Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 30.07.2009, 13:22

założyłem oblężenie na przejęcie a straciłem całą kolejkę budowy w tej wiosce :cursing:

Założyłem oblężenie i zniknęła cała kolejka budowy.
Nie ma ani, budynków ani surowców.
Proszę o odpowiedź czy odzyskam chociaż surowce?

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=725e872f8b

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 30.07.2009, 15:39

Przy zakładaniu oblężenia kolejka budowy nie jest w ogóle ruszana. Nie ma w ogóle takiego zapytania do bazy.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Thursday, 30.07.2009, 19:14

Dlatego to mnie zdziwiło, sam nie usunąłem, a do włamania nie mam żadnych podejrzeń. Atak na mnie, ale to też nie jest powodem?
Proponuję przyjrzeć się bliżej mojemu zgłoszeniu. Zauważyłem to już po założeniu oblężenia, ale w czasie gdy szło na mnie wojsko

4

Thursday, 30.07.2009, 19:22

O czymś zapomniałem.
Chwilę wcześniej usunąłem inną wioskę, może to ma jakiś związek?

Lomnas:
Upomnienie za multipost...

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Lomnas" (31.07.2009, 10:36)


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Friday, 31.07.2009, 10:29

Włamania nie było. Natomiast cała kolejka budynków w wiosce usuwana jest wyłącznie w przypadku zamiany wiosek.
Swoją drogą w tym momencie widzę w obu Twoich wioskach kolejkę budowy złożoną z 4 budynków w każdej z wiosek.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

6

Friday, 31.07.2009, 15:53

W linku który umieściłeś w 1 poście jest:

"Wioska Biała wieża [134,203] gracza adam444 rozpoczęła działania oblężnicze na wioskę Olsza [227,44] gracza psfalco.
Oblężenie ma na celu zamianę wiosek!
Oblężenie zakończy się 31 lipca 2009 07:44:15.
Agresorzy chcący dołączyć do oblężenia muszą być na miejscu przed 30 lipca 2009 19:34:20"

A jak Konrad napisał przy zamianie wiosek jest usuwana kolejka więc to nie bug (moim zdaniem).

7

Friday, 31.07.2009, 16:35

dziękuję za wyjaśnienia.
Proszę o zamknięcie tematu