Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

41

Tuesday, 14.07.2009, 11:23

Dlatego nie przemawia do mnie nieumarły. Z powodu broni miotanych. To prawda, że chyba lepiej dać nieumarłemu w staty niż w broń :(
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

42

Tuesday, 14.07.2009, 11:35

ulepszenie z 12 na 13 lvl tej broni będzie kosztować prawie 13k... tak jak każdej ;)

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

43

Tuesday, 14.07.2009, 11:37

No i co ?? Na 15 dostanie coś co doda mu 20 ataku 20 AA 20 ini ... a można by było dostać więcej dając w staty :)

Ale namieszałem o_O
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

44

Tuesday, 14.07.2009, 11:55

no nie wiem ;) Baldr pisał niedawno o kosztach podniesienia AA 150 -> 160 - kosztuje ponad 26k... to już lepiej dać na ten wyższy poziom broni i dostać taką dodającą choćby te 20 AA :P

45

Tuesday, 14.07.2009, 19:23

chciałbym przypomnieć panowie z postów z góry że dowanie "do statów" bohaterom robi każdy - niezależnie czy to anioł, człowiek, diabeł czy nieumarły - wszyscy dodaja punkty expa do, a my ciagle biegamy ze złomem - i z tym właśnie jestemsy w plecy w stosunku do innych hero - wiec całkowicie nie rozumiem waszego toku rozumowania a nabijaniu do statów zdechlakowi - KAŻDY DODAJE DO STATÓW SWOJEMU HERO

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

46

Tuesday, 14.07.2009, 20:01

Lecz chodzi mi o to że siła broni miotanych jest tak słaba że korzystniej te punkty rozdać w staty :)
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

47

Tuesday, 14.07.2009, 21:08

Myslac logicznie.Jak sie robi nieumarlaka to ma sie 1 punkt w dystansowych.
Nikt nie zabronil Wam dac nieumarlakowi w palna czy biala ;]
Umarlak nie rowna sie dystans.

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

48

Tuesday, 14.07.2009, 21:13

A wiesz że podniesienie broni białej lub palnej kosztuje dużo więcej niż myślisz. (nieumarły ma specjalizacje !)

Więc umarlak RÓWNA się dystans albo Umarlak równa się milion punktów w broni białej/miotanej.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

49

Wednesday, 15.07.2009, 20:36

owszem - nie zabronil - ale skoro umarlak ma miotane -to niech sie specjalizuje w miotanych - ale niech te miotane maja przynajmniej staty ktore sie zbalansuja z innymi rodzajami broni. administracjo - my rowniez chodzimy bohaterusiami na lokacje, czasami i solo!! i czekamy administracjo na poziom 12 miotanych - skoro nie ma ich na lokacjach to pokazcie chociaz screena jak wyglada (tak z ciekawosci ludzkiej :)

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

50

Thursday, 16.07.2009, 19:46

Może to wynikać w pewnym stopniu z tego, że rozwój broni miotanych zakończył się w XIX wieku. Laserowy tomahawk? Rzutka z wirnikiem?
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

51

Thursday, 16.07.2009, 19:50

Ile razy trzeba Wam powtarzać, że ta gra nie ma oddawać rzeczywistości? =.='
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

52

Thursday, 16.07.2009, 23:27

nawet niech bedzie i laserowy tomahowk - oby tylko byl :)

53

Friday, 17.07.2009, 08:22

nie ma zaawansowanych technologicznie tomahawków we współczesności? ;-)
http://pl.wikipedia.org/wiki/BGM-109_Tomahawk ;)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

54

Friday, 17.07.2009, 11:41

a grze nie ma nawet nic w kolonizacji - a gdzie tu wspolczesnosc :)

55

Friday, 17.07.2009, 14:11

jak widać wyraz Tomahawk ma wiele znaczeń :P np ta rakieta :D


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

56

Saturday, 18.07.2009, 11:14

Nawet jeśli nie ma to być realistyczne, trudno będzie coś wymyślić. Laserowo-plazmowo-jonowy pechowy łuk z ładunkiem impulsowym (3).

PS. W amerykańskiej armii używa się tomahawków. Mniej-więcej takich jak ten: http://www.sogknives.com/wordpress/wp-co…ahawk-AL-sm.jpg
są naprawdę przydatne, można rozrąbać drzwi czy zdjąć taliba z 3 metrów rzutem w łeb. Rosjanie używają do tego saperek. Stalowy tomahawk sobie wyobrażam - łopatę bojową - nie.

DOWN:
podobno takie łopaty ratują KILKA % żołnierzy przed kulami.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Habogan" (18.07.2009, 15:38)


57

Saturday, 18.07.2009, 11:56

Nie łopata bojowa tylko łopatka piechoty - i też możesz ją rzucać z odległości np 3 metrów (wystarczy potrenować), bardzo również przydatna przy kontakcie bliskim 1 vs 1 - tak wiec ma zastosowań niż zaprezentowany przez ciebie Hobogan tomahowk - bo jeszcze możesz się okopać - tomahowkiem cieżko by było ;) ale wracając do tematu - ktoś widział ten 12 lvl miotanych?

58

Saturday, 18.07.2009, 22:21

Tak, tylko ze saperka to raczej broc biala :P
A tak powaznie, to nikt przeciez nie mowi, ze ma byc realistycznie, byleby bylo sprawiedliwie. Jak dla mnie mozna rzucac sola w oczy, wazne, zeby ta sol dawala odpowiednie staty.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

59

Sunday, 19.07.2009, 11:00

Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

60

Sunday, 19.07.2009, 11:08

o! Pomysł nawet można zaczerpnąć z BW -

Broń:

2h:
Oszczep - atak +30, obrona +10, ini +15, wymagana broń miotana 9

1h:
Nóż do rzucania - atak +30, ini +10, wymagana broń miotana 12