Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Thursday, 09.07.2009, 10:44

Mały komentarz

Ze strony małego nic nie znaczącego w tym konflikcie szarego żuczka sytuacja wygląda tak:
Widzę że choć większość z nas ma kilka lat na karku a Ci co mają dopiero kilkanaście też chyba w głowie coś mają to każdy patrzy tylko na własny czubek nosa.
A przez to że większość naszego społeczeństwa nosy ma niezbyt długie to robi zeza i pewnie kręci im się w głowie i przez to się tak mocno emocjonuje.
Wiem, wiem większość z osób tego konfliktu gra już w okolicach roku i szkoda porzucać coś nad czym poświęcało się czasem godzinę czasem i "trochę" więcej, ciężko oddawać wioski zwłaszcza 4 epoka które budowało się z mozołem przez tyle czasu(tu ukłon w stronę administracji że dalej nic nie robi aby było ciekawiej ale mimo wszystko trochę łatwiej w epokach wyżej niż 3)
Ale chyba po to tu przyszliśmy aby się dobrze bawić a nie rzucać mięsem bo straciliśmy wioskę.
Przegrałem już sporo czasu i sporo gierek od durnych wilkołaków i wampirów czy gladiatorów po bardziej rozwinięte kosmiczne zawieruchy czy francuskie simso cywilizacje.
I zawsze trzeba w końcu ze sceny zejść jak już się na Nią weszło. Choć myślałem do pewnego czasu że można być niepokonanym(ciach mnie wyleczył gdy zostawiłem moją super chruper wypasioną flotę praktycznie bez opieki na ponad 2 tygodnie i jakże mocno się zdziwiłem że jednak ktoś mi znaczną część jej zezłomował:) to był ten czas gdy nie było jeszcze łączenia flot)

Co do Top klanów:
Złe PSD, złe MW ale Topki nie patrzą ile małych graczy zniszczyli którzy chcieli sobie spokojnie posimować a przez mega częste ataki porzucili konta:)
Całkiem niedawno to my byliśmy na celowniku MW ale dzięki dyplomacji się udało. Z PSD a przynajmniej jednym z Was też nie było do końca tak różowo.
Uważam że każdy ma swoje grzeszki mniejsze i większe i nie warto rzucać hasłami honor braterstwo itp bo to tylko gra żebyśmy w życiu je stosowali to wg mnie w zupełności wystarczy.
A i tylko jakbyśmy zbuntowali się i przez powiedzmy 3 miechy nie zapłacili haraczu to może administracja by pomyślała że coś jest nie tak:)

A żeby nie było OT to jakiś się jeszcze zachował raport
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=dc1e3101dd

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Lomnas" (09.07.2009, 10:50)


22

Thursday, 09.07.2009, 11:33

A kto ci panie prop powiedzial ze ja jestem z ISKARów?Zastanow sie co mowisz i nie jestem multikonterem!Zapamietaj to sobie nie moja wina ze mam 2 komputery i zona tez grala...

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

23

Thursday, 09.07.2009, 12:00

Nas naprawdę nie interesuje ile masz kompów;)
Komentuj walki a nie załatwiaj swoje prywatne sprawy. Jak chcesz sobie porozmawiać to na irc go zaproś...
Zostałeś ostrzeżony. Słownie na razie...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Thursday, 09.07.2009, 14:23


Zwłaszcza, że jak ISKARy dostawały po głowach to tylko PSD stanęło za wami i zaatakowało Naszą Koalicję. Co zresztą potem było powodem wojny PSD - SSGU.
Małe sprostowanko. Izba Skarbowa nigdy nie była w sojuszu z PSD, wrecz przeciwnie to ISKAR był atakowany jednoczesnie przez PSD i Skorpiony. Jak dla mnie uraz z ich strony w stosunku do PSD jest uzasadniony.

25

Thursday, 09.07.2009, 22:45

Nikt z PSD mnie nie zaatakował odkad przeszedłem do ISKAR. Za to z SSGU... jeden osobnik prosił sie o spalenie wszystkich wioch... Czarna_Mamba (z akademi SSGU)spalil dobra wioche mojemu znajomemu z a_psd, pisząc do niego na PW i czytając jego odpowiedzi no moje prośby o zparzestanie ataków na znajomego nie poczułem sie przyjemnie. Kilka gróźb, wyzywanie mojego znajomego od lamera, straszenie grzeolem... Potem byłem w akademi PSD i troche im pomogłem, atmosfera była ciekawa - oblegi itd. Byłem wręcz za tym żeby pomóc PSD i stanąć po ich stronie w wojnie z SSGU nie zrywajac paktów z -M_W-.
Pozdrawiam

26

Thursday, 09.07.2009, 23:06

Sprostowanie: nigdy nie byłem w SSGU( ani ich akademii) . Nigdy również nie byłem w Madness( więc nie straszyłem grzeolem) Wsie a_PSD faktycznie paliłem( ale nie przy okazji tej wojny) . Mea culpa.

