Nie jesteś zalogowany.

1

Monday, 13.07.2009, 14:48

Sylwunia, JUDE GANG, Brolly, Blade łowca + ZASIADANIE AlienPFtF

ID 3724
Login jukatan
Postać Sylwunia

ID 290
Login kkkkk
Postać JUDE GANG

ID 4967
Login cracovia1906
Postać Brolly

ID 4956
Login najlepszy
Postać Blade łowca

Multikonta, wulgarne wiadomości - ban stały.
Obraza

+ zasiadanie

ID 2458
Login AlienPFtF
Postać AlienPFtF

2 dni;
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

2

Monday, 13.07.2009, 15:00

Na ile jest ten ban na postac Sylwunia?

3

Tuesday, 14.07.2009, 07:19

Ban stały, jak sama nazwa wskazuje, jest na zawsze.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

4

Tuesday, 14.07.2009, 20:16

Oj ale pani jest madra Ja zazdroszcze naprawde...Robi pani widze to samo co z moim mezem....Ban na stale bo? Jaka jest przyczyna?tylko niech mi pani nie pisze ze czeste przelogowywania czy gra jednego gracza na 2 kontach...bo naprawde kabaret to na polasacie sobie moge ogladnac a nie potrzebyje pani thorgi.Jasnowidz sieciowy...gram od 30 kwietnia razem z mezem i jakos do tej pory nie bylo problemu dziwne ze nagle dyvid pani napisal o obraze a pani ze ban za multikonta...Naprawde gratuluje

5

Tuesday, 14.07.2009, 22:49

Męża mówisz?? A po ile Wy macie lat że tak zapytam? Bo po tych tekstach, które od niego otrzymywałem to nie dał bym więcej niż 12.
Hmmm, może się załapiecie do księgi rekordów Guinessa :P

Lomnas:
Punkt III regulaminu Działu Skarg. +1

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Lomnas" (14.07.2009, 23:13)


6

Tuesday, 14.07.2009, 23:37

Ja mam ile mam kobiet o wiek sie nie pyta:) Ile ty masz lat ze musiales sie poskarzyc i to nie raz z tego co widze tylko wczesniej ci nie wyszlo...Z tym banem sie nie zgadzam bo do poki ty nie zlozyles ze tak pow (zazalenia) to wszystko bylo ok a tu nagle...czekam na wyjasnienia

7

Wednesday, 15.07.2009, 07:20

Oj ale pani jest madra Ja zazdroszcze naprawde...Robi pani widze to samo co z moim mezem....Ban na stale bo? Jaka jest przyczyna?tylko niech mi pani nie pisze ze czeste przelogowywania czy gra jednego gracza na 2 kontach...bo naprawde kabaret to na polasacie sobie moge ogladnac a nie potrzebyje pani thorgi.Jasnowidz sieciowy...gram od 30 kwietnia razem z mezem i jakos do tej pory nie bylo problemu dziwne ze nagle dyvid pani napisal o obraze a pani ze ban za multikonta...Naprawde gratuluje


Ummm... a "swoich i męża" zbanowanych na T1 kont Pani nie pamięta? Przecież podobno pani grała tam razem z mężem... :rolleyes:
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

8

Wednesday, 15.07.2009, 07:49

A co ma T1 do T2? Na T2 gralismy od dluzszego czasu i nie bylo problemu

9

Thursday, 16.07.2009, 11:00

Dorzucę ostatnie ostrzeżenie:
Pierwsza jakakolwiek wpadka - zasiadanie, multikonta, wulgarne wiadomości lub push = BAN STAŁY NA IP.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny