Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 28.07.2009, 11:39

amulety pierscienie

moze i jestem JESZCZE noobkiem w tej grze ale chcialbym sie wodowiedziec dlaczego nie dropi mi zadnych pierscieni i amuletow:/ czy to sa bardzo zadkie przedmioty czy jak a moze to trzeba przejsc do wyzesz epoki niz 1??

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 28.07.2009, 11:46

to sa tak zadkie przedmioty ze ludzie i w 3 malo co maja a jak juz zdobeda ciesza sie jak dzieci 8o
przynajmniej ja sie tak cieszylem :D
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Tuesday, 28.07.2009, 12:10

w pierwszej nie masz szans na dropa biżu - podobno dropi dopiero od 2 ep. A rzadki jest tak niesłychanie że i na 5 ep ludzie mają po 1 - 2 sztuki więc nie masz co liczyć na duży drop tego - czyli ludzie po roku gry mają kilka sztuk - ja np tylko 1 sztuka biżu i to do tego bez prefa

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 28.07.2009, 12:17

wiesz ja tam mialbym gdzies pref jakbym trafil z 2 lub 3 slotami:D
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

5

Tuesday, 28.07.2009, 14:14

a gram prawie rok i nic :( Głupi t-rex :P
Ale się to zmieni!!!


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

6

Tuesday, 28.07.2009, 15:08

na T-rexie bizuteria nie leci ;)
bizu dropi raczej od pierwszej epoki, słyszałem, ze na Goliacie wypadło coś

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Tuesday, 28.07.2009, 15:31

ja nie powiedzialem ze nie dropi bo jak gralem jeszce na t1 tak intensywnie( bodajze listopad tamtego roku) to widzialem raport z jaskini i wisior zwykly byl slyszalem jakies plotki o pierscieniu ale nie widzialem nic ;)
tylk ozeby miec takie cos tam trzeba byc idiotycznym szczesciarzem ^^
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

8

Tuesday, 28.07.2009, 16:15

dziękuję serdecznie wszystkim za szczegółowe wyjaśnienia życzę udanych dropów (wiec nie mam co liczyć że ktoś zacznie sprzedawać takie coś) prosze o zamkniecie tematu

9

Tuesday, 28.07.2009, 16:18

czasami jakis amulet sie pojawi na aukcji, ja sam swój kupiłem za niecałe 200ph, więc możesz już zacząć zbierać ;)

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Tuesday, 28.07.2009, 18:37

Tu jest ciekawa dyskusja na ten temat:

Częstotliwość dropienia biżuterii

11

Tuesday, 28.07.2009, 19:10

Ja swój amulet wydropiłem bodaj pod na początku 2epoki u Goliata, cieszyłem się jak dziecko dopóki się nie kapnąłem że nie mogę wstawić run :(.
DUMA- anioł śmiertelnej ciszy

Podobne wątki