Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 18.07.2009, 17:13

Handel

Mam takie pytanko.Czy ktos moglby mi dokladnie wytlumaczyc jak ja mam kupowac i sprzedawac cos na aukcji zeby nie dostac bana za pushing?

2

Saturday, 18.07.2009, 17:38

jak wystawiasz na aukcję to podaj cene ktora cie zadowoli i jesli ktos taka zaoferuje wystaw przedmiot na odp. ilosc czasu a jak kupujesz to plac minimum ta cene ktora sprzedający wymaga
wszystko jest napisane w regulaminie


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

3

Saturday, 18.07.2009, 23:33

A jesli ktos ma bardzo duzo pkt:) i np chce mi dac powiedzmy 50 pkt podczas gdy przedmiot wart jest 25 pkt handlu to co wtedy? jak to nie moja wina ze ktos tyle dal?

4

Saturday, 18.07.2009, 23:34

zglos do opa bo możesz dostac bana za pushing


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Saturday, 18.07.2009, 23:36

Zgłaszasz, OP odejmuje ph i nie ma problemu:)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

6

Sunday, 19.07.2009, 01:00

to troche nie sprawiedliwe ze ktos tak da bog wie ile pkt a ja mam za to bana dostac.W takim wypadku to wydaje mi sie ze lepiej nie bawic sie w te aukcje...

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Sunday, 19.07.2009, 10:42

To nie jest do końca tak. Thorga to nie demon (chyba) i się nie śpieszy. Jeśli ktoś przepłacił za Twój przedmiot masz obowiązek to zgłosić. Masz jednak kilka dni czasu by zgłosić aukcję. Jeśli się wahasz spytaj na forum.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!