A ten Twój kumpel już ma ze mną spokój- ma spalone te wsie blisko mnie.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Czarna_Mamba" (09.07.2009, 23:26)


27

Friday, 10.07.2009, 10:22

Dobra byłeś w ich koalicji czy coś dla mnie bez różnicy, atakowałeś go... nie mam już wiadomości ale "zasłaniałeś" się grzeolem itd.
i jestem pewny że nie spalibys mu wiochy gdybym wcześniej przeszedł do a_PSD

28

Friday, 10.07.2009, 12:43

Mylisz się, ta wieś nie jest spalona. Nadal ją mam i rozwijam, bo to wspaniały teren pod halabardy. :)

Ramzi
Nie chce mi się już z Tobą polemizować, bo mimo iż masz wysoko postawione w rankingach konto, to masz blade pojęcie o grze. Wyjasniam więc:
Man_of_God miał w moich okolicach 2 wsie. Jedną Ja mu pozwalałem tak długo rozwijać, aż wydała mi sie odpowiednia dla moich celów. Odebrałem więc prawie gotową wieś militarną. Druga wieś tego gracza, która miała służyć jako moje zapleze gospodarcze niestety spłoneła w trakcie wojny omawianej wyżej-spaliła ją 1 wilcza kompania. I teraz gracz, którego "chroniłeś" już ma spokój ode mnie, bo do pozostałych wsi mam powyżej 4 godzin.

PS.Ten którego nasłałeś na mnie z ISKAR dał mi 1150 expa.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Czarna_Mamba" (10.07.2009, 18:47)


29

Friday, 10.07.2009, 16:36

A ten Twój kumpel już ma ze mną spokój- ma spalone te wsie blisko mnie.
Mylisz się, ta wieś nie jest spalona. Nadal ją mam i rozwijam, bo to wspaniały teren pod halabardy. :)
to wkońcu jak to jest masz tą wiochę czy jest spalona :rotfl:
po tym jak napisałem te dwa posty wyzej
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=579cf35534
:whistling:

30

Friday, 10.07.2009, 19:12

Dla mnie ta cała czarna_mamba jest ciach(to widać w jego wypowiedziach)

Lomnas:
Jak to miło, że Nas wszystkich o tym powiadomiłeś;) Warn za obraze...

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Lomnas" (10.07.2009, 19:37)


31

Friday, 10.07.2009, 19:26

@Ramzi
Ja się przyznaje bez bicia do spalenia wiochy u tego gościa.
Jakby pogadał to by pewnie dostał ją z powrotem.... a ze potrzebne mi bylo miejsce na nastepny obleg (w sumie popylac do niej 3h w jedną stronę też by mi sie nie chciało ) to złoto zebrał mamba a ją po powocie woja puściłem ją z dymem.
Ogólnie jak się nie ma bossów którzy potrafią się dogadać to samemu trzeba rozmawiać, a nóż widelec cos się na tym ugra :]

32

Friday, 10.07.2009, 23:09

Wszystko sie wyjaśniło i po pierwsze nie widziałem o dwóch wsiach tylko o tej spalonej wiec mnie nie oskarżaj o nie wiedze...
po drugie popieram sittingbull1955 a raczej to co napisał w nawiasie, jestes zawsze agresorem jeżeli chodzi o wypowiedzi/odpowiedzi na PW aż prowokujesz ludzi do "złego"

Cytat

Odebrałem więc prawie gotową wieś militarną. Druga wieś tego gracza, która miała służyć jako moje zapleze gospodarcze
Typowe podejscie sam nie zbuduje i zabierze drugiemu :thumbdown:

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

33

Friday, 10.07.2009, 23:41

Ramzi,
ciesz się, że nie jesteś ta epoka, co ja, bo za kalumnie na SSGU byś właśnie na stolicy został.

Lomnas i krowa, ponieważ się offtop robi, to proszę o zamknięcie...

Podobne wątki