Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Canis

Początkujący

  • "Canis" started this thread

Postów: 49

Skąd: zachodniopomorskie

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Sunday, 12.07.2009, 18:03

Liczba ataków na oblegajacych

Mam taka sytuacje którą uważam za błąd , został mi założony obleg , w osadzie obleganej mam lv6 konsulatu ( Efekty budynku:
Ilość ataków na oblegających oraz armii wspomagających oblężenie: 6.) do konca oblega są 2 godziny , czas potrzebny do zatakowania to 5 minut +30 minut systemowe , lącznie 35 minut , ja i moj klan łacznie wykonaliśmy 4 ataki no i tutaj zaczyna sie problem wiecej ataków wykonać nie moge .

Tak jak napisałem , ja wykonać nie mogę nie moj klan , moj czas dojścia to 5 minut + 30 systemowe , według poradnika ;
Armia może zaatakować oblegających twoją wioskę jedynie wtedy, kiedy:
-czas marszu tej armii do obleganej wioski jest krótszy o co najmniej 30 minut niż czas pozostały do czasu rozegrania oblężenia.

Moja pomyłka ataków wykonałem 5 (przez przypadek skasowałem 1 wiadomość ) , konsulat w momencie założenia oblega był na poziomie 5 i budował sie , wybudował sie już w czasie obleżenia ( i według mnie powinien działać jako budynek 6 poziomowy ) i to zapewne jest ten mój problem , wiec pytanie do adminów ;
Czy konsulat powiedzmy lv 6 którego budowa została rozpoczęta przed oblegiem (miał wtedy lv 5 budynku ) , po zbudowaniu w czasie trwania oblega działa jako 5 czy 6 poziomowy ??

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (13.07.2009, 10:57)


2

Sunday, 12.07.2009, 18:19

No bo czasu brakło. Te 5 minut plus 30 to od Ciebie (zapewne masz osadę obok) a reszta klanu jest na tyle odległa że łacznie czas marszu przekroczył 2 godziny i dla tego nie mogą już zaatakować.

Tak przynajmniej mi się wydaje czytając to.

3

Sunday, 12.07.2009, 18:24

On mówi, że to on nie może wykonać ataków, a Jego klan może.(przynajmniej tak ja to zrozumiałem)

4

Sunday, 12.07.2009, 18:49

A edycję zrobił już po moim poście. Ale jeśli chodzi o to po edycji to też uważam iż jeśli ambasada (czy jak się to w poszczególnych epokach zwie) zostaje rozbudowana w trakcie oblegu to wtedy powinno się mieć możliwość tego dodatkowego ataku.

5

Monday, 13.07.2009, 10:30

Nie ma takiej możliwości.

Brane są pod uwagę dane z momentu założenia oblężenia.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Canis

Początkujący

  • "Canis" started this thread

Postów: 49

Skąd: zachodniopomorskie

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Tuesday, 14.07.2009, 08:00

Jesli nie ma takiej mozliwosci to prosze o zmianie w poradniku bo teraz sytuacja jest niejasna , w poradniku pisze ; Uwaga: Jeśli budowa budynku została rozpoczęta przed rozpoczęciem oblężenia, zostanie zakończona normalnie (budynek zostanie wybudowany). , z tego mozna wnioskowac ze i budynki działaja normalnie a w praktyce część działa normalnie a inne nie , albo ujednolicenie dla wszystkich budynków ze np nie działają albo informacja jakie budynki działają normalnie a jakie nie .