Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 25.07.2009, 18:27

prefix "Przeklety"

tak ma byc ze odejmuje obrone ??

2

Saturday, 25.07.2009, 19:53

Jak widać tak.

3

Sunday, 26.07.2009, 11:08

Dla mnie jest to troche krzywdzace prefix przeklety jest chyba jedynym ktory dodaje do czarów dla demona i co zabiera mu obrone ?? To czemu inne prefiksy nie zabieraja obrony??

Juz nie mowiac o tym że mroznych i wzmocnionych zbroji było zawsze pełno a ten prefiks jest rzadki dopiero od niedawna zaczał sie pojawiac jak gracze zaczeli przechodzic do 5 ery. Wiec moze to jest jakis bład ??

4

Sunday, 26.07.2009, 12:30

Zdecydowanie coś tu nie tak
przeklęty napierśnik - 1 pkt do obrony dla hero
przeklęta brygantyna - 3 pkt do obrony dla hero
przeklęta kolczuga - 7 pkt do obrony dla hero

zdecydowanie krzywdzące dla demona ....... poza tym jak powiedział sunny inne prefiksy nie zabierają obrony - a przeklęty tak...

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Sunday, 26.07.2009, 13:47

To trochę dziwny przypadek niestety.. tak jak są prefiksy do hełmów, które dodają tyle samo obrony, tylko różnią się magią, to czemu przy zbrojach tak nie może być? Obecnie większość lata zapewne z mroźnymi zbrojami, bo sam prefiks daje +15 do obrony...

DoGi114

Początkujący

Postów: 47

Skąd: Gdynia

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Sunday, 26.07.2009, 14:08

Obecnie większość lata zapewne z mroźnymi zbrojami, bo sam prefiks daje +15 do obrony...

taki pewien bym niebyl bo mrozne dodaja kare do ini ;p

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Sunday, 26.07.2009, 15:37

ale za to daje inicjatywe hero i jednostek i skraca marsz a to jest wazne rowniez
nie wiem czego sie czepiacie jeden daje jedno a zabiera 2 a inny odwrotnie trzeb a sie przyzwyczaic do niespodzianek:)
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

8

Sunday, 26.07.2009, 17:17

Ale zauważcie jedno inne prefiksy dodajace do magi innych niz krag piekłą sa ogólnie dostepne i pospolite a ten chyba jedyny który dodaje do kregu piekła niedość ze jest bardzo rzadki to jeszcze cienki jak barszczyk co mi po jego bonusach jak moj hero bedzie miał o 20 obrony mniej ?? nie opłaca sie na lokacje a do armi tez zbytnio nie bo wrazie wpadki to hero lezy i kwiczy jak zarzynana świnia

bez sensu jest to według mnie tyle czasu czekałem na zbroje dla demona dodajaca do jego czarów a tu bida z nedza

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Sunny" (26.07.2009, 17:55)


9

Sunday, 26.07.2009, 18:34

Sunny a moze jest jakis czar wysoko lvl dla demona który same demony z trudem go użyją :P ?


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Sunday, 26.07.2009, 18:37

Obecnie większość lata zapewne z mroźnymi zbrojami, bo sam prefiks daje +15 do obrony...

taki pewien bym niebyl bo mrozne dodaja kare do ini ;p

Hmmm -5 ini to aż tak dużo kosztem 15 obrony? A przecież to nie mówię o np. zbroi płytowej, tylko o np. mroźnej kolczudze, która daje łącznie 37 dff'a i -5 ini :P

11

Sunday, 26.07.2009, 18:54

Ale co ma do tego czar ??
na tle innych zbroi prefiksowych ta jest najgorsza wiec cos tu jest nie tak

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Sunday, 26.07.2009, 19:05

A może tam miało być nie -15 dff'a, tylko +15 dff'a? ;)

13

Sunday, 26.07.2009, 21:02

Mam pytanie do czarujących: Gdy nie masz wystarczającego level'u do rzucania czaru to czy możesz założyć biżu?

Jeśli nie to można założyć zbroje, czar i potem zmienić zbroję, ale to i tak nie było by fair.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Sunday, 26.07.2009, 23:50

danio pewnie by mozna zalozycz ... a czar by prysl ale jak same staty pokazuja czar jest efektywniejszy przy wyzszym lvl magi
ja tam osobiscie jestem zdania ze ten prefix jest boski skorocny czas i dodatkowa inicjatywa :D dajcie to w skorzanje zbroi to wybule kazda cene :D
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

15

Monday, 27.07.2009, 07:34

Wszystkie prefiksy analogiczne jak Przeklęty (dające 4 do magii i -1 do innej magii) dla innych ras w zbroi, oprócz magii dają to samo (-5 def, +2 ini) i mają ten sam droprate.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

16

Monday, 27.07.2009, 19:04

No dobra ale tu nie jest -5 tylko - 15 ??

17

Tuesday, 28.07.2009, 07:16

tu - czyli gdzie?
żadnego screena przedmiotu nie widzę.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

18

Tuesday, 28.07.2009, 10:22



-------------------
*******************


-------------------
*******************

-------------------
*******************



nie wiemy jeszcze jak wygladaja 4 prefixy skrzydlaty, mroczny,ognisty, piekielny.

EDIT: a jednak dalem wszystki ktore sie pojawily na aukcji
EIDT Wydaje mi sie ze tak sa pogrupowane mniejwiecej te przedmioty (mistyczny ma chyba 2 w 1) ciezko pogrupowac nie znajac pozostalych 4 jak wygladaja.

Ten post był edytowany 8 razy, ostatnio edytowany przez "krowa" (28.07.2009, 10:50)


19

Tuesday, 28.07.2009, 10:27

Krowa na tym obrazku nic nie widać. ...


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

20

Tuesday, 28.07.2009, 11:29

Skrzydlata kolczuga:
+17 def
zycie +4
smierc -1
ini +2
obr jedn +3
ini jedn +1
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.