Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 07.07.2009, 20:11

Mały bug wizualny

W centrum dowodzenia jest taki wygląd budynku głównego


A powinien być taki. Poprawny wygląd jest na kolejce budowania i w wiosce ;)


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 07.07.2009, 20:14

Przejąłeś tą wioskę?
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

3

Tuesday, 07.07.2009, 20:16

Tak


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 07.07.2009, 20:19

To rysunek jest jeszcze po starym herosie. Powinien się zmienić tylko nie pamiętam kiedy. Albo jak hero powołasz albo jak go rozbudujesz. Zaraz poszukam tematu gdzie to było;)

Edit:
Znalazłem. [nie bug] Pałac
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

5

Tuesday, 07.07.2009, 22:00

Tylko że to była moja wioska która była DEMONA nie było tam posągu boha wzięto mi ją na 24h a później znów była moja nie wskrzeszano tam nikogo w sumie w innych wioskach ten bug tez jest mimo ze nic nie oblegałem ;) Dziś wskrzesiłem demona i dalej


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Tuesday, 07.07.2009, 22:26

Skończyło mi się premium więc screenów nie pokażę, ale pamiętam, że w stolicy przy pochadnie nieumarłym wyświtlał mi się w centrum zamek demona. Nie zgłaszałem tego, bo nie przeszkadzało mi to zbytnio.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

7

Tuesday, 07.07.2009, 22:39

Ja mam podobnie tylko z stajniami w stolicy. Mam dwie stajnie i jedna ma wygląd trochę inny niż druga.Podobnie jak u Pablo123.id17870 t1

8

Wednesday, 08.07.2009, 07:12

jarax, wygląd stajni zależy od pola, na którym ją postawiłeś.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny