You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Estoroth

Trainee

• "Estoroth" started this thread

• Send private message

1

Saturday, August 1st 2009, 1:08am

Problem z dołączeniem do oblężenia

Gracze z sojuszu nie mogli dołączyć do oblężenia. Pozostały 3 wolne sloty (z 6), zachowano odpowiedni czas marszu by dojść w oznaczonym terminie i mimo wszystko wyświetliło komunikat o niemożności dołączenia.
Estoroth, Jukatan2

2

Monday, August 3rd 2009, 8:22am

czy budynek u zakladajacego byl na tym poziomie 6 przy zakladaniu obelga?
czy osoby probojace dolaczyc mieli w wiosce z ktorej chcieli wypuscic armie min 1 lvl budynku pozwalajacego na dolaczenie?

o budynku to mowie tym na dolaczenie nie wiem ktora epoka wiec nie mowie nazwy.

jerzys

Unregistered

3

Monday, August 3rd 2009, 10:36am

czy osoby probojace dolaczyc mieli w wiosce z ktorej chcieli wypuscic armie min 1 lvl budynku pozwalajacego na dolaczenie?
Bardzo mnie to zdziwolo, tak trzeba ?
Wydaje mi się że dołaczalem do oblegow armią ze stolicy gdzie wogolule Budynku nie mam ....
Wydawało mi się że Budynek jest tylko do zakladania oblezen i do obrony, a nie do dołączania ....

czarny syn

Intermediate

• Send private message

4

Monday, August 3rd 2009, 10:54am

żeby dołączyć do oblega musi być min 1 lvl - tak to działa

5

Monday, August 3rd 2009, 11:19am

Ja nie miałem konsulatu w stolicy, a mogłem dołączyć do oblega (armią ze stolicy).

6

Monday, August 3rd 2009, 11:50am

hmm

moze nie trzeba ...
ale moge sie wciac o flaszke ze u nas galahad nie mogl dolaczyc do obelgu kiedys stolicowym wlasnie przez to ze nie mialm MSZ w stolicy.
chyba ze to byl problem czegos innego a my to zwalilismy na brak MSZ'ta
ale pamietam ze od 1 epoki juz sie mowilo o tym ze dolanczajacy musi miec tez budynek przy dolaczeniu.

This post has been edited 1 times, last edit by "krowa" (Aug 3rd 2009, 12:23pm)

Prop

Intermediate

• Send private message

7

Monday, August 3rd 2009, 12:28pm

Nie, na 100% osoba dołączające nie musi mieć ambasady w wiosce, z której pochodzi armia dołączająca.

rumi

Trainee

• Send private message

8

Monday, August 3rd 2009, 3:01pm

Czyli ilość wspomagających obleg= poziom ambasady w wiosce z której założono obleg i nie potrzeba ambasady w stolicy jeżeli chcemy wspomóc klanowiczów?
i jeszcze co do zakładanie oblegów:

1poziom ambasady=armia co załozyła obleg i 1 wspomagająca
2poziom ambasady=armia co załozyła obleg i 2 wspomagające

czy

1poziom ambasady=armia co załozyła obleg i 0 wspomagających
2poziom ambasady=armia co załozyła obleg i 1 wspomagająca
PS3>>rumi55
(\__/)
(O.o )
(> < )

To jest Króliczek, Wielki Władca.
Skopiuj sobie Króliczka do profilu aby pomóc mu
opanować świat.

This post has been edited 2 times, last edit by "rumi" (Aug 3rd 2009, 3:07pm)

MW12345

Intermediate

• Send private message

9

Monday, August 3rd 2009, 3:18pm

1poziom ambasady=armia co załozyła obleg i 1 wspomagająca
2poziom ambasady=armia co załozyła obleg i 2 wspomagające

Ta opcja jest prawidłowa

10

Monday, August 3rd 2009, 4:21pm

Ale przecież to od dawna wiadomo. Ilość armi wspomagających zależy od poziomu konsulatu czy ambasady zakładającego oblężenie. Wiec wspomagający nie musi mieć w ogóle konsulatu (ambasady itp.), a przyłączyć się może.

Decyduje to kto założył oblężenie.

Estoroth

Trainee

• Send private message

11

Monday, August 3rd 2009, 8:17pm

nie wiem czy dołączający mieli ambasady, występowała różnica 1 epoki (obleg z 2, dołączał z 3) ale pierwszy raz słysze że wymagany jest budynek dla osoby która chce dołączyć...

AlienPFtF

Intermediate

• Send private message

12

Monday, August 3rd 2009, 8:27pm

Liczy się ambasada osoby z wioski zakładającej - tyle jest max armii wspomagających oblega - osoba chcąca dołączyć nie musi mieć ambasady w wiosce, z której chce dołączyć.

Konrad

Administrator

• Send private message

13

Tuesday, August 4th 2009, 9:33am

Jaki konkretnie komunikat się wyświetlił? Jest ich 13 możliwych w zależności od przyczyny.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Estoroth

Trainee

• Send private message

14

Thursday, August 6th 2009, 9:52pm

Ok, na razie temat jest nieważny, ponieważ i tak już nie dojdziemy do tego co i jak się wyświetliło. Ale jak wystąpi następnym razem (oby go nie było - choć ja się już spotkałem z nim 2 razy) będę już wiedział co i jak zanotować i co dopytać więc udzielę więcej informacji.