Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 24.07.2009, 15:25

Opisy budynków

właśnie przeszedłem do 3 ep i co ? Ano mam budynki typu alchemik, kuźnia itp. , ale poza surowcami do ich budowy zero infa po co one są. Trzeba na domysł brać że alchemik to do złota, a kuźnia to do żelaza itd. Nie można tego uzupełnić by było wiadomo że np. kuźnia na takim, a takim lvl produkuje tyle a tyle żelaza ?

Chyba że jest jakiś bug który te informacje ukrywa.

2

Friday, 24.07.2009, 15:36

Awatar te budynki są do jednostek, a nie do produkcji surka ;)

3

Friday, 24.07.2009, 15:39

No to tym bardziej brakuje opisów bo w takim razie niepotrzebnie je buduję bo widząc np. kopalnię złota na czerwono przyjąłem, że potrzebny jest alchemik by taka kopalnia działała.

4

Friday, 24.07.2009, 15:42

No nie alchemik jest do katapulty i techów. Po za tym w opisie jednostek masz wymagane budynki.

5

Friday, 24.07.2009, 15:45

Wiesz jak ktoś przechodzi i jest przyzwyczajony do opisów z 1-szej i drugiej epoki to potem ciężko się połapać. Admini chyba powinni to uzupełnić bo na T2 jest dużo osób które grają pierwszy raz i nie mają obeznania z T1 tudzież alfy i bety gry.

6

Friday, 24.07.2009, 15:45

Wiesz szałas też nie miał opisu.

7

Friday, 24.07.2009, 15:51

Nie ? A ja miałem opis. Pierwsza i druga epoka jest opisana. Więc teraz czas pouzupełniać opisy w wyższych epokach.

8

Friday, 24.07.2009, 16:03

Ja nie miałem opisu, z na jakim serwerze grasz?

9

Friday, 24.07.2009, 16:09

Na T2 Jukatan gdzieś od połowy marca i to jest moja pierwsza styczność z TE dla tego sygnalizuję , że osoby które wcześniej w to nie grały lub znajomych wcześniej grających nie mają w 3ep muszą w ciemno budować bo nie ma opisów budynków w odróżnieniu od 1ep i 2ep.

Tam jest już wszystko opisane co który budynek daje.

10

Friday, 24.07.2009, 16:29

No dobra założyłem konto na jukatanie i jakoś szałas nie ma opisu.

11

Friday, 24.07.2009, 16:31

Wiesz co no to choćby szałas, a reszta budynków ? A teraz powiedz który budynek w 3ep. ma opis ?......

Sorry ale czepiasz się po prostu. Ok to niech w 3ep. ołtarz też nie ma opisu ale reszta będzie opisana ok ? Pasuje ? :P

Bo obecnie żaden, rozumiesz ŻADEN nie ma opisu.

12

Friday, 24.07.2009, 16:38

No wybacz bazar, ołtarz, spichlerz, ostrokół i posąg bohatera mają opisy.

13

Friday, 24.07.2009, 16:52

tiaaa.... te które w każdej epoce występują. Mając z nimi styczność w poprzednich epokach to wiem o co chodzi, a co z tymi które się widzi pierwszy raz ?

Nie sądzisz że zamiast opisu bazaru czy magazynu powinien być np. opis alchemika albo kuźni ? A nie na odwrót ? :P

Ale nieważne. Adminom sygnalizuję powyższą sprawę która dla nowych graczy może być uciążliwa bo się w "ciemno strzela" z budynkami.

Czy uzupełnią to czy nie to już "wola boska".

14

Friday, 24.07.2009, 17:12

Ale Ty nie rozumiesz, że w opisie jednostek masz po co są te budynki?

15

Friday, 24.07.2009, 17:30

A Ty nie rozumiesz że te opisy powinny być jak się kliknie na ikonkę "wioska" i wtedy jak się chce coś budować to powinno pisać po co ten budynek jest ?

Sorry, nie mam zamiaru pyskówek robić. Jak nie wiesz o co mi chodzi to szkoda się przegadywać.

Może mam jeszcze w technologiach szukać co ?

Ja proszę jedynie by były opisy jak w dwóch pierwszych epokach. Jak wchodzę na ikonkę wioska i chcę budować coś to by tam byl opis. Czy to dużo ?

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Friday, 24.07.2009, 18:10

sorry ale ja jestem w 2 ep na jukatanie i nie ma opisow
Biblioteka z 8 na 9
Następny poziom:

Koszt: 306459
Czas: 47 min. 36 sek.

Pracownia matematyczna z 6 na 7
Następny poziom:
Koszt: 573178150
Czas: 40 min. 22 sek

To nie sa opisy jakie bys chcial co ???
Nigdy ich nie bylo i zakladam ze nie bd kazdy gra tak jak jest ale musiales to wygrzebac bo bys zyc nie mogl ;)
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

17

Friday, 24.07.2009, 18:19

tak, musiałem. Bo te wszystkie braki powinny być uzupełnione.

Ale oczywiście po co ? Tak rozumujecie, że jak do tej pory opisów nie ma to już nie potrzeba ich ???....

Ok, no bo po co. Ci co grają od dawna wiedzą co i jak. Reszta niech się głowi.... :P

Skoro tak "solą w oku" Wam stoi uzupełnienie opisów to ok, ja milknę żeby warna nie dostać, a Wy sobie obznajomienie grajcie bo po co nowicjuszom grę przyjaźniejszą robić. Lepiej im utrudnić jak się da bo a nuż Was przegonią......

Pa.

18

Friday, 24.07.2009, 18:20

My kiedyś też byliśmy nowi... I uczyliśmy się na błędach.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Friday, 24.07.2009, 18:22

albo inaczej te gre utrudnili ;)
bo ja uwazam ze ta gra nie jest dla ludzi ktorzy nie umieja myslec bo tu trzeba kazdy ruch planowac z 1 dniowym wyprzedzeniem by wiedziec co bd robil dalej
wiec kazdy kto to robi wie ze trzeba dopinac kazda sprawe na ostatni guzi :)
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

20

Friday, 24.07.2009, 18:24

My kiedyś też byliśmy nowi... I uczyliśmy się na błędach.

czyli jak Wy się z tym borykaliście to teraz nie ma siły popuścić innym. Niech też tracą surowce na to co nie potrzeba tak ?.....

Ot i wszystko na temat. Zawetować bo "my też mieliśmy ciężko" :P