Nie jesteś zalogowany.

[rozwiązany] Miły bug z premium ;D

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 08.07.2009, 17:08

Miły bug z premium ;D

Przeszedłem się na urlop(3 lipca w piątek) , a podczas urlopu mój wasal kupił sobie premium, w efekcie w historii premium widnieje:
"2009-07-07 21:26:29 Przedłużenie konta premium (WASAL) + 1 dni"

Czyli wszystko fajnie, mam 1 dzień premium gratis(sam premki nie kupuje dla TE), ale co to - premium mam do 13 lipca! :D Czy aby na pewno tak ma być? Mi to tam nie przeszkadza, ale dzięki temu można by mieć prawie 4 tygodnie darmowego premium, bo tyle trwa urlop i tyle zapewne by dni premium dodało.

Edit: Chociaż to "nie bug" bo: "Po zakończeniu urlopu, czas ważności premium jest powiększany o okres czasu spędzony na urlopie." to mimo wszystko raczej nie powinno tak być :P

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (09.07.2009, 14:24)


2

Thursday, 09.07.2009, 14:23

To nie bug - niewykorzystane premium w czasie urlopu jest doliczane po jego zdjęciu. Na urlopie przecież go nie wykorzystywałeś, bo nie grałeś :)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

3

Thursday, 09.07.2009, 14:39

No tak, ale nie wykorzystał 1 dnia premium, a ma je do 13 lipca czyli 5 dni.

4

Thursday, 09.07.2009, 14:53

Przecież premium mu się nie skończyło w momencie pójścia na urlop. Miał jeszcze 4 dni, dostał 1 dzień za wasala = po urlopie przedłużyło o 5 dni;
EDIT - chyba że nie miał premium wcale przy przechodzeniu na urlop [?]
podaj ID i serwer.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (09.07.2009, 15:01)


5

Thursday, 09.07.2009, 15:05

RE: Miły bug z premium ;D

P
Czyli wszystko fajnie, mam 1 dzień premium gratis(sam premki nie kupuje dla TE), ale co to - premium mam do 13 lipca!

Raczej nie miał.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Thursday, 09.07.2009, 15:05

Gracz nie miał 4 dni premium, a to jest bug. Został właśnie załatany.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

7

Thursday, 09.07.2009, 21:05

Za wykrycie takiego błędu autor posta powinien dostać z miesiąc premium gratis co najmniej. Zresztą fajnie by było jak by co jakiś czas było losowanie darmowych premium albo jakieś konkursy te 9 zł to nie majątek a cieszy i daje większy ruch na stronie.

8

Thursday, 09.07.2009, 21:43

Tak nie miałem premium gdy poszedłem na urlop. Miło że załatano tego bug'a ;D

DrastiC, mam free premium na pół roku za to że jestem modem na forum bloodwars, to mi wystarczy w zupełności... Zresztą w TE gram rekreacyjnie, premium tutaj mi nie potrzebne. Dodatkowo dostałem przecież free premium - do tego 13 lipca :D W końcu mogli mi cofnąć.

A prośbę o takie konkursy to do misz-maszu kieruj ;D

Miło że rozwiązane, proszę o zamknięcie.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Thursday, 09.07.2009, 21:49

A prośbę o takie konkursy to do misz-maszu kieruj ;D
Amen:)
I zamykam.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)