Nie jesteś zalogowany.

[ ZAKOŃCZONE ] Kupie helm(3)

EBO

Intermediate

  • "EBO" started this thread

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Tuesday, 21.07.2009, 08:48

Kupie helm(3)

j/w
obojetnie jaki:)
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "EBO" (28.07.2009, 12:12)


EBO

Intermediate

  • "EBO" started this thread

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Friday, 24.07.2009, 18:20

up
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

3

Friday, 24.07.2009, 20:32

na aukcji se kup, są bo widziałem

Nie masz przedmiotu to nie komentuj... jakby był na aukcjach to by sobie kupił. Ostrzeżenie.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Lomnas" (25.07.2009, 08:40)


EBO

Intermediate

  • "EBO" started this thread

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Saturday, 25.07.2009, 08:18

nie masz nie pisz:)
ze na aukcji jest to kazdy wie ale ze ostatnio ciezko o taki bo nie widzialem od dobrych 2 tygodni wiec pisze tu by go dostac.
i o wiele latwiej wygrac aukcje ktora sie konczy w godzinach pasujacych niz siedziec o 4 rano i licytowac przedmiot bo ja tam wole sie przespac :D

i up
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

5

Saturday, 25.07.2009, 21:24

mam i dlatego napisałem, niewiem więc dlaczego "Ostrzeżenie" ?(

wystawię go jutro na aukcję, obrona +5, życie +5 (FEH)



jeśli kogoś uraziłem to oczywiście b przepraszam

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Qrczak" (25.07.2009, 21:37)


EBO

Intermediate

  • "EBO" started this thread

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Sunday, 26.07.2009, 08:20

ale chodzi mi o helm ktory ma 3 dziury nie 1
takich helmow jak ty mowisz to mi sie wala po zbrojowni co niemiara bo nie sadze zeby to byl Helm(feh)(2)

up:)
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

7

Sunday, 26.07.2009, 09:31

aaaaaaaa no faktycznie przeoczyłem że ma 3 miejsca, teraz rozumię dlaczego tak naskoczyli wszyscy że go nie mam, no niestety takiego nie mam:)

8

Sunday, 26.07.2009, 19:26

Majestatyczny Hełm(3)
+10 defa
+1 do śmierci
+1 do życia

Kolega zaproponował tyle ile może dać ph około 60.(To mój jedyny hełm no ale mogę odsprzedać koledze)
Hmm patrząc na to, że to drugi lub 3 hełm na aukcji (ale od dawna go nie ma, a te pierwsze były jeszcze za czasu gdy mało kto miał więcej niż 5 ph) jest to w sam raz cena, a nawet dość atrakcyjna.

Czy są jakieś zastrzeżenia od górne?
Mam nadziej, że jakiś moderator się odezwie.

EBO

Intermediate

  • "EBO" started this thread

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Sunday, 26.07.2009, 23:46

j/w ja tyle lekka reka na start dam za ten helm:)
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

10

Monday, 27.07.2009, 14:08

Jeśli jakiś przedmiot jest rzadki, i w chwili obecnej nie ma żadnego takiego samego na aukcji, "tolerancja" w widełkach cen za takowy po którym OP daje bana jest znacznie, znacznie większa.

Skoro od początku serwera ten majestatyk będzie 3eci na aukcji, praktycznie każda cena kupna która jest mniejsza od zdecydowanie lepszych przedmiotów tego rodzaju, który już były na aukcji (w tym przypadku hełmów) nie może być w żaden sposób uznana za push.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


11

Monday, 27.07.2009, 15:10

Dziękuje za odpowiedź.

Hełm wystawiam.

Ponad miesiąc temu był tylko hełm(3) w zakończonych więcej nie ma.

Majestatyczny hełm (3) więc jest pierwszym takim hełmem na aukcji, a drugim z 3 slotami.

EBO

Intermediate

  • "EBO" started this thread

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Monday, 27.07.2009, 21:33

no i dlateog zostanie uhonorowany przyzwoita cena ...(o ile znajdzie sie ktos kto tera mnie przebije b oza niska cene rzucilem i boje sie ze juz nei przejdzie dalej zebym mogl ustalona dac:D)
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

EBO

Intermediate

  • "EBO" started this thread

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Tuesday, 28.07.2009, 12:11

do zamkniecia pelen sukces 8)


Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling: