Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Aliar

Intermediate

  • "Aliar" started this thread

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Saturday, 25.07.2009, 23:24

HP 6

Ktoś był na najnowszym Harrym w kinie? Ktoś interesuje się całą sagą? Może to tu przedyskutujemy...
Ja właśnie trzeci raz czytam całą serię, a w kinie byłem w dniu premiery. Jest tu jeszcze jakiś fan Pottera?
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

DoGi114

Początkujący

Postów: 47

Skąd: Gdynia

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 26.07.2009, 11:28

Ja jestem dzisaj ide do kina cala sage vczytalem dwa razy ale wedlug mnie zakonczenie sagi jest troche denne... te cale insygnia itd...

3

Sunday, 26.07.2009, 11:37

a ja myślałem że to będzie temat o jakimś bugu, gdy bohaterowi zostaje 6hp xDD
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Aliar

Intermediate

  • "Aliar" started this thread

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Sunday, 26.07.2009, 12:13

Może nie tyle denne, co inne. Brak Hogwartu itp.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Sunday, 26.07.2009, 15:45

kruczy ale bugi to inny dzial:)
osobiscie nie lubie harrego :P
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Aliar

Intermediate

  • "Aliar" started this thread

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Sunday, 26.07.2009, 21:03

EBO, a czytałeś chociaż jedną część?
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

7

Sunday, 26.07.2009, 21:38

ja czytałem jedną, oglądałem dwie, i stwierdzam, ze denne ;)

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Sunday, 26.07.2009, 21:45

Ja czytałem trzy, oglądałem 5, i też twierdzę, że denne.

9

Sunday, 26.07.2009, 22:04

Kruczoczarny ja myślałem że ktoś ma problem z drukarką :D

10

Sunday, 26.07.2009, 22:37

Aliar drukował na lewo Harrego :P

A ja oglądałem ze 4 albo i 5 ale nie pamiętam i stwierdzam że w filmie jest dużo efektów specjalnych co przyciąga uwagę a w książce nie ma :D:D:D


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Aliar

Intermediate

  • "Aliar" started this thread

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Sunday, 26.07.2009, 22:48

Hmmm.... Powiem tak jeśli ktoś lubi czytać, to polecam mu i to bardzo. Trzy pierwsze części nie są jakieś wybitne, ale jak się przebrnie do dalej zaczyna się sieczka, a szóstka i siódemka (choć nie cała), to już po prostu poezja.
I denerwuje mnie strasznie jak ktoś oglądnął dwa filmy, do książki nawet nie zajrzał i mówi, że nie lubi Harry'ego :/
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

12

Sunday, 26.07.2009, 23:50

Czytałem wszystkie 7 pierwsze trzy to bajki dla dzieci pozniej sie robi ciekawiej ale żadna rewelka to to nie jest

13

Monday, 27.07.2009, 14:18

A tak o samym HP - jest to dobra książka na początek, dla tych, co wcale nie czytają. Jest w niej po troszę z większości gatunków literackich, potrafi zaciekawić, wciągnąć, zaskoczyć. Ale dla mnie jest niczym ciekawym - ot, w miarę dobrze napisana powieść, dzięki promocji której kolejne osoby zarabiają grubą kasę :)

Osobiście polecam jednak coś z tego, co się nazbierało tutaj: Książki aka literatura - czyli co (ew kogo), kto i dlaczego poleca ;)
A ładny kawał porządnej literatury się w tym temacie znalazł :)

Kruczoczarny ja myślałem że ktoś ma problem z drukarką :D


:rotfl:
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


14

Monday, 27.07.2009, 21:18

Kruczy, też myślałem że jakiś bug że herosowi zostało 6hp...

Powiem wam, że HP przeczytałem wszystkie cześci, filmu chyba 1 nie widziałem... Do podusi na sen, na nude fajne, ale jednak wolę cos innego przeczytać :P

Ps. A mnie wnerwiają osoby, które mówią że HP jest najlepsze, nie ma lepszej książki itd... A jak ktoś powie że to denne to już w ogóle wybuchają :P

Aliar

Intermediate

  • "Aliar" started this thread

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Tuesday, 28.07.2009, 09:03

Zgadzam się z Wami, że HP nie jest zbyt wymagającą lekturą, ale mnie ten świat w jakiś taki dziwny sposób wciągnął, może dlatego, że zawsze lubiłem magie i fantastykę, a może dlatego, że w życiu zbyt wiele książek nie przeczytałem. Wiem, że na razie na moim podium zajmuje pierwsze miejsce i mam nadzieję, że jeszcze przez jakiś czas stamtąd nie zejdzie (bo zejdzie kiedyś na pewno).
Ps. A mnie wnerwiają osoby, które mówią że HP jest najlepsze, nie ma lepszej książki itd... A jak ktoś powie że to denne to już w ogóle wybuchają :P
E? Boli główka...
To może zarzucisz jakąś lepszą książką, na Twoim poziomie.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

16

Tuesday, 28.07.2009, 18:47

Aliar, Yowi nie pisał tego do Ciebie. Jesteś chyba przewrażliwiony xD
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Aliar

Intermediate

  • "Aliar" started this thread

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Tuesday, 28.07.2009, 19:50

Zabrzmiało jakby było do mnie, ale jak źle zrozumiałem, to oczywiście sorry.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

18

Thursday, 30.07.2009, 12:06

Napisałeś gdzieś w tym temacie, że HP jest najlepsze i nie ma niczego lepszego? Nie? No właśnie :D
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Friday, 31.07.2009, 00:25

Do kina na część szóstą się (jeszcze) nie wybrałem i nic mnie nie ciągnie. Części 1-3 była jak dla mnie najbardziej klimatyczne, przedstawiały właśnie TEGO Harry'ego. Potem zaczęły się ujawniać stereotypy, walka dobra ze złem itp. Niby autorka zastosowała nowe rozwiązania, jednak chwilami miałem silne wrażenie że oglądam lub czytam Bonda. Tak naprawdę Harry stał się hitem dopiero wtedy gdy Hollywood zbiło na filmach miliony (czyżby już nie miliardy?). Niestety filmy ogłupiły całość. Z kolei ekranizacja innej dobrej powieści, Eragona, też była tragiczna, ponieważ panowie z WB nie chcieli robić konkurencji Potterowi. Nie miałem chwilami pojęcia, czy to na pewno ten film.

Harry to przeciętna, może nawet dobra powieść, która jakimś cudem wybiła się ponad tysiące podobnych. Pierwsze miejsce należy się Tolkienowi za stworzenie gatunku (i tej nudnej walki dobra ze złem), drugie według mnie Pratchett, ale na pewno nie HP. Jest też całkiem sporo nieznanych powieści, które zasługują na brawa:
- Eragon - może i głupiutki, ale ciekawa koncepcja walki dobra ze złem.
- Epoka Wielkich Odkryć - Brawo, nie ma walki głupiego dobra ze złem! Bardzo ciekawa seria, tylko autor się spóźnia z pisaniem.
- Wojna Pajęczej Królowej- nie jest to majstersztyk, ale brawa należą się za to że główni bohaterowie nie są niezniszczalni i nie stoją po stronie wspaniałego dobra które walczy z bandą orków.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Habogan" (31.07.2009, 00:36)


Aliar

Intermediate

  • "Aliar" started this thread

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Friday, 31.07.2009, 10:25

Pratchett też wg mnie bardzo dobry. Ten jego humor i styl pisania. Przed Harrym to on był hitem za oceanem.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!