Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Prop

Intermediate

  • "Prop" started this thread

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Wednesday, 29.07.2009, 08:25

Nie działa czar "ożywianie"

Zawsze jak się w walce pojawia regeneracja, to przy jednostkach pojawia się odpowiedni symbol.
Tutaj tego symbolu nie ma, a doliczyć się w żaden sposób nie mogę zadziałania tego czaru.

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=38d9e02e2e

Proszę o sprawdzenie i ewentualne naprawienie błędu.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Wednesday, 29.07.2009, 08:28

Jest pisze :"rzucany na koncu rundy" ze juz wszystko bylo martwe nie bylo co regenerowac:)

//edit: Przapraszam bardzo Pana :evil:
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "EBO" (29.07.2009, 08:43)


Prop

Intermediate

  • "Prop" started this thread

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Wednesday, 29.07.2009, 08:39

Rund było 10. W pierwszej jeszcze żyły jednostki.

A może jednak działa ten czar:

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=563560b553

Zgadzają się obrażenia, brakuje tylko ikonki informującej o regeneracji.
Czy brak symbolu też jest bugiem?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Prop" (29.07.2009, 09:09)


4

Wednesday, 29.07.2009, 19:52

A ja mam pytanie być może, że to też bug: Czemu buszmeni zadali min. obrażeni, a dogoni 15 dmg?
Buszmen atak 124-86=38 dmg na hita czyli w pierwszej rundzie powinni zadać 304 dmg, a nie tylko 80.
Dogon atak 143-86=57 dmg na hita czyli w pierwszej rundzie powinni zadać 285 dmg, a nie tylko 75.
Coś jest chyba nie tak.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Wednesday, 29.07.2009, 19:55

Zapomniałeś uwzględnić typ pancerza i rodzaju ataku;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

6

Wednesday, 29.07.2009, 19:57

Tak faktycznie nie zwróciłem na to uwagi :D.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Friday, 07.08.2009, 11:52

RE: Nie działa czar "ożywianie"

Zawsze jak się w walce pojawia regeneracja, to przy jednostkach pojawia się odpowiedni symbol.
Tutaj tego symbolu nie ma, a doliczyć się w żaden sposób nie mogę zadziałania tego czaru.

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=38d9e02e2e

Proszę o sprawdzenie i ewentualne naprawienie błędu.


Czar został sprawdzony i mogę zapewnić, że działa. Natomiast jeśli jednostki są leczone, to nigdy nie pojawia się przy nich ikonka regeneracji. W tym jednak przypadku zostanie dodana. W dzisiejszym patchu.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Podobne wątki