Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 01.08.2009, 01:08

Problem z dołączeniem do oblężenia

Gracze z sojuszu nie mogli dołączyć do oblężenia. Pozostały 3 wolne sloty (z 6), zachowano odpowiedni czas marszu by dojść w oznaczonym terminie i mimo wszystko wyświetliło komunikat o niemożności dołączenia.
Estoroth, Jukatan2

2

Monday, 03.08.2009, 08:22

czy budynek u zakladajacego byl na tym poziomie 6 przy zakladaniu obelga?
czy osoby probojace dolaczyc mieli w wiosce z ktorej chcieli wypuscic armie min 1 lvl budynku pozwalajacego na dolaczenie?

o budynku to mowie tym na dolaczenie nie wiem ktora epoka wiec nie mowie nazwy.

jerzys

Nierejestrowany

3

Monday, 03.08.2009, 10:36

czy osoby probojace dolaczyc mieli w wiosce z ktorej chcieli wypuscic armie min 1 lvl budynku pozwalajacego na dolaczenie?
Bardzo mnie to zdziwolo, tak trzeba ?
Wydaje mi się że dołaczalem do oblegow armią ze stolicy gdzie wogolule Budynku nie mam ....
Wydawało mi się że Budynek jest tylko do zakladania oblezen i do obrony, a nie do dołączania ....

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 03.08.2009, 10:54

żeby dołączyć do oblega musi być min 1 lvl - tak to działa

5

Monday, 03.08.2009, 11:19

Ja nie miałem konsulatu w stolicy, a mogłem dołączyć do oblega (armią ze stolicy).

6

Monday, 03.08.2009, 11:50

hmm

moze nie trzeba ...
ale moge sie wciac o flaszke ze u nas galahad nie mogl dolaczyc do obelgu kiedys stolicowym wlasnie przez to ze nie mialm MSZ w stolicy.
chyba ze to byl problem czegos innego a my to zwalilismy na brak MSZ'ta
ale pamietam ze od 1 epoki juz sie mowilo o tym ze dolanczajacy musi miec tez budynek przy dolaczeniu.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "krowa" (03.08.2009, 12:23)


Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Monday, 03.08.2009, 12:28

Nie, na 100% osoba dołączające nie musi mieć ambasady w wiosce, z której pochodzi armia dołączająca.

rumi

Trainee

Postów: 108

Skąd: Piotrków Trybunalski

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Monday, 03.08.2009, 15:01

Czyli ilość wspomagających obleg= poziom ambasady w wiosce z której założono obleg i nie potrzeba ambasady w stolicy jeżeli chcemy wspomóc klanowiczów?
i jeszcze co do zakładanie oblegów:

1poziom ambasady=armia co załozyła obleg i 1 wspomagająca
2poziom ambasady=armia co załozyła obleg i 2 wspomagające

czy

1poziom ambasady=armia co załozyła obleg i 0 wspomagających
2poziom ambasady=armia co załozyła obleg i 1 wspomagająca
PS3>>rumi55
(\__/)
(O.o )
(> < )

To jest Króliczek, Wielki Władca.
Skopiuj sobie Króliczka do profilu aby pomóc mu
opanować świat.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "rumi" (03.08.2009, 15:07)


MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Monday, 03.08.2009, 15:18

1poziom ambasady=armia co załozyła obleg i 1 wspomagająca
2poziom ambasady=armia co załozyła obleg i 2 wspomagające

Ta opcja jest prawidłowa

10

Monday, 03.08.2009, 16:21

Ale przecież to od dawna wiadomo. Ilość armi wspomagających zależy od poziomu konsulatu czy ambasady zakładającego oblężenie. Wiec wspomagający nie musi mieć w ogóle konsulatu (ambasady itp.), a przyłączyć się może.

Decyduje to kto założył oblężenie.

11

Monday, 03.08.2009, 20:17

nie wiem czy dołączający mieli ambasady, występowała różnica 1 epoki (obleg z 2, dołączał z 3) ale pierwszy raz słysze że wymagany jest budynek dla osoby która chce dołączyć...

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Monday, 03.08.2009, 20:27

Liczy się ambasada osoby z wioski zakładającej - tyle jest max armii wspomagających oblega - osoba chcąca dołączyć nie musi mieć ambasady w wiosce, z której chce dołączyć.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Tuesday, 04.08.2009, 09:33

Jaki konkretnie komunikat się wyświetlił? Jest ich 13 możliwych w zależności od przyczyny.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

14

Thursday, 06.08.2009, 21:52

Ok, na razie temat jest nieważny, ponieważ i tak już nie dojdziemy do tego co i jak się wyświetliło. Ale jak wystąpi następnym razem (oby go nie było - choć ja się już spotkałem z nim 2 razy) będę już wiedział co i jak zanotować i co dopytać więc udzielę więcej informacji.