2009, 21:33

DrastiC lepiej ustąp drugiemu (żeby nie powiedzieć głupszemu) i skończ tą walkę z wiatrakami. Jeszcze się okażą, że kiedyś będą płakać i będziesz mógł z satysfakcją napisać "a nie mówiłem?" :P.
Dobra. Milknę.
No to milknij. (Zobaczymy czy wytrzyma.)
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

52

Friday, 10.07.2009, 21:38

Aliar obyś sam nie zapłakał bo to Ty mu te debilowate wyliczenia podsuwasz, a on potem cierpi za to. Znalazłeś sobie marionetkę ? No to pogratulować.

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

53

Friday, 10.07.2009, 21:41

I nie wytrzymał :D To jak DrastiC marionetko Ty moja... zamykamy?
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

54

Friday, 10.07.2009, 21:46

"Życie jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiesz, na co trafisz." Ty trafiłeś na warna;)
Kruczy prosił o coś...

I do Aliara też leci...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

55

Friday, 10.07.2009, 21:49

Ano zamknijmy. Nie ja 102 procent wyliczyłem i o dziwo nie DrastiC ale Ty wyjaśniłeś jak to liczone było.....

nie DrastiC ale Ty wyjaśniłeś jak wzory mają być liczone........

Cała ta afera to tak zaczynam sądzić jest Twoja sprawka , a DrastiC to tylko zbyt ufne mięso armatnie jest :P

On tego wszystkiego nie wymyślił.

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

56

Sunday, 12.07.2009, 23:27

Powrócę do tematu ...

Więc jedyna obrona przed szarżą człowieka to ... ubijanie go na niskich levelach aż załapie 1.000.000 karnego exp ? (żeby nie mógł awansować na następny lvl ?)
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

57

Saturday, 18.07.2009, 19:47

co do czlowieka i jego szarzy to mam jedno pytanie
ona dziala tylko na zwykly atak a nie AA?

docelowo chce sie budowac w 5 epo i inwestowac tylko w jednostki latajace...
i cos mi sie wydaje ze czlowiek to bedzie najgorsze rozwiazanie do tej strategi

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

58

Saturday, 18.07.2009, 22:13

jawazone - aż ci odpowiem - czy gdziekolwiek w tym temacie widzisz że mówią że człowiek jest za słaby?? No i oczywiście szarża działa na WSZYSTKIE rodzaje ataku - czyli na aa również.

59

Saturday, 18.07.2009, 22:22

jeeeee rozpieprze DRASTICA !!!


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

60

Sunday, 19.07.2009, 15:03

to w takim razie czuje sie oszukany

w opisie czlowieka jest wyraznie napisane ze szarza daje modyfikator do ataku
a skora jednostki maja "atak" i "atak przeciwlotniczy" to na ten drugi szarza nie powinna mniec zadnego wplywu

myslalem ze to jest jedyny minus czlowieka ale po tym co uslyszalem to nie pozostaje nic innego jak zmienic sobie boh