You are not logged in.

[rozwiązany] Miły bug z premium ;D

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, July 8th 2009, 5:08pm

Miły bug z premium ;D

Przeszedłem się na urlop(3 lipca w piątek) , a podczas urlopu mój wasal kupił sobie premium, w efekcie w historii premium widnieje:
"2009-07-07 21:26:29 Przedłużenie konta premium (WASAL) + 1 dni"

Czyli wszystko fajnie, mam 1 dzień premium gratis(sam premki nie kupuje dla TE), ale co to - premium mam do 13 lipca! :D Czy aby na pewno tak ma być? Mi to tam nie przeszkadza, ale dzięki temu można by mieć prawie 4 tygodnie darmowego premium, bo tyle trwa urlop i tyle zapewne by dni premium dodało.

Edit: Chociaż to "nie bug" bo: "Po zakończeniu urlopu, czas ważności premium jest powiększany o okres czasu spędzony na urlopie." to mimo wszystko raczej nie powinno tak być :P

This post has been edited 1 times, last edit by "Thorga" (Jul 9th 2009, 2:24pm)

2

Thursday, July 9th 2009, 2:23pm

To nie bug - niewykorzystane premium w czasie urlopu jest doliczane po jego zdjęciu. Na urlopie przecież go nie wykorzystywałeś, bo nie grałeś :)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

3

Thursday, July 9th 2009, 2:39pm

No tak, ale nie wykorzystał 1 dnia premium, a ma je do 13 lipca czyli 5 dni.

4

Thursday, July 9th 2009, 2:53pm

Przecież premium mu się nie skończyło w momencie pójścia na urlop. Miał jeszcze 4 dni, dostał 1 dzień za wasala = po urlopie przedłużyło o 5 dni;
EDIT - chyba że nie miał premium wcale przy przechodzeniu na urlop [?]
podaj ID i serwer.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

This post has been edited 1 times, last edit by "Thorga" (Jul 9th 2009, 3:01pm)

5

Thursday, July 9th 2009, 3:05pm

RE: Miły bug z premium ;D

P
Czyli wszystko fajnie, mam 1 dzień premium gratis(sam premki nie kupuje dla TE), ale co to - premium mam do 13 lipca!

Raczej nie miał.

Konrad

Administrator

• Send private message

6

Thursday, July 9th 2009, 3:05pm

Gracz nie miał 4 dni premium, a to jest bug. Został właśnie załatany.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

7

Thursday, July 9th 2009, 9:05pm

Za wykrycie takiego błędu autor posta powinien dostać z miesiąc premium gratis co najmniej. Zresztą fajnie by było jak by co jakiś czas było losowanie darmowych premium albo jakieś konkursy te 9 zł to nie majątek a cieszy i daje większy ruch na stronie.

8

Thursday, July 9th 2009, 9:43pm

Tak nie miałem premium gdy poszedłem na urlop. Miło że załatano tego bug'a ;D

DrastiC, mam free premium na pół roku za to że jestem modem na forum bloodwars, to mi wystarczy w zupełności... Zresztą w TE gram rekreacyjnie, premium tutaj mi nie potrzebne. Dodatkowo dostałem przecież free premium - do tego 13 lipca :D W końcu mogli mi cofnąć.

A prośbę o takie konkursy to do misz-maszu kieruj ;D

Miło że rozwiązane, proszę o zamknięcie.

Lomnas

Super Moderator

• Send private message

9

Thursday, July 9th 2009, 9:49pm

A prośbę o takie konkursy to do misz-maszu kieruj ;D
Amen:)
I zamykam.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D

Dajcie wasala;